Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1600. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15981599160016011602
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar konuyla alakasız ama Facebook iOS uygulamasında yorumlarda gif ve caps harici mesajlar görünmüyor sizde de böyle mi? Mesela bir gönderiye 50 yorum yapılmış, bunlardan sadece gif ve caps olanları görünüyor. Neden böyle oldu bilmiyorum son güncellemeden dolayı mı böyle? Rica etsem siz de kontrol eder misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Admdgnx A kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı facebook güncellemesiyle alakalı sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: paldov

1.5 ay daha bekleyin.

7 serisi cihazlarin fiyatlari biraz daha dusecek.

Hocam 1 ay kadar önce 2500 civarında olan 6s şuan 3bin lira çoğu yerde.2600-2700e bulsam direk alacağım.Mağazalar filan ellerindeki stokları eritmeden fiyat indirimine gitmezler diye düşünüyorum.

Trt bandrolü müdür ne haltsa fazlasıyla sinirlerimi bozdu.Yalnız benim anlamadığım 1500 lira olan zenfone 3 hala 1500 lirayken bu uygulama gelir gelmez nasıl apple ürünleri çat diye yükseliyor, sanki bir tek apple a yapılmış gibi.Ülkemizdeki her gün yeni bir zam saçmalığı çıkıyor, geçirebildiklerini geçiriyorlar.Şuna bak yahu telefon 2 sene önceki çıkış fiyatına tekrar geri döndü.

1 ay önce 2500den 2200e filan düşer diyordum 8 çıkınca, ama şimdi eski fiyatı 2500e düşmesini bekliyorum.1 aya yeni bir şey çıkar yine 3binde filan kalır sanırım fiyatı.Benim ios a geçme işi de yalan oldu böylelikle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Greggs

quote:

1.5 ay daha bekleyin.

Hocam 1 ay kadar önce 2500 civarında olan 6s şuan 3bin lira çoğu yerde.2600-2700e bulsam direk alacağım.Mağazalar filan ellerindeki stokları eritmeden fiyat indirimine gitmezler diye düşünüyorum.

Trt bandrolü müdür ne haltsa fazlasıyla sinirlerimi bozdu.Yalnız benim anlamadığım 1500 lira olan zenfone 3 hala 1500 lirayken bu uygulama gelir gelmez nasıl apple ürünleri çat diye yükseliyor, sanki bir tek apple a yapılmış gibi.Ülkemizdeki her gün yeni bir zam saçmalığı çıkıyor, geçirebildiklerini geçiriyorlar.Şuna bak yahu telefon 2 sene önceki çıkış fiyatına tekrar geri döndü.

1 ay önce 2500den 2200e filan düşer diyordum 8 çıkınca, ama şimdi eski fiyatı 2500e düşmesini bekliyorum.1 aya yeni bir şey çıkar yine 3binde filan kalır sanırım fiyatı.Benim ios a geçme işi de yalan oldu böylelikle.

Şuan mediamarkt ta fiyatlar hala aynı sabah baktım.

• AlicanNalbat kullanıcısına yanıt
    Sitesinde stok yok gözüküyor.Mağaza diyorsanız bilemem.Ankaradaysa ilgilenebilirim.

En ucuz vatandaydı bugüne kadar 2700 lirayla.Hbde bile 2840 lira en ucuz silver rengi.
  • quote:

quote:

1.5 ay daha bekleyin.

Günlerdir 2700 olan cihaz bugün 3100 oldu vatanda alacaktım vazgeçtim.

• quote:

Orijinalden alıntı: car_26

quote:

quote:

1.5 ay daha bekleyin.

Artık beklemekten başka çare kalmadı gerçekten.1 ay önce filan bekle diyenleri dinlemeyip alsaydım keşke.Yeni iphone çıktıktan sonra bile eski fiyatını görmesi imkansız gibi.

7nin fiyatı da 3100 liraydı, şuan 3300 lira filan silver rengi.Siyah almayı istiyordum ama aradaki farkı vermeye gerek yok gibi.6s in fiyatları bu şekilde kalırsa sizin için 7ye yönelmek daha mantıklı gibi duruyor.3bin 6s e vermektense 7ye 3300 verilir.

Ben o paralara çıkamayacağım için androidde kalmam gerekecek sanırım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: car_26

quote:

quote:

1.5 ay daha bekleyin.

Artık beklemekten başka çare kalmadı gerçekten.1 ay önce filan bekle diyenleri dinlemeyip alsaydım keşke.Yeni iphone çıktıktan sonra bile eski fiyatını görmesi imkansız gibi.

7nin fiyatı da 3100 liraydı, şuan 3300 lira filan silver rengi.Siyah almayı istiyordum ama aradaki farkı vermeye gerek yok gibi.6s in fiyatları bu şekilde kalırsa sizin için 7ye yönelmek daha mantıklı gibi duruyor.3bin 6s e vermektense 7ye 3300 verilir.

Ben o paralara çıkamayacağım için androidde kalmam gerekecek sanırım.

ben de androidden geçecektim. tüm iphone modellere +400TL bindi bir anda anlamadım. 2775e gittigidiyorda var en ucuz. yazık günah

• quote:

Sitesinde stok yok gözüküyor.Mağaza diyorsanız bilemem.Ankaradaysa ilgilenebilirim.

