Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (1322. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13201321132213231324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar İphone 7 cihazimda Flaş kısmının yarisi kirmizi yarisi sari gibi sizdede oylemi internette birkac fotograftada boyle gordumde ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PwaGG kullanıcısına yanıt
    Kutusundan hiç çıkarmadım lightning EarPods'u, satabilirim daha uyguna isterseniz.

• Huysuz İhtiyar H kullanıcısına yanıt
    Cihazı Türkcell den aldım iade kabul etmiyorlar. Bu sorun ile ilgili apple stora götürsem ne gibi bir işlem yaparlar peki.
    Daha önce hiç tecrübem olmadı bu konuda. Bilginiz var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemaloztin

Merhaba arkadaslar İphone 7 cihazimda Flaş kısmının yarisi kirmizi yarisi sari gibi sizdede oylemi internette birkac fotograftada boyle gordumde ?

Up biri kendi cihazinin flasina bakip yazabilirmi lutfen

• quote:

quote:

Merhaba arkadaslar İphone 7 cihazimda Flaş kısmının yarisi kirmizi yarisi sari gibi sizdede oylemi internette birkac fotograftada boyle gordumde ?

Evet üst sarı alt kırmızı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kemaloztin kullanıcısına yanıt
    Evet dostum o şekilde. Normal yanı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • STATIC-X kullanıcısına yanıt
    Pm ile ulaşamadım size elden almak istiyorum

• osrt91 kullanıcısına yanıt
    Ben neo hybrid crystal clear kullanıyorum. Memnunum kılıftan.
  • İlk çıktığı zaman kağıt üstündede fark yaratmadığını düşünmüştüm ama pratikte görüp kullanınca boş bir ara model olduğunu anladım 6s ten hiçbir farkı yok pratikte bir tek kamerasının daha iyi olduğunu anlayabilirsiniz kullanımda, 6 gibi kısa ömürlü olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

quote:

Orijinalden alıntı: mertua35_35

Telefonu aldığım gibi hiç güncellemeden kullanıyorum,sizce güncellemem gerekir mi ?

Guncellemen tavsiye edilir. Oncelikle guvenlik nedeniyle. Her guncellemede her seyden once guvenlik aciklari yamanir. Sonra da hata duzeltmeleri ve kararlilik iyilestirmeleri gelir. Betalari pek tavsiye etmem ama her zaman son resmi surumde olmakta yarar var. Ayrica her guncellemede ufak capli da olsa yenilikler, fonksiyonel degisiklikler oluyor. Mutlak senin gunluk kullaniminda farkina varacagin, isine yarayacak detaylar vardir. Ornegin 10.2 ile bircok Bluetooth problemi giderildi.

Tamam hocam internet hızlanınca ay başında güncellerim,bilgiler için teşekkürler.

• quote:

quote:

Şuan baktım flaşın yarısı sarı,yarısı kırmızı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

quote:

Orijinalden alıntı: ylc

Arkadaşlar merhaba. Benim bir sorum olacak bilgisi olanlardan yardım rica ediyorum. Yeni telefonumu yedekten yükledim sorunsuz sıkıntısız. Fakat iCloud a girince 900mb boş alanım görünüyor ve eski telefonumun adının olduğu kısım kapsıyor hepsini. Yeni telefonum 0 byt görünüyor. Burada iki sorum var. En son yedekledim ve kartımı Yen'i telefona taktığımda iCloud da ki tüm yedek boyutum 1.8gb idi 3.2 boş alanım vardı. Neden bu kadar doldu? Ve diğer sorumda silsem ne olur zaten eski telefonumu sıfırladım.

Oncelikle Ayarlar - iCloud - Depolama - Depolamayi Yonet bolumune girip eski telefonunu sec ve sayfanin en altindan "Yedegi Sil"i sec. Eski yedegin boylece silinmis olur. Sonra geri donup yeni cihazina gir. Yedeklenecek veriler kismindan gereksiz yedeklemeleri sil. Yedekte neyin ne kadar yer kaplayacagi orada yazar zaten. Ayrica "Bir Sonraki Yedekleme" boyutu da o listenin toplamini gosterir. Yani iCloud hesabindaki 5GB nasil kullaniliyor gormus olursun. Yalniz iCloud Drive dosyalarin ve onu kullanan uygulamalarin verisi ayrica yer kaplar.

