Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1602. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16001601160216031604
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6S cihazını satmak isteyenler ilanıma bakabilir.
    https://forum.donanimhaber.com/1-adet-iphone-6s-space-gray-alinacak--127342256
  • beyler benim arkadaşta ıphone 6s var ıtunes ile resim atmaya çalışıyorum atıyor gözüküyor ama telefonda bişe yok deli oldum kaç saattir uğraşıyorum yok arkadaş

ne cins bi telefon arkadaş bu ıphone

pc den telefona resim atma işlemini bana resimli olarak atan arkadaşa çok dua edeceğim iyi geceler
  • yokmu bi Allahın kulu bana yardımcı olacak ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: tda 1562q

yokmu bi Allahın kulu bana yardımcı olacak ??

• İphone 6s 32 Space Gray 2019 şubat 21'e kadar garantili sıfırdan farksız nokta hatası yok. Bayram dolayısıyla acil nakit satılık. Kutu Fatura herşey duruyor. Düşünenler PM atabilir.
  • tda 1562q kullanıcısına yanıt
    iCloud Drive veya Google Drive kullanarak çok basit bir şekilde çözebilirsin bu sorunu 👍🏽👍🏽

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar telefon bir anda kapandı tepki yok sebebi ne olabilir 4 ay oldu nerdeyse Vatandan almıştım krediyle. telefonun imei kayıt edilmemiş olabilir mi.

hiç bir şekilde tepki yok telefonda
  • Herkese hayırlı geceler. Arkadaşlar benim bir sorunum var son zamanlarda telefonumdan müzik dinlerken sesinin azaldığını farkettim ve hoparlörün içi tozlanmış acaba bunu temizleme yolu var mı ses az çıkıyor ve biraz boğuk gibi telefonda düşme hasar gibi bir şey de olmadı acaba bilen yapan birisi nasıl yapacağım konusunda bilgilendirirse severim. Diş fırçası felan demeyin işe yaramıyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blooods

Arkadaşlar aklıma birşey takıldı sormak istiyorum. Telefonu gece bırakıp sabah elime aldığımda home tuşunda bi gariplik oluyor. Yani basınca önce bi çıt sesi geliyor yerine oturuyormuş gibi. Home tuşu bana pek dayanmayacakmış gibi bi his verdi. Bu durum sizde de böyle mi acaba ?

O home tuşu kenarlarında kuruyan ter ve toz parcalarından dolayi oluyor home tuşu ve cevresine agzınızla hohlayın nemlensin yine yapar aynı şeyi çözümü ise peceteyle tirnaginiza gecirerek home tusu cevresini bastirarak silmek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefon hala açılmyor bütün gece şarjda bekletmem rağmen tepkisiz
  • Beyler arkadaşa ikinci el 6s alacaktık. 1 aylık telefon bulduk çok temizdi. Sim kart yuvasına baktık o sıvı teması ayracı kırmızıya yakın bi renk almıştı. Sahibi yemin etti hiç suya sokmadım diye ama nasıl böyle oluyor acaba?

• Arkadaşlar merhaba, bugün itibariyle aranıza 32gb silver ile katılmış bulunuyorum fakat bir sorunum var, az önce 0 dan 100e kadar doldurdum şarjı fakat telefon bekleme ile kullanım dakikasını aynı gösteriyor haliyle şarjı da hızlı düşüyor bunun çözümü nedir ?

• ıphone 6s plus kullanıyorum. Cihazı kapattığımda cihaz kapanıyor. Tekrar açtığımda ise cihaz açılıyor ancak son kullandığım uygulamalar duruyor yani cihaz kapanmamış. Bu sorunu neden kaynaklanıyor olabilir?
  • 6s plus kullanıyorum son 1 haftadır kasma sorunu yaşıyorum, en son sürümü güncel. Ne yapmam gerekiyor ? Hafızanın da çoğu boş.

• muaz1 kullanıcısına yanıt
    Zaten öyle oluyor. Silinmesi mi gerekiyor onların

• Junace kullanıcısına yanıt
    Bir uygulama pili devamlı kullanıyor. Listeye bak hangisi en çok kullanıyor

• tens T kullanıcısına yanıt
    Sıvı teması ayracı mı var bilmiyordum. Bir bakayım bende neymiş bu

• quote:

Orijinalden alıntı: muhammet77

Sıvı teması ayracı mı var bilmiyordum. Bir bakayım bende neymiş bu

Valla hocam ben de bugün öğrendim.
  • Cihazı alalı daha 12 saat bile olmadı

En çok chrome kullanmış gözüküyor

• Junace kullanıcısına yanıt
    Acaba yedekleme veya güncelleme gibi bişey mi yapıyor

• 
Sayfa: önceki 16001601160216031604
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.