Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4000 tl ye telefon mu olur arkadaş alanın kafasını seveyim
  • yenisi eskisini unuttururmuş, gelsin bakalım
  • 6 plus ımı satıp
    6s alacağım ilk gün . Plus çok iyi cihaz ama iş nedeniyle boyu sorun olmaya başladı Taşıma sıkıntısı yaşıyorum . 6s plus 6s den ram olarak fazla gelirse bidaha Düşünürüz artık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6s Çıkma haberleri bile ikinci el fiyatlarını düşürdü ama artık çok geç herkes 6s'e bileniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buzmavili -- 22 Ağustos 2015; 16:37:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pil omrunden haber verin siz baslarim donanimina arkadas...

• Bugün 6 almak için Turkcell bayisine gittim şehirde 3 adet bayi var Turkcell in iphone 64 gb space grey için ellerinde hiç kalmamış siparişle gelmezmi dedim uzun süre gelmeyeceğini söylediler elinde kalanları satmaya çalışıyorlarmış 16 gb vardı almadım bende 24 ay tahhaütlü alıcam büyük ihtimal 6 için bidaha bende haftaya gelmişmi diye birdaha sorucam gelmemişse 9 eylülde lansmandan sonra deyip değmiceğine karar verip alıcam telefonu çok aradayım net bi tarih verseler satışla ilgili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuqwert7878 -- 22 Ağustos 2015; 18:28:26 >
  • iphone 6s ıle iphone 6 satıştan çekilebilir. 2.elde iphone 6'lar değerlenmiş olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuqwert7878

Bugün 6 almak için Turkcell bayisine gittim şehirde 3 adet bayi var Turkcell in iphone 64 gb space grey için ellerinde hiç kalmamış siparişle gelmezmi dedim uzun süre gelmeyeceğini söylediler elinde kalanları satmaya çalışıyorlarmış 16 gb vardı almadım bende 24 ay tahhaütlü alıcam büyük ihtimal 6 için bidaha bende haftaya gelmişmi diye birdaha sorucam gelmemişse 9 eylülde lansmandan sonra deyip değmiceğine karar verip alıcam telefonu çok aradayım net bi tarih verseler satışla ilgili

Yerinizde olsam 6S'i görmeyi beklerdim şunun şurasında 16 gün kaldı.
  • akke4323 kullanıcısına yanıt
    bende en azından lansmanı bekleyip eğer 6 ile çok büyük farkı olmaz ise 6 yı alıcam ama eğer söylenen şekilde 2 gb ram kamera pil iyi çıkarsa ozaman beklerim 3050 tl şuan s te 3200 çıkar 1 ay fazla öderim faturayı
  • quote:

bende en azından lansmanı bekleyip eğer 6 ile çok büyük farkı olmaz ise 6 yı alıcam ama eğer söylenen şekilde 2 gb ram kamera pil iyi çıkarsa ozaman beklerim 3050 tl şuan s te 3200 çıkar 1 ay fazla öderim faturayı

Gayet mantıklı , 6S'e karar verirseniz satın alma sürecinde ürüne ulaşmanız iki veya üç haftayı bulabilir bunu da göz önünde bulundurun.
    nasıl yani ürün lansmandan kaç gün sonra çıkıyor iphone daha önce almadığımdan bilmiyorum geçen sene 6 lansmandan kaç gün sonra çıktı turkcellden alıcam faturalı
  • quote:

nasıl yani ürün lansmandan kaç gün sonra çıkıyor iphone daha önce almadığımdan bilmiyorum geçen sene 6 lansmandan kaç gün sonra çıktı turkcellden alıcam faturalı

Yanlış hatırlamıyorsam lansmandan bir ay sonra satışa başlandı , ilk gün sipariş verenlerdendim fakat yoğunluktan dolayı ürün elime 30 gün sonra ulaştı. Siz lansmandan sonra 40-60 gün bekleyecekmiş gibi düşünün.
  • Note 5 ile 6s+ arasında kararsızım.(Daha önce Iphone kullanmadığımdan)
    2 ay beklermiyim ozaman işim yaş off :/ aralık buluyor nerdeyse türkiyeye gelince turkcell de gelmiyormu
  • quote:

2 ay beklermiyim ozaman işim yaş off :/ aralık buluyor nerdeyse türkiyeye gelince turkcell de gelmiyormu

Operatörler hakkında maalesef bilgim yok.

• aprmo kullanıcısına yanıt
    bende lansmani bekliyorum hocam gonlum note5den yana da bir gorelim

• quote:

Orijinalden alıntı: Commander

Acaba yeni iPhone kutularında Beats kulaklık yer alır mı

İmkansız,hatta mümkünsüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senpaituyun

6 plus ımı satıp
    6s alacağım ilk gün . Plus çok iyi cihaz ama iş nedeniyle boyu sorun olmaya başladı Taşıma sıkıntısı yaşıyorum . 6s plus 6s den ram olarak fazla gelirse bidaha Düşünürüz artık

Siz telefonu ne zaman satacaksınız?Ben üşeniyorum satıp almaya.
  • Kamara çıkıntısı bu seridede olacak mı merak ediyorum dogrusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafas42

Kamara çıkıntısı bu seridede olacak mı merak ediyorum dogrusu

aslında elime 4 ve 5 serisini aldığımda kamerası acayip dandik duruyor 6nın çıkıntısı çok daha kaliteli gösteriyor bence
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.