Cevap için teşekkürler. Ben yedeği silmekten korkmuştum zira yeni telefonda tüm bilgiler uygulamalar geldiği halde yedekleme devam ediyor diyordu. Ama dediğiniz gibi sildim. Şimdi sıkıntı yok. :-)

• Apple online store dan alanlar hangi kargo şirketiyle geliyor? Yurtiçi falansa pek güvenmiyorum sipariş verip vermemekte kararsız kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackAvrupa

quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

quote:

Orijinalden alıntı: JackAvrupa

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kenanmorbulut

Beyler 7 plus için inceliğini bozmayan ve koruması olan bir kılıf önerirmisiniz kardeşlerim

Elago kılıflara bakabilirsin.

incelik konusunda iyimiş ama koruma konusunda zayıf kalıyormuş şeklinde yorumlar çokça, spigen vb. başka kılıf varmı ? öncelikli koruma önemli bu maliyeti düşününce...

o zaman bunu öneririm...

http://www.veruscase.com.tr/urun/vrs-design-iphone-7-plus-simpli-lite-series-kilif.html

Koruma açısından Sizin önerdiğinizle aşağıdakiler arasında bir fark yok sanırım, ne dersiniz?

http://www.hepsiburada.com/spigen-apple-iphone-7-plus-kilif-tough-armor-black-sf-coated-043cs20531-p-HBV000001FZ91

http://www.spigen.com.tr/iPhone-7-Plus-Kilif-Spigen-Slim-Armor-Gun-Metal,PR-2092.html

bunlarda güzel ama benim dediğim kılıfa göre daha kalınlar. taşıma da sorun olmazsa tercih edebilirsiniz. ben şu an baseus kullanıyorum. gayet memnunum. hem koruması iyi hemde ince ve kaliteli. isterseniz onu da paylaşırım.

Serde Sakarlık olunca, dediğim gibi seviye koruma öncelikli ama takoz gibi de olursa tadsız olur...

bu linklerden birini tercih edeceğim artık, ama sizinkini de linkleyin bakalım...

birisi bu:http://www.base-us.com/product/newest-sky-case-for-apple-iphone-7-plus-5-5-inch-case-back-cover-transparent-super-soft-pc-ultral-thin.html

diğeri de bu:https://www.aliexpress.com/item/Baseus-Originality-Case-For-iPhone-7-luxury-Aurora-Gradient-Color-Transparent-Case-For-iPhone-7-Plus/32751716606.html?spm=2114.01010208.3.1.eGjwpT&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_5_10065_10068_10000009_10084_10083_10080_10082_10081_10060_10061_10062_10056_10055_10054_10033_10059_10099_10078_10079_10077_427_426_10103_10073_10102_10096_10052_10050_10107_10051_10106-10051_10033_10077,searchweb201603_4,afswitch_5&btsid=695570dd-ff21-4941-bdfb-bf45c192a88a

Şu base us u nasıl istiycez hocam aliexpress gibi mi ?

Kargo ücretsiz mi ?

buradan alabilirsin hocam. yurt dışı ile uğraşma hiç. aynı paraya geliyor zaten.
    linklerin birisi normal 7 için diğeri ise plus için. hangisi var sizde bilmiyorum. buradan bakarsınız.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/iphone-7-kilif-orijinal-baseus-sky-case-3-farkli-renk-secenegi-253041296
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/iphone-7-plus-kilif-baseus-sky-case-navy-blue-esnek-sert-kilif-256091846

Hocam ürün dayanıklı mı ?

Telefonunuzdaki şeklini çekip atabilirsiniz sevinirim hocam

dayanıklı ürün. gayet kaliteli.
    hocam yanımda başka cihaz yok foto çekmek için. ama belki bu video sana yardımcı olabilir.
    https://www.youtube.com/watch?v=5rq7FmfLf1E

• İlginiz icin tesekkurler iyi forumlar 🙂

• quote:

Orijinalden alıntı: TedMosby

İlk çıktığı zaman kağıt üstündede fark yaratmadığını düşünmüştüm ama pratikte görüp kullanınca boş bir ara model olduğunu anladım 6s ten hiçbir farkı yok pratikte bir tek kamerasının daha iyi olduğunu anlayabilirsiniz kullanımda, 6 gibi kısa ömürlü olur

Aynen 3gb ram ve a9u ikiye katlayan A10 işlemcisi çift hoparlörü daha iyi arka ve ön kamerası yeni nesil home tuşu suya toza dayanıklı yapısı ile hiç fark yaratmıyor ve kısa ömürlü olur iPhone 6 çıktığında 5se göre ne yenilik sunmuştu? Ekran boyutu büyüdü sadece. Ram aynı kaldı işlemci çok çok az arttı, kısaca hiçbir şey değişmedi. İkisini aynı kefeye koymak alkışı hak ediyor.

• arkadaşlar watsapp bildirimleri ile ilgili net bi çözümü olan varmı gerçekten gıcık bir durum...en son yıllar önce bu durumu 3gs cihazımda yaşamıştım
  • deceptive intelligence D kullanıcısına yanıt
    ups
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • Arkadaşlar bildiğiniz gibi orijinal şarj aletinin amperi 1A. Bende Xiaomi şarj aleti var 2.1A ampere sahip ve hep bu taşınabilir şarj aletini doldurup iPhone'u şarj ediyorum bir sıkıntı olur mu?
  • 
Sayfa: önceki 13201321132213231324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.