Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
37.580
Cevap
374
Favori
1.082.780
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]
Giriş
    2938 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bykrm

Tsmc nin neyinden memnun değildiniz ? Yanlış anlamayın ama hiç memnun olmıcak kadar samsungla ne farkı olabilir baya merak ettim.

inanmıyacaksınız ama pil süresinden memnun değildim, 4 saat kullanımda sonra %20 nin altına düşüyodu, bilemiyorum belki sorun vardı belkide başka bişey ama soğumuştum telefondan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delimavii67 -- 8 Ocak 2016; 0:06:08 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1225 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: LaD_PLay_Boy

quote:

Orijinalden alıntı: chevanton

quote:

Orijinalden alıntı: LaD_PLay_Boy

quote:

Storeda Zedge diye bir program var onu indirin içinde çok güzel duvar kağıtları var dilediğinizi yapabilirsiniz ben sıkıldıkça değiştiriyorum içeriği çok zengin :)

Peki zedge'den indirdiğimiz zil sesi tonunu telefonda nasıl uygulayacağız bi türlü yapamadım :)

Uzun iş :). Google amcaya sordum o da youtubede bir videoya yönlendirdi oraya bakıp yapmayı düşünüyorum. Yok videoyu 40 saniye olarak kes ondan sonra formatını değiştir sonra ismini değiştirip tekrar cihaza at zil sesi yap peeh. Androidde ne kolaydı oysaki sinir oluyorum bazen

Kolaymış yaptım
    iTunes'de eşzamanlayarak zedge uygulamasından yapiliyor :))

Dostum ben zedge zil sesi olayını yapamadım :). Bir ufak uygulama indirdim pc ye ana hep bağlantı hatası veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1766 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Slave To The Rhythm

quote:

Orijinalden alıntı: Bonuss

Arkadaşlar iphone 6s plus için kırmızı siyah kılıf önerisi istiyorum

bana da ekrana tam oturacak , boşluk kalmayacak ekran koruyucu tavsiyesi lazım, yanlarda hava boşluk olmayanına daha rastlamadım 🤓

Hocam o zaman ben size onereyim. Tamperli cam olarak asagidaki urunu alabilirsiniz. Yanlarda cok az bosluk oluyor ama hava kavarcigi olmuyor. Bizzat kullaniyorum kitap gibi diyebilirim.

Sadece ön 9H tamperli cam
    http://www.akilliphone.com/incele/iphone-6-plus-iphone-6s-plus-kirilmaz-cam-ekran-koruyucu-21065

Ön ve Arka
    http://www.akilliphone.com/incele/apple-iphone-6-6s-plus-tempered-kirilmaz-on-ve-arka-cam-ekran-koruyucu-22523.715066

Hea ben tamperli cam istemiyorum seffaf ekran koruyucu jeletin istiyorum derseniz o zaman turkiye'den urun almicaksiniz amerikan meseili ozel uretim olan bu urunu alabilirsiniz. Bende tamperli on ve arka olanindan hemde seffaf jeletin olanindan her ikisindende var.

Tech Armor Screen Protectors - 3 Pack - High Defintion Clear
    https://www.amazon.com/gp/aw/d/B00NGMVHEW/ref=yo_ii_img?ie=UTF8&psc=1

Ekran koruyucu arayan arkadaslar degerlendirebilirler. Tescilli onayli.

Not: Site ile hic bir alakam yoktur. Sadece yardimci olma amaciyla paylastim.

• Yüzbaşı
    595 Mesaj

Estafurullah hocam nolur yanlış anlaşılma olmasın :)

|
    |
    Enola kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ekran icin ne almaliyim birde ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: KadirTopal

quote:

Orijinalden alıntı: Enola

quote:

Orijinalden alıntı: Demiurgos

Herkese merhaba.4S ten sonra yeni bir 6S aldım ve herşey çok güzel.Yalnız bir sorunum var.iclouda yedekleme yapamıyorum!Araştırmalarımda DNS değişiminden bahsedildiğini gördüm.Fakat işin ilginci bu cihazda DNS değişikliğini kaydedemiyorum.Yani numarayı ÖRN: 8.8.8.8;8.8.4.4 olarak değiştiriyorum ve sol üstten geri (wifi)ye basarak çıkıyorum.Tekrar infoya basıp kontrol ettiğimde yeniden 192.168 li DNS numarasının geri geldiğini ve farklı dns lerin kaydolmadığını görüyorum.4S te bu sorun olmuyordu.DNS değişikliğini birkez yazıp geri çıktığımda kaydoluyordu.Ekran ve ayarlar herşey aynı.Burda yanlış olan nedir anlayamadım.Bu problemin DNS değiştirmeden çözümü var mıdır?Yedeklemeyi sadece DNS değiştirerek yapabiliyorsak bu değişimi kaydetmemesinin nedeni ne olabilir?Yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim.NOT:IOS 9.2 yüklü