En ucuz vatandaydı bugüne kadar 2700 lirayla.Hbde bile 2840 lira en ucuz silver rengi.

Sitesinde de var ama evet fiyatlar artmış. Sabah bir kablo için gittiğimde 2700 TL'idi. Öğleden sonra 3199 TL olmuş. Resmen soygun bu...
  • Dün 6S Plus cihazımda ekran aniden gitti. Cihaz çalışıyor ama ekrana sadece bozuk renkler geliyordu. TVT servise verdim, değişim alma şansım var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blooods

Telefon 10 cm yerden elimden düştü masanın üstüne. Sağ alt köşesinde camın için bi çizik oluştu. Aşırı sinirlerim bozuldu şuan nasıl bu kadar kolay zarar görüyor yahu bu telefon. Çıldırmak üzereyim daha alalı 1 hafta oldu afedersiniz bok gibi gözüküyor şuan köşesi.

hocam foto atma imkanın varmı telefonun? 10 küsür cm de nasıl bir hasar alabilir ki dediğiniz gibi.. bide bend kılıf + ekran koruyucu var sizinde var mıydı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çikko kullanıcısına yanıt
    Hocam şuan fotoğraf atma imkanım yok fakat ciddi ciddi 10 cm bile değil belki. Yemek masasında sol elimle tutarken arkaya aştı telefon. Yemek masasına elimi koyduğum mesafeden düştü. Sağ alt köşede camın içinde bi beyazlık var artık. Sanırım bir miktar çatladı. En olmadık yerine mi denk geldi noldu bilmiyorum. Fakat yapıcak hiçbişeyim yok büyük ihtimalle. Düşürsem kırsam tamam diycem suç benim fakat nasıl bu kadar dandik olabiliyor ben anlamadım. Servise götürsem kullanıcı hatası diycekler o küçücük şey için 500küsür lira para isteyecekler benden. Afedersiniz mal gibi kaldım yapabiliceğim hiçbişey yok şaşkınlıkla telefona bakıyorum hala.
  • Ekran koruyucu ve kılıf kullanmıyormusunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cannicus kullanıcısına yanıt
    Hocam henuz kilif alma firsatim olmadi alacaktim arastiriyordum. Telefonla dogru duzgun disari bile cikmadim zaten. 1 haftalik telefonun elimden masaya dusmesiyle boyle sacma biseyin ortaya cikmasi inanin cok moralimi bozdu. Aklima servise farkli sorunlar soyleyip vermek bile geldi cidden fakat o kucuk catlagi farkettiklerinde pek umursayacaklarini sanmiyorum. Sansim yok ne diyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blooods

Hocam henuz kilif alma firsatim olmadi alacaktim arastiriyordum. Telefonla dogru duzgun disari bile cikmadim zaten. 1 haftalik telefonun elimden masaya dusmesiyle boyle sacma biseyin ortaya cikmasi inanin cok moralimi bozdu. Aklima servise farkli sorunlar soyleyip vermek bile geldi cidden fakat o kucuk catlagi farkettiklerinde pek umursayacaklarini sanmiyorum. Sansim yok ne diyim

İşte hocam burada hatanız bir telefona o kadar para veriyosanız hemen alacaksınız çünkü yeni nesil telefonlar böyle bi 3310 değil:( , geçmiş olsun bi fotoğrafını atın isterseniz çizik nasıl bir çizik ne yapılabilir diye elbet tecrübeli arkadaşlar yardımcı olacaktır.
  • Cannicus kullanıcısına yanıt
    Hocam inanin hic aklima gelmezdi bu kadar kolay zarar gorecegi.G2 sandim ben bunu 20 kere dusurdum telefonu kilifli kilifsiz bana misin demedi. Ama haklisiniz yine benim hatam. Bir an once almaliydim kilifi simdi alicam sirf o kosesi gozukmesin diye gorunce moral bozuyor cunku.Firsatim oldugunda aticam fotografi hocam sagolun.

• O kadar mesafeden o zararı alması ilginç. Benim ki ceketin iç cebinden eğildiğimde yaklaşık yarım metre civarından fayans zemine düştü yerde taklalar attı. Kasanın üst sağ sol taraflarında birer tane hafif ezik oldu.

• Hocam sanirim tam olarak o kucuk catlagin olusmasi gereken en zayif noktasina denk geldi. Baska bi aciklama getiremiyorum ben.

• 2 aylık iPhone 6S 32 GB Rose cihazımı satmayı düşünüyorum ilgilenen olur ise mesaj atabilir , nakit ihtiyacımı karşılayamaz isem sanırım mecbur kalacağım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi charsaf21 -- 14 Ağustos 2017; 23:3:16 >
  • Arkadaşlar merhaba,
    Ben telefonu sürekli "Düşük Güç Modu"nda kullanıyorum. yani şarjdan çekiyorum ve düşük güç moduna alıyorum tekrar şarja takana kadar. bu şekilde kullanmamın herhangi bir zararı olur mu?
  • 
Sayfa: önceki 15981599160016011602
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.