Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (481. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iOS 9 iyice kafayı yedi :) bu nasil bir pil kullanım suresi :) restore sıfırlama sistem oturmuyor :) sorunlar diz boyu neyse apple tarafına geri bildirim yapmaktan yorulmayacağım ;)
    Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bonuss B kullanıcısına yanıt
    Spigen al pişman olmazsın ;)

• charsaf21 kullanıcısına yanıt
    Dusman catlatir

• charsaf21 kullanıcısına yanıt
    Memnun değilseniz alabilirim 16 saat dile kolay

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazilim sıkıntılı keske gerçek olsa :):)

• quote:

Orijinalden alıntı: WinKy

Neden mi tavsiye ettim.
    1. Buyuk ekranda iphone kullanmak ayri bir zevkli. ( tabi zevkler ve renkler tartisilmaz) saygi duyarim.
    2. 6s e gore plus un buyuk ekranli olmasina ragmen sarj suresinin cok daha iyi gitmesi.
    3. Yurt disina cok cikan bir insanim, 6s kullanan kimle konustuysam sarjinin iyi gitmedigi yonunde. Bunu 1 kisi degil 10 kisi degil 100lerce insan soyluyor.

Tabi sadece acizane bir oneriydi. Herkezin kararina saygi duyarim. Ben 6s Plus kullaniyorum. Gerek sarj , gerek kullanim olsun oldukca memnunum.

Saygilar.

bunlara ek videoda oıs yani görüntü stabilizasyonu olması
  • 6 ile 6s arasinda bir zitlik yok ben apple cikrdigi urunlerde mah kasma derdinde olmadigini anlatmaya calisiyorum. adamlar reklamlarinda hicbi zaman iphone un mah degerini soylemedi anca cihazlarin ici acildiginda ogrenildi. apple mag kaygisi tasimiyor diyorum 6s te de oyle bi kaygilari olmadigi icin 3d touch icin ayirdiklari alani bataryadan kirpmislar. yok iphone 7 2100 le gelecekte bilmem ne de bunlar fasa fiso ben apple i takip etmiyorsunuz diyorum siz apple in haberlerinden ornek veriyosunuz.

siz hala apple in satis politikasini anlamamissiniz benim soylediklerimi hic anlamamissiniz zaten. ben apple in yaptiklarindan ornek veriyorum takip konusunda siz e takip etmeseydim 2100 muhabbetini bilmezdim diyosunuz ayni sey degil bakin.

apple ekrani buyutmedigi surece bataryada radikal degisiklikler yapmiyor ve iphone 7 de de ekran buyumeyecegi icin bataryanin 2100 gibi degerler olmasina imkan yok. 1800 1900 kusur dolaylarinda devam edecek olay bu.

batarya mah degeri uzerinde apple hicbi zaman durmadi hangi tanitiminda yeni iphone su su mah ile geliyor denildiginu gordunuz? her yeni modelde batarya artisi ile tuketici gozunu boyama gibi bi gayeleri yok bu adamlarin, yok ki 6s te bataryayi ufak bile yaptilar. simdi daha iyi anlatabildim mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: dalgıç murat

quote:

Neden mi tavsiye ettim.
    1. Buyuk ekranda iphone kullanmak ayri bir zevkli. ( tabi zevkler ve renkler tartisilmaz) saygi duyarim.
    2. 6s e gore plus un buyuk ekranli olmasina ragmen sarj suresinin cok daha iyi gitmesi.
    3. Yurt disina cok cikan bir insanim, 6s kullanan kimle konustuysam sarjinin iyi gitmedigi yonunde. Bunu 1 kisi degil 10 kisi degil 100lerce insan soyluyor.

Tabi sadece acizane bir oneriydi. Herkezin kararina saygi duyarim. Ben 6s Plus kullaniyorum. Gerek sarj , gerek kullanim olsun oldukca memnunum.

Saygilar.

hocam yalnizca video degil fotograf cekerkende ois isliyor gece cekimlerinde ozellikle kayan isik olmuyor daha temiz fotograflar cikiyor. dusuk isiktada bulanik cikmiyor fotograflar el titremesinden dolayi ki bence bu cok onemli bi ozellik. deli gibi fotograf cekerim instagram hesabimi aktif sekilde kullanirim fotograf cekimi benim icin onemlidir

• Arkadaşlar aliexpressten full body cam almıştım , ekranı güzelce temizleyip tek seferde taktım sayılır. Bastırmadan önce kaydırdım biraz sağa sola sadece ama alt kısım ince bi şekilde yapışmadı hava kaldı. Üründe kaliteliydi, yorumlar falan iyiydi ayrıca.
    Şimdi bunu çıkarsam bi daha takamam ama hava kabarcığı da gözüme takılıyor napabilirim buraya

• LastShip L kullanıcısına yanıt
    Asıl siz benim benim yazdıklarımı anlamıyorsunuz, anlamamakta ısrar ediyorsunuz. Bu tartışmada anlamsız.

Apple mAH kasma derdinde falan demedim ben orda sadece 6s çıkmadan sizin gibi verilere baksaydık batarya mah artar der geçerdik ama görüldüğü üzere işlemci ve touch motoru yüzünden aksine batarya mAH düşük çıktı. Yani ne olucağı belli olmuyor siz üstüne halen kesin bir dille konuşuyorsunuz ben buna karşıyım. Siz çok iyi takip eden biri olarak zaten 5s çıktıktan 2-3 ay sonra seneye Apple'ın radikal bi karar alıp fazladan bir iPhone daha çıkaracağını üstüne ekranlarında önceki söylemlerine rağmen (S. Jobs'un) bu denli Tim amcanın ekranları büyüteceğini biliyor olması lazımdı elinizde ki verilere bakarak, fakat olmadı öyle. Anlatmak istediği buydu.