Ben aldığımdan beri iCloud a yedek alamadım hep hata veriyor dns girsem bile
    DNS girmek için alt tarafta dns yazan yere tıklayarak bi tanesini gireceksin ip yazan yere bişey yazmıycan

Hiç öyle olurmu hocam yarım kalır çalışmaz :) bu şekilde girilecek arkadaş noktalı virgül koymuş o yüzden olmuyor olabilir

Hepsini denedim ama nafile hiçbir şekilde kaydedemiyorum.Çok ilginç bir durum. En sonunda çareyi iCloud diğerine iTunes ile yedeklemede buldum.Mecburen bilgisayara yedekleyeceğim.İlerde güncellemelerle düzelir belki.

|
    |
    LED TV:SONY KD-55XF 9005 ///AV Receiver: Sony STR-DB 1080 QS ///Stereo Amplifikatör: DENON PMA-2010 AE ///CD Player:MARANTZ CD7300 GOLD///Tuner:Denon TU 1500 AE///BD Player: PANASONIC BDT-300 EG//Media Player:DUNE BD PRIME 3.0 ///Equalizer: TECHNICS SH-8055////Front Hop:JBL E 100/// Center:JBL EC 35///Surround:JBL E 30///Subwoofer: DEFINITIVE TECHNOLOGY SUPER CUBE II

• Yüzbaşı
    850 Mesaj
    Haftanin ucretsizi Hexagon indirin ve beyniniz yansin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: lawyer25

Arkadaşlar plus modeli için renk öneriniz var mı? Özellikle iyi durduğunu düşündüğünüz bir renk?

Zevk meselesi ama ben gri aldim ama gold da alabilirsiniz guzel duruyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Rose gold kullaniyorum pismanim fiyati uygun diye sifir plus rose 64luk aldik bulursam biriyle space renk yada gold olarak degistirmek istiyorum bakalim

|
    |
    lawyer25 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: lawyer25

Teşekkür ederim hocam. Benim de aklımdaki renkler gri ve gold idi. Ama gold un arkadaki anten çizgileri griye göre daha çirkin gibi sanki :)

O zaman gri alın çok hoş duruyor.
    |
    |
  • Yarbay
    3450 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Slave To The Rhythm

quote:

Orijinalden alıntı: Bonuss

Arkadaşlar iphone 6s plus için kırmızı siyah kılıf önerisi istiyorum

bana da ekrana tam oturacak , boşluk kalmayacak ekran koruyucu tavsiyesi lazım, yanlarda hava boşluk olmayanına daha rastlamadım 🤓

buff ekran koruyucu tam oturuyor yanlarda hava boşluk kalmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi confuest -- 8 Ocak 2016; 2:58:26 >
    |
    |

Bir Yol Vardır Hak Yoludur, Bul Oğlum!
    Yeri Bilmek, Göğü Bilmek Bir Oğlum!
    Çabuk Büyü Çabuk Yetiş, Tez Oğlum!
    Hain Gezen Şu Dağlarda Gez Oğlum!
    Gez Oğlum, Vatanına Göz Dikeni Ez Oğlum!!
  • Yarbay
    2344 Mesaj

