Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
37.561
Cevap
375
Favori
1.081.745
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]
Giriş
    4481 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: _CsMaNiA_

Hocam verdigim randevuda herhangi bir pürüz falan cikarmadilar dimi ? Cihazi değiştirmişsin sanirim cok
    Sevindim senin adina

Saolun hocam dediğiniz gibi sadece mail adresini soruyorlar, randevuda sorun yaşayanlar mail adresini almayanlar galiba randevu yardımlaşma konusunda .

@luken drew yok hocam kılıksa.com' dan sıfırdı ama sarı ton biraz baskındı değişime yanaşmadılar pek sorun değilmiş güya ama hallettik .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slave To The Rhythm -- 7 Ocak 2016; 18:47:16 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Luken Drew

Yaaaa etme bulma dünyası
    Hayırlı olsun yeni telefonunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Slave To The Rhythm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Matematikçi, karanlık bir odada, orada olmayan siyah bir kediyi arayan kör bir insana benzer.
  • Onbaşı
    24 Mesaj
    YARDIM LÜTFEN!..

arkadaşlar iphonumdaki apple store uygulaması üzerindeki "1" simgesini nasıl kaldıracağım? güncelleme de gözükmüyor hani..daha önce fatura takip isimli programı satın almış ve beğenmeyip para iadesi istemiştim..şimdi bu programa güncelleme çıkmış..ben para iadesi talep ettigim icin programı güncellemedi ve bende bu programı sildim..ama hala appstote uygulaması üzerinde "1" simgesi gözüküyor ve bu kaybolmuyor? bunu nasıl ortadan kaldırırım?

Orijinalden alıntı: endpage

YARDIM LÜTFEN!..

arkadaşlar iphonumdaki apple store uygulaması üzerindeki "1" simgesini nasıl kaldıracağım? güncelleme de gözükmüyor hani..daha önce fatura takip isimli programı satın almış ve beğenmeyip para iadesi istemiştim..şimdi bu programa güncelleme çıkmış..ben para iadesi talep ettigim icin programı güncellemedi ve bende bu programı sildim..ama hala appstote uygulaması üzerinde "1" simgesi gözüküyor ve bu kaybolmuyor? bunu nasıl ortadan kaldırırım?

app store hesabından çıkış yapıp tekrar girmeyi dene.

appstore hesabinizdan cikis yapin telefonu yeniden baslatin sorun cozulur gibi geliyor denedim ama bir fikir sadece

|
    |
    endpage kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İlginize alakanıza çok teşekkür ederim bu iyi haber için hemen yapacam inşallah düzelir saygılar...

|
    |
    LastShip kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    whatsapp gelen mesaj bildirim sesini degistirmenin bir yolu var midir androidde vardi hostu guzeldi :) ios te ben bulamadim oyle bir ayar ios 9.0.2 kullaniyorum

Orijinalden alıntı: LastShip

appstore hesabinizdan cikis yapin telefonu yeniden baslatin sorun cozulur gibi geliyor denedim ama bir fikir sadece

maalesef olmuyor dostum..ne yapmalıyım acaba?

Orijinalden alıntı: serdarlike

quote:

Orijinalden alıntı: endpage

YARDIM LÜTFEN!..

app store hesabından çıkış yapıp tekrar girmeyi dene.

teşekkür ederim dostum ama olmadı maalesef..bir yolu olmalı..

|
    |

• Yüzbaşı
    850 Mesaj

Bi kaç gün önce benimde böyleydi güncelleme olmamasına rağmen 1 tane varmış gibi gözüküyordu. Kendi kendine düzeldi, bu kadar sorun haline getirilecek bir şey değil panik yapmayın.
    |
    |
  • Yarbay
    3533 Mesaj

anlam veremedim ancak home tusu ve power tusuna cihaz reset atana kadar (10 15 saniye) basili tutrsaniz telefon kendine gelir sorunu oda cozebilir bundan baska birsey aklima gelmedi. buda olmazsa son care uygulamaya yeniden para bayilip guncelleyip yeniden silmek :) ios te boyle hatalarin olmasi garip gercekten resmen bug ta kalmis

|
    |

Cevaplarınız için teşekkürler. Napalım acemilik yaşa bakmıyor . Öğrenicez kullandıkça

|
    |
    Bahsedilenler: delimavii67 , KadirTopal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    CORE i7 920 - Gigabyte EX58-UD7 - 3*2GB Corsair Dominator GT 1600Mhz CL8 - **ASUS GTX 570 Direct CU II** - 2*1TB WD Caviar Black - High Power Absolute 1000W - Cooler Master RC690 - Logitech G5 Mouse - SAMSUNG P2250
  • Yarbay
    2811 Mesaj