Apple'ı takip etmiyordum önce bunu iddaa ettiniz(2100 mah bunu için dedim), şimdi politikasına geçtik.

Son dediklerinizi ben zaten her sene etkinliği izleyen biri olarak biliyorum, sizin anlatmanıza gerek yok.

Apple'ı uzun süredir takip etmeyen, aldığızı cihazın ne olduğunu bilmeyen, politikasını anlıyamıyan biri olarak çok iyi anladığını iddaa eden birinin dediklerini çürütüyorsam ne mutlu bana.

• Bu kadar mAH yazışması sonrası bu görsel iyi gelir :) herkese iyi geceler ;)
    Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: LastShip

quote:

Orijinalden alıntı: dalgıç murat

quote:

Neden mi tavsiye ettim.

Saygilar.

hocam yalnizca video degil fotograf cekerkende ois isliyor gece cekimlerinde ozellikle kayan isik olmuyor daha temiz fotograflar cikiyor. dusuk isiktada bulanik cikmiyor fotograflar el titremesinden dolayi ki bence bu cok onemli bi ozellik. deli gibi fotograf cekerim instagram hesabimi aktif sekilde kullanirim fotograf cekimi benim icin onemlidir

birde ben bu programı kullanıyorum gece çok düşük ışıkta bile aydınlatmayı istediğiniz kadar azaltıp çoğaltabileceğiniz güzel bir pro,hemde ücretsiz,hem fot hem videoda düşük ışıkta güzel sonuçlar veriyo,ismi ve link aşağıda mağazadanda indirebilirsiniz

http://appcrawlr.com/ios/night-mode-camera-photo-video

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dalgıç murat -- 8 Ocak 2016; 23:21:52 >

• Bonuss B kullanıcısına yanıt
    Hocam bence onu hic sikinti yapmayin. Benim urunde usa'dan alinma. Bu aparat ile normal sekilde kullanabilirsiniz.

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B0058EG0KC/ref=yo_ii_img?ie=UTF8&psc=1

• dalgıç murat kullanıcısına yanıt
    Dogru soyluyorsunuz hocam ama genelde yazdiklarimdan dolayi. Sizin soylemis oldugunuzda ayri bir artisi tabiki.

• quote:

Orijinalden alıntı: cagrimir

6s plus kullanan arkadaşlar, ekranda sıkıntı yaşayanlar var mı benim gibi? ilk cihazımda ilk fotodaki gibiydi üst taraf. Değişim cihazında sol alt tarafta bir problem. 2. kez değiştirmeye gittiğimde yine aynı sol alt tarafta sıkıntı vardı. 2. resimdeki gibi. O yüzden değişim yapmadım. Birde son cihaz kalmıştı benim modelden. Haftaya randevu verdiler. Sizlerde durum nedir? Bu üretim hatası mı yoksa bana mı denk geliyor. kafam karışık.

Bu sorun olan yok mu cihazında?

• quote:

6s plus kullanan arkadaşlar, ekranda sıkıntı yaşayanlar var mı benim gibi? ilk cihazımda ilk fotodaki gibiydi üst taraf. Değişim cihazında sol alt tarafta bir problem. 2. kez değiştirmeye gittiğimde yine aynı sol alt tarafta sıkıntı vardı. 2. resimdeki gibi. O yüzden değişim yapmadım. Birde son cihaz kalmıştı benim modelden. Haftaya randevu verdiler. Sizlerde durum nedir? Bu üretim hatası mı yoksa bana mı denk geliyor. kafam karışık.

Hocam bende de splus var sizdeki gibi ekranda bi sorun yok. Sizin şanssızlığınız olmuş biraz . Bir de bazı arkadaşlar cızırtı sorunundan bahsetmiş aynı durum bende de vardı zorlu ya götürdüm test ettiler donanımsal bir sıkıntı olmadığını söylediler.

• quote:

quote:

Bu sorun olan yok mu cihazında?

Kardeşim fotolarda kontrast mı yüksek yoksa bu boyutlar da mı dalgalanma, şimdi baktım en kısığa alıp karanlık bir yerde bakınca telefonu dikip hafif belli oluyor gibi ama çok kasarsam yani 😇 ( 6s plus) bu arada bugün 3 6s plus u Yanyana koydum hepsinin full parlaklıkta tonları farklı şaka gibi artık patlamadıkça swaplamam valla kullanmak istiyorum 😤

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golfçü_ -- 8 Ocak 2016; 23:23:44 >

• Sol altta spot ışığı gibi birşey varmı? Ben cihaz açtırdım aynı yerde yine vardı. Bu nasıl bir üretim kontrolü?
  • quote:

Sol altta spot ışığı gibi birşey varmı? Ben cihaz açtırdım aynı yerde yine vardı. Bu nasıl bir üretim kontrolü?

Kardeşim anlamadım valla apple çalışanları da diyor ekran tedarikçileri farklı üç firma dediler dün, ortak bir kontrast ve bence kalite de yok şans işi gibi benim ilk telefon bildiğin çay dökülmüş de süzülmüş gibi sarıydı bu biraz daha iyi 😤

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golfçü_ -- 8 Ocak 2016; 23:33:22 >

• 
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.