Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (479. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 477478479480481
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kontrol ettim hreket azaltılmış değil.Azaltınca telefon uçuyor ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6s plusa göre cok iyi bi süre degil bence. 6s kullanıyorum 7 bucuk saat kullanım alıyorum oyun oynamazsam

• quote:

Orijinalden alıntı: WinKy

quote:

Orijinalden alıntı: chevanton

Siteyi inceledim biraz. Oldukça fazla çeşit var ve fiyatları da oldukça uygun geldi diğer sitelere nazaran. Buradan daha önce alışveriş yaptınız mı acaba? Ya da yapan arkadaşlar var mı? Birkaç ürün beğendim sipariş vermeyi düşünüyorum

Hocam bizzat yerlerine giderekde alisverisim oldu. Hemde internetten üzerinden siparisde verdim.Hic bir sikinti yasamadim. Son derece buyuk ve sadece aksesur uzerine kurulmus guzel bi magaza. Zaten paylasmamdaki maksat uygun fiyata satis yapmalari. Gönül rahatligiyla alisveris yapabilirsiniz. Gg vs gibi tarzi sitelerde 3 kurusluk aksesuarlara tonlarca para vermeyi dogru bulmuyorum.

Çok teşekkür ediyorum değerli yorumunuz için. Ben de sipariş geçiyorum o zaman saygılar

• Merhaba arkadaslar uzun zamandir burada yazilan yapilan yorumlari okuyorum Iphone 6S 64 GB almayi dusunuyorum Turkcell'den kafama takilan bir soru var bazi arkadaslar sarı ekrandan bahsetmisler Turkcell'den alan arkadaslar varsa bunlara denk geldiler mi ? Sarı ekran bendede cikarsa baska sifir cihazla degisim hakkim bulunuyor mu ?

• MambaVino kullanıcısına yanıt
    Hocam sari ekran meselesini bilemicem ama alicaksaniz 6s plus 64gb alin sonra pisman olmayin. Acizane bir oneridir.

• WinKy kullanıcısına yanıt
    Sirf meraktan soruyorum hocam 6s almak isteyene neden plus tavsiye ettini 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: bozic

Merhaba arkadaşlar. 6s plus şarj değeri aşağıda. Bana az geldi bakar mısınız? Şirkette ve evde WiFi oto bağlanıyor. 3G açık. Arka planda uygulama yenileme açık.

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

Değerleriniz ayarlarınıza göre normal. Daha fazlasını görmek istiyorsanız, arka plan uygulama yenilemeyi kapatın, bildirimleri kapatın ve konum servisi gizlilik ayarlarını yapın

• WinKy kullanıcısına yanıt
    İlk 6S Plus almayı dusunmustum ancak apple store'da inceledm elde tutus olarak baya ağır geldi beni rahatsız etti ondan vazgeçtim :)

• Yorumlarınız için teşekkürler. Uygulama yenileme konum vs kapatmıyorum ben bu kullanım süreside bana yetiyor zaten sadece burda 35 saat beklemeler 12 saat kullanımlar görüğüm için sormak istedim. Eğer normal diyorsanız sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozic

Yorumlarınız için teşekkürler. Uygulama yenileme konum vs kapatmıyorum ben bu kullanım süreside bana yetiyor zaten sadece burda 35 saat beklemeler 12 saat kullanımlar görüğüm için sormak istedim. Eğer normal diyorsanız sorun yok.

işte o beklemeler kullanımlar onlar kapatılınca alınıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: chevanton

Nasıl yaptınız anlatır mısınız rica etsem

Zedge'yi yükle telefonuna hocam oradan istediğin zil sesini download et telefona ,

daha sonra telefonu iTunes ile eşleştir ,

iTunes'de telefonu bağlayınca uygulamalardan zedge'ye gir orada indirdiğin zil seslerini goreceksin

onları pc'de masaüstüne at ,

Daha sonra iTunes soldaki menüden fotoğraflar kısmında olması lazım , sesler'i eşzamanla ,

Eşzamanladıktan sonra masaüzerindeki zil seslerini SES TONLARI Kısmına sürükle

sonra telefondan ayarlardan seç zil sesini :)
  • Kurup kaldırdığım programların isimleri listemde gözükmeye devam ediyor bunu silmenin bir yöntemi var mı?
  • quote:

Hocam sari ekran meselesini bilemicem ama alicaksaniz 6s plus 64gb alin sonra pisman olmayin. Acizane bir oneridir.