Sadece tahmin iPhone 7 çıktığında ahize kaliteli olur ve bizimkine uyumlu olursa gidip özellikle belirterek değişim isterim ha uyumlu olmazsa yapacak bişi yok şimdi gitsem güzelim telefona hem aynı ahizeyi takacaklar hemde montaj sırasında bi sorun çıkarsa (ki benim şansımda çıkar) telefonu eskisinden beter kullanmayı şu an göze almam. Acelem yok ahize hariç telefondan çok memnunum (gerçi bu paraya göre kendimi uyuşturma durumuda olabilir ama ben buna n8den geçtim bana mükemmel geliyor ) ve şu an iyi giden bir şeyi bozmak istemiyorum

|
    |
    OMERKAHVECİ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    CORE i7 920 - Gigabyte EX58-UD7 - 3*2GB Corsair Dominator GT 1600Mhz CL8 - **ASUS GTX 570 Direct CU II** - 2*1TB WD Caviar Black - High Power Absolute 1000W - Cooler Master RC690 - Logitech G5 Mouse - SAMSUNG P2250
  • Binbaşı
    1332 Mesaj
    Arkadaşlar iphone 6s plus için kırmızı siyah kılıf önerisi istiyorum
    arkadaşlar umarım pişman olmam, ben plusun büyüklüğünden şikayet ediyordum, sahibindene 3500 ilan vermiştim, arkadaşın biri takas teklif etti kabul ettim, çok cazip geldi, space gray 64 gb 6s ile üste 400 lira aldım, plus tan çok memnundum özellikle şarjı çok güzeldi ama kullanamadıktan sonra şarjı napayım çok büyük geldi 1 aydır alışamadım, 6s i iyice inceledim hiçbir sorun yoktu benim cihazım gibi sıfır ayarındaydı, hemen sıfırlayıp takasladık, yedeklerimi geri yükledikten sonra ilk baktığım şey işlemci oldu, samimiyetle söylüyorum samsung çıkmasını ümit ettim, çünkü ilk aldıgım 6s tsmc idi ve hiç memnun değildim birazda bu yüzden plusa geçmek istedim. ve heyhat buda tsmc çıktı, eğer takas etmeden bakmak aklıma gelseydi cidden vazgeçerdim. şansın böylesi....
  • Yüzbaşı
    566 Mesaj

Tsmc nin neyinden memnun değildiniz ? Yanlış anlamayın ama hiç memnun olmıcak kadar samsungla ne farkı olabilir baya merak ettim.

|
    |
    delimavii67 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

whatsapp ın kendi ayarlarından değiştirebiliyorsunuz.
    |
    |
    LastShip kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Matematikçi, karanlık bir odada, orada olmayan siyah bir kediyi arayan kör bir insana benzer.
  • Yarbay
    4481 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bonuss

Arkadaşlar iphone 6s plus için kırmızı siyah kılıf önerisi istiyorum

bana da ekrana tam oturacak , boşluk kalmayacak ekran koruyucu tavsiyesi lazım, yanlarda hava boşluk olmayanına daha rastlamadım 🤓

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slave To The Rhythm -- 7 Ocak 2016; 23:46:03 >

Kişiye göre değişir bu durum, nitekim görüldüğü üzere de değişiyor. En iyi işlemci tmsc değil, en kötüsüde Samsung değil.

Kısaca Samsung bi tık daha performanslı, tmsc bi tık geride performans konusunda ondan pilde bi adım önde. Haliyle tercih meselesi.
    |
    |
    bykrm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1051 Mesaj

Hocam 2.5D tempered glass alirsan yanlarda hava kalmaz

|
    |
    Slave To The Rhythm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
haberler
üniversite
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.