Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (1529. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15271528152915301531
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kusur bakmayın hocam yazınız biraz sert geldi o anki psikolojimle bende birsz ser çıkmışım hakkınızı helal edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az once teli elime aldim sarjdsydi ios 10.2.1 guncellenmistir yaziyoru hep erteliyodum

Ios 10.2 yi kullaniyodum kendi kendine guncellemis size de oldu mu arkadaslar

• Arkadaşlar telefonu dün 10.2.1 e güncelledim, şarj dahada iyi oldu gibi geldi bana, birde şu kamerayı açınca siyah ekran gelme olayı çözüldüyse süper olur daha yaşamadım bakalım.
  • Arkadaşlar telefonumun şarjı gece interneti kapattım bıraktım 92ydi sabah kalktım 52 neden acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dört senelik android macerasından sonra geçenlerde kızıma 32 gb 7 plus mat siyah aldım.Kızımın kullandığı iphone 6 yıda ben aldım. ilk başlarda bocalamama rağmen çabuk alıştım.Dünde kendime 7plus 32 gb silver alarak aranıza katıldım cihazdan ve ios,dan şimdilik memnunum inşallah bu memnuniyetim ilerki günlerdede devam eder.
  • Bende androidden sonra aranıza katıldım iyiki almışım diyorum su anlık bi sıkıntım yok

• momenty kullanıcısına yanıt
    Kilit ekrani demissin ama bahsettigin uygulamalar Handoff (Ayarlar - Genel - Handoff - Kapat) uygulamalari degil. Sen muhtemelen multitasking ekranindaki uygulama onerilerinden bahsediyorsun. Onun icin Siri Uygulama Onerileri'ni kapatman gerek. Ana ekrani soldan saga surukleyip Widgets penceresini ac, asagidan Duzenle'ye tikla. O listeden Siri Uygulama Onerileri'ni cikart.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Msj konusunda gerekli düzenlemeler yapılarak yasal yaptırımlar ağır olacak diye düşünürken iş gene zivanadan çıktı.İsimlerle günde en az 5-10 arası reklam sms gelmeye basladı.Gelen mesajlarda info kısmından direkt numarayı çıkartıp engellemeye calıştım ama fayda etmiyor zaten karsınıza çıkan numara genelde eksik oluyor.

Yok mu bunun baska yolu ?

• Huysuz İhtiyar H kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• rose gold iphone 7 plus kullanan arkadaşlar varmı,mat aldım boyası döküldü hoparlör kısmında,jet çiziliyor,gold ve silveri daha önce kullandım bıktım ve iphone 7 plus rose gold alayım diyorum tavsiye edermisiniz(bu arada yaş 46-bay)
  • Katibim kullanıcısına yanıt
    Boyası durduk yere mi döküldü yoksa düşme sonucu mu oluştu acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: felmyaxe

Arkadaşlar telefonu şifre ile açarken küçük bir lag oluyor arkadaşımda 6s var onda böyle bir lag yok sizde de var mı?

bende de var. sanki takılıyor gibi yarım saniye bekliyor.

Jet Black 128 GB 7+
  • iphone 7 plus kullanıcısıyım telefonu yan veya düz tuttuğumda(telefonu oyun oynarken yan tutarsınız ya) hafif kasmamda içinden tık tık diye ses alıyorum. telefonu hiç zorlamadığım halde yine alıyorum tık tık diye daha önce sesi duymuyordum. akasyadan randevu aldım pazartesiye telefonun değişimi olur mu veya olmazsa ne yapmam gerekir?
  • Erturrk kullanıcısına yanıt
    hayatımda telefon düşürmedim inşallah bundan sonrada düşürmem,kılıftan çıkarıp tozlarını kazağıma silerken hoparlör kısmındaki iki deliğe kadar olan boya kalktı,12 günlüktü ve iade ettim apple store'a
  • Huysuz İhtiyar H kullanıcısına yanıt
    Hocam tavsiyelerin için teşekkürler. Söylediklerinden "Android'de yapabildiğin her şeyi iOS'da da yapabilirsin" anlamı çıkarıyorum. Ama yıllarca tecrübe ettiğin işletim sisteminden bir başkasına geçince böyle oluyor, bunu Windows'tan iMac'e geçtiğimde de yaşamıştım. İlk zamanlar kısa bir alışma süresi yaşasam da yaklaşık 6 senedir severek kullanıyorum (maşallah ) Bu sebeple Pc tarafındaki memnuniyeti mobilde de bulacağımı, yani mümkün olan en kısa zamanda temel sayılabilecek konulara hakim olabileceğimi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi komcanoz -- 28 Şubat 2017; 17:11:23 >
  • K.B.V. kullanıcısına yanıt
    Dediğin sorunlar bende de var reis. Jet black aldım arada ekran kitleniyor sadece tuşlar aktif oluyor ara sıra tuslar kitleniyor sadece ekran aktif oluyor.Arada da servis yok uyarısı alıyorum.Güncellemedim daha hiç ona bağlıyorum.Sen güncellemesini yaptın mı?
  • Kilit ekranında sola kaydırınca sağda çıkan kamera ekranını kapatmak mümkün mü?

• bigboss_3x kullanıcısına yanıt
    Hayir 10.1.1 hala aldigim gibi duruyor

• bigboss_3x kullanıcısına yanıt
    Güncelleme yapmadıysan bu hataları alman normal,daha güvenli ve sorunsuz kullanım için güncel olması daha iyidir.

• Burada görmesem ve araştırmasam sarı ekran problemini hayatta farkedemezdim.Kızımda mat siyah Year: 2016 Week: 42 (17.10 - 23.10)
    Bendede Year: 2016 Week: 53 (02.01 - 08.01)
    üretimli silver 7 plus var benim cihazımda sarı ekran var kızımınki normal fakat çok bariz bir fark yok çok dikkatli bakmak lazım.Resimlere bakıp pek anlayamamıştım fakat evde aynı telefondan olunca çıplak gözle daha iyi anlaşılıyor.Bir arada sony xpreria Z lerde iki tip ekran kullanmıştı jdc ekranlar daha keskin iken şharp ekranlar biraz daha mattı.Bu telefondada olduğu gibi sony telefondada bana kötü ekran gelmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cavit63 -- 28 Şubat 2017; 18:39:56 >
  • 
Sayfa: önceki 15271528152915301531
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.