Bende öyle yaptım 600 lira zararım oldu 6s ten 6s plusa geçtim 1 aydır cebellendim alışmaya çalıştım tabak gibi telefon kullanım pratikliği sıfır, yazı yazarken telefon elimde dansediyor düştü düşecek, tekrar 6s e geçtim oh be dünya varmış

• quote:

Bende öyle yaptım 600 lira zararım oldu 6s ten 6s plusa geçtim 1 aydır cebellendim alışmaya çalıştım tabak gibi telefon kullanım pratikliği sıfır, yazı yazarken telefon elimde dansediyor düştü düşecek, tekrar 6s e geçtim oh be dünya varmış

• cnr.kh kullanıcısına yanıt
    Neden mi tavsiye ettim.
    1. Buyuk ekranda iphone kullanmak ayri bir zevkli. ( tabi zevkler ve renkler tartisilmaz) saygi duyarim.
    2. 6s e gore plus un buyuk ekranli olmasina ragmen sarj suresinin cok daha iyi gitmesi.
    3. Yurt disina cok cikan bir insanim, 6s kullanan kimle konustuysam sarjinin iyi gitmedigi yonunde. Bunu 1 kisi degil 10 kisi degil 100lerce insan soyluyor.

Tabi sadece acizane bir oneriydi. Herkezin kararina saygi duyarim. Ben 6s Plus kullaniyorum. Gerek sarj , gerek kullanim olsun oldukca memnunum.

Saygilar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WinKy -- 8 Ocak 2016; 18:18:14 >
  • delimavii67 kullanıcısına yanıt
    bende plus kullaniyorum ellerim buyuk duz 6 serisi bana oyuncak gibi geliyor

• quote:

Neden mi tavsiye ettim.
    1. Buyuk ekranda iphone kullanmak ayri bir zevkli. ( tabi zevkler ve renkler tartisilmaz) saygi duyarim.
    2. 6s e gore plus un buyuk ekranli olmasina ragmen sarj suresinin cok daha iyi gitmesi.
    3. Yurt disina cok cikan bir insanim, 6s kullanan kimle konustuysam sarjinin iyi gitmedigi yonunde. Bunu 1 kisi degil 10 kisi degil 100lerce insan soyluyor.

Tabi sadece acizane bir oneriydi. Herkezin kararina saygi duyarim. Ben 6s Plus kullaniyorum. Gerek sarj , gerek kullanim olsun oldukca memnunum.

Saygilar.

Anladım teşekkürler cevaplar için. Ama boyut konusunda plus için hep düşündüğüm kesinlikle kullanılmayacak bir telefon, kullananlarada hep hayret etmişimdir :)

şarj konusunda da 6s önceki tüm iphone serilerinden en iyi şarj süresini veren telefon. Emin ol 10 saatte verse yine memnun olmayacak o 100 kişi. Ama plus cidden kullanılmaz yahu eşimde var çok büyük eşimde sürekli şikayet ediyor bende gıcıklık olsun diye satmıyorum :))

• ahize sorunu yaşayan arkadaşlar bugün akasyada gösterdim telefonu test yaptılar donanım olarak bir sorun yok sanırım yazılımda sıkıntı var bilginiz olsun

Katiliyorum hocam. 6s in batarya performansi cok basarili. Telefonu alali 1 hafta oldu batarya kendini asiyor gibi
    Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

kullanan kisiye gore degisir ben plus i tek elle her kosesine dokunabilecek sekilde kulanabiliyorum kaldi ki tek el kullanma zirvaligindan bahsedenlerin mesaj yazarken iki elini kullanmasi ne kadar ironik oyle degil mi?

• 
Sayfa: önceki 477478479480481
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.