Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1603. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16011602160316041605
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilemiyorum zaten öyle oluyorsa problem yok. Ama silinmiyorsa cihaz açık kalıyor demektir?
  • Bilmiyorum hocam fakat düzeldi kendi kendine ben de anlamadım bir süre sonra düzeldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Junace kullanıcısına yanıt
    Ben kullandığım programları arka planda hiç silmem. Kapatıp açınca hep orda dururlar, böyle şeyi hiç duymamıştım.

• Şuan %38 şarjım var parlaklık %55-60 civarı arka planda uygulama yenileme falan açık gps otomatik gerektiğinde açıyor, 3 saat 15 dakika kullanım 5 saat 30 dakika bekleme sürem var sizce iyi mi veya az mı arkadaşlar ?

Ben mesela arka planda uygulama yenilemeyi kapatırım çoğunlukla ve ekranı hep otomatik parlaklıkta kullanırım. Kullanım süresi olarak genelde bazen 6 saat civarı bazen 8 saat civarı alırım. Kulanıma bağlı olarak tabi.

• Ben de artık konum, arka plan yenilemesi vb kapattım bakalım şuan kaç saat gidecek

Bende konum açık. Programlara göre kullanıyor otomatik. Tamamen kapalı olursa o zaman bu telefon neye yarar ki. Biyerde check in yapmak gerekecek konum kapalı.

• Aslında çok check in falan yapan biri değilim fakat haklısınız şuandan itibaren konumu açıyorum

• Ekran parlaklığını kıs yok arka planda uygulama kapat yok efendim konumu kapat cart curt güzelim cihazları 3310 yaptınız yav

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cembelli C kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar yok mu cevaplıcak birisi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cembelli

Arkadaşlar yok mu cevaplıcak birisi ?

Ayarlar - müzik - eq(ekolayzır) - listeden Late night (geç saatler) tarzı bir şey olacak onu seçin

yine EQ sekmesinin altında ses limiti var onu kapatın eğer açıksa
  • EnderGelişenOsasunaAtağı kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam deneyeyim cok teşekkürler :)

• arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var 6s telefonumu servise verdim fakat icloud dan rehberi alamıyorum android cihaza lütfen yardım
  • ksom K kullanıcısına yanıt
    Şurayı inceleyin hocam

https://m.tamindir.com/blog/iosdan-androide-gecis-nasil-yapilir_7373/

• ios 11 test sürümlerini nasıl arkadaşlar ? kurmak istiyorum telefona ama batarya falan stabil mi ?
  • Arkadaslar her iPhone 6s in kasa boyası zamanla atıyor mu? hani kaçınılmazmı yoksa önleyebilceğimiz bir şey var mı? bende transparan şeffaf bi kılıf varda çıkardım yani şeffaf silikonlar zarar veriyor denince.. burada 1-2 yıl kullanıpda boyası atmayan varmı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: franky88

ios 11 test sürümlerini nasıl arkadaşlar ? kurmak istiyorum telefona ama batarya falan stabil mi ?

şuan en son beta sürümü olan iOS 11 beta 7 yi kullanıyorum. hız olarak iyi bence ama pil performansı iyi değil kullanıma göre değişir tabii. en güzeli de hücresel veri kısayolunun olması kesinlikle.

• quote:

Orijinalden alıntı: dgkn.95

quote:

Orijinalden alıntı: franky88

ios 11 test sürümlerini nasıl arkadaşlar ? kurmak istiyorum telefona ama batarya falan stabil mi ?

şuan en son beta sürümü olan iOS 11 beta 7 yi kullanıyorum. hız olarak iyi bence ama pil performansı iyi değil kullanıma göre değişir tabii. en güzeli de hücresel veri kısayolunun olması kesinlikle.

ne kadar kötü pil acaba ? ekran kullanım ne kadar ?
  • 4-5 saat civarı alıyorum bu aralar düşük güç moduna alıyorum şarjdan çıkartıp. 1,5 yıllık 6s pilin ömrü azaldı haliyle.

• çikko kullanıcısına yanıt
    Kim demiş şeffaf kılıfların öyle yaptığını. Ben 2 senedir devamlı şeffaf kılıfla kullanıyorum. Kılıf sayesinde telefonda ne bir çizik var ne de boya atması. İlk aldıgım kutusundan çıkardığım günkü gibi telefon

• 
Sayfa: önceki 16011602160316041605
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.