Siteyi inceledim biraz. Oldukça fazla çeşit var ve fiyatları da oldukça uygun geldi diğer sitelere nazaran. Buradan daha önce alışveriş yaptınız mı acaba? Ya da yapan arkadaşlar var mı? Birkaç ürün beğendim sipariş vermeyi düşünüyorum
    |
    |
    WinKy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bende de vardi bu sorun degistirdim cihazimi. ama bunun disinda da sanki iphone 6s lerin genel olarak (baska telefonlarda da gozlemledigim) ara ara hafif kucukte olsa aralarda kisa anlik cizirti benzeri bsiey oluyor gibi. oyle abartili cok rahatsiz edecek kadar yuksek olmasa da. hatta burada bir arkadas daha once iphones 6s lerin genel olarak ses vs yonuylede ahizesi iyi degil demisti daha once.
    |
    |
    Enola kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Dün itibari ile bir adet daha 6s aldım bu sefer gold rengini ( daha önceki rose gold du o cihazı anneme hediye ettim ) iki cihaz da da tek bir problem yasamadım çok şükür , gerçi 6 plus da yaşadığım hoparlör cızırtı sorunu ekrana tozların girme sorunu üst kısımdaki açıklıklar vs beni apple dan soğutsa da 6s olmuş dedirtti yalnız 6slerin titreşimleri sanki azmış gibi geldi bunun dışında çağrı kalitesi , Touch ID nin hızı hoşuma gitti digerinde olduğu gibi bu da tsmc işlemcili çıktığı icin samsung işlemcili olanların Nasıl olduğunu karşılaştırma imkanım olmadı ama cihazımdan çok memnun olduğumu söylemeliyim gerçi bu is şans meselesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezicioyuncu -- 8 Ocak 2016; 8:10:36 >
    2018 Honda Civic HB 1.5 182HP Sport O/V - AMD Ryzen7 1700x [email protected] - MSI B350 Gaming Pro Carbon AM4 - Xigmatek Aurora 120 ARGB Water Cooler - G.Skill Trident Neo 32GB(2x16) 3200Mhz RGB LED - MSI GeForce RTX2070 Super Gaming X Trio 8G - Corsair Spec Alpha Red Case - Corsair LE200 240GB SSD - WD Blue 1TB M.2 SSD - WD 3TB Blue HDD - Viewsonic VX3211/2K WQHD Monitor - Alienware Elite RGB Gaming 12K DPI - Gamepower RGB Mousepad

• Binbaşı
    1766 Mesaj
    quote:

Siteyi inceledim biraz. Oldukça fazla çeşit var ve fiyatları da oldukça uygun geldi diğer sitelere nazaran. Buradan daha önce alışveriş yaptınız mı acaba? Ya da yapan arkadaşlar var mı? Birkaç ürün beğendim sipariş vermeyi düşünüyorum

Hocam bizzat yerlerine giderekde alisverisim oldu. Hemde internetten üzerinden siparisde verdim.Hic bir sikinti yasamadim. Son derece buyuk ve sadece aksesur uzerine kurulmus guzel bi magaza. Zaten paylasmamdaki maksat uygun fiyata satis yapmalari. Gönül rahatligiyla alisveris yapabilirsiniz. Gg vs gibi tarzi sitelerde 3 kurusluk aksesuarlara tonlarca para vermeyi dogru bulmuyorum.

• Yarbay
    14936 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ezicioyuncu

Dün itibari ile bir adet daha 6s aldım bu sefer gold rengini ( daha önceki rose gold du o cihazı anneme hediye ettim ) iki cihaz da da tek bir problem yasamadım çok şükür , gerçi 6 plus da yaşadığım hoparlör cızırtı sorunu ekrana tozların girme sorunu üst kısımdaki açıklıklar vs beni apple dan soğutsa da 6s olmuş dedirtti yalnız 6slerin titreşimleri sanki azmış gibi geldi bunun dışında çağrı kalitesi , Touch ID nin hızı hoşuma gitti digerinde olduğu gibi bu da tsmc işlemcili çıktığı icin samsung işlemcili olanların Nasıl olduğunu karşılaştırma imkanım olmadı ama cihazımdan çok memnun olduğumu söylemeliyim gerçi bu is şans meselesi

Apple, 6S'lerde taptic engine adı altında yeni bir titreşim motoru kullanmaya başladığı için titreşimleri farklı hissedebilirsiniz. Taptic engine lineer motor gibi çalışıyor. Altta ki videoda daha rahat anlaşılıyor.

|
    |

• Onbaşı
    15 Mesaj
    İyi günler arkadaşlar ekim ayında Iphone 6 plus satarak 6s plus aldım telefon aldığımdan 15 gün sonra bir sorun ortaya çıktı.Telefon %5 vb düşük şarjdayken şarja takıyorum aradan 2 saat geçiyor %2 oynama oluor reset çekiyorum %40 oluor.Donanımsal olduğunu düşünüyorum.Ayrıca dış hoparlörde cızırdama var tahminimce desibeli azalmış ve cızırtı gelior.Zorludan randevu almaya çalışıyorum.Sizce değişim olurmu.Olmassa sorun nasıl çözülür.Yardımcı olursanız sevinirim.İyi günler.

|
    |

selam, ben zedge den zil sesi yükledim, zil sesleri arasında görünmüyor.
    Fakat buna rağmen, birisi aradığında zedge'den indirdiğim zil tonu çalıyor.
    |
    |
    chevanton kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
haberler
Mobilya Takımları
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,562
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.