Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.507
Cevap
310
Favori
1.290.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Renkler ve Zevkler demeki dostum :)
  • *GameOver* kullanıcısına yanıt
    Bende seviyorum nedense kamera çıkıntısını 6 serilerinde ki telefonu daha yaratıcı gösteriyor :) Sanırım çıkıntıyı seven iki kişi var sadece :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazık günah şuna verilen paralara telefon olmuş 3.000 tl .
  • iPhone 6S+ 128GB: 3899 TL
  • tahmin bu kesin değilki daha pahalı olabilir :D
  • Niklaus Mikaelson N kullanıcısına yanıt
    Hocam çaktırmayın ama ben de seviyorum o çıkıntıyı iphone 6s'in çıkmasıyla iphone'a geçmeyi planlıyorum herkes kamera çıkıntısı gitsin derken ben kamera çıkıntısı 6s'te yine olsun diye dua ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Doctor Strange

quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

Yazık günah şuna verilen paralara telefon olmuş 3.000 tl .

Max ederi 2000 iken hatirliyorum cok pahali diyorduk.

Ne olduysa 3000'e cikti.

Bunun kurla falan alakasi yok. Bildigin full kazikliyorlar.

Bize 1000 tlden gelmesi gerekir iken 2000 tl daha fazla parayla geliyor.

Bunu biz yapiyoruz. Turkun Turkten baska dostu yoktur falan yalan. Turkun en buyuk dusmani yine Turk. Kendimizin dusmaniyiz. Kendi insanimizi kazikliyoruz. Hala pozitifiz. Cidden bana bu ulkeyle ilgili olumlu yon soyler misiniz?

Her seyi firsat bilen insanlar ile dolu. Avrupa'da insanlar dini bayramlarinda hindi alirken ucuzluk saglaniyor
    Biz ise %100 zam yapiyoruz. Bunlar Allah diyen insanlar. Camiye gidiyorlar

Avrupa bizi KABUL etmiyor. Gelmiyorlar bile. Muslumanlik lekelendi.

Yuzsuzlugun anlami artik Turk ve Arap...

Bunun Türkün Türk'den başka dostu yoktur lafı ile bir ilgisi yok. Bina yapmayı ekonomik kalkınma diye nitelendirip hiçbir arge yatırımı fabrikası kurulmazsa özel sektör teşvik edilmezse zaten teknoloji aletlerin tamamı çok pahalı olmaya devam eder. Burada bir öğretmen maaşıyla iphone 6 alınıyor birde yurtdışı alım gücü olan insanlara bakalım. Dövize pahalı gelmesinin yanında bir de yüksek vergiler eklenince bu hale gelmesi çok doğal. Her seçim öncesi atak helikopteri yerli tank yerli otomobil haberi çıkarken aslında herkes kandırılıyor. İtalya'dan Kore'den isim hakkı alınan helikopterin adını değiştirip haberlere çıkartmakla gelişmeyecek ülke.
    Türkün Türk'den başka dostu yoktur kısmıyla ilgili de bu abartısız böyledir. Yıllardır teröristin elinde isveç abd yapımı mayınlar, abd den gelen mühimmatlar kaç kez yakalandı ama hiçbir şey yapılamıyor. Almanya senelerce Türkiye yi dinlemiş . Avrupa birliğine uyum süreci adı altında pkk nın meşrulaştırılma çabaları falan bunlar zaten ispatıdır.
  • İphone 6s plus 64gb düşünüyorum tahminim baya uzun ömürlü bir cihaz olur
  • Kasada 6'dan ayıran bi nokta olursa kesinlikle alırım.
  • batuqwert7878 B kullanıcısına yanıt
    Teknosa vatan gibi yerlerde eylül sonu ekim başı kesinlikle bulunuyor.
  • Ben de takipteyim. Büyük ihtimalle 6s ile IOS'a dönüş yapacağım...
  • iAndroid kullanıcısına yanıt
    Bende aynı şekilde gitmesini istemiyorum keza telefonu daha cool gösteriyor hele gold'larda müthiş duruyor. Neymiş kolay çiziliyormuşta çizileceği varsa her türlü çizilir. Ve de G2'den sonra 6S'e geçmek çok iyi bir tercih olacaktır :)

• Umarım kamera cekim tuşu koyarlar . Onun dışında bildirim ışığı gerçekten ihtiyaç . En az 2000 Mah pilde gayet iyi götürür donanımı zaten iOS 9 Güç tasarrufu modu gibi geliştirmelerle geliyor . Güç tasarrufunu açınca cihaz Hızı 5s gibi olur ki 5sin daha kastigini görmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: batuqwert7878

tahmin bu kesin değilki daha pahalı olabilir :D

:(
  • :/
  • Batarya konusunda bir gelisme var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatz

Batarya konusunda bir gelisme var mi?

14nm işlemci ve işletim sistemindeki iyileştirmelerle 6s modelinde 3 saat daha fazla kullanım ömrü olacağı öngörülüyor.

6s plus modelinde ise bu sürenin daha da iyi olacağı kesin gibi.
  • Eğer fiyat bir sonraki yaza doğru 2500 falan olursa iphone 6s 16 gb almayı düşünüyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ram artışı dışında telefonun bir ihtiyacı yok zaten. İnternette gezerken bir süre sonra kapanıyor browser. Ram 2 gb falan olursa 6 dan 6s é geçilir ancak.

• Bekliyoruz az kaldi 5S perte cikmadan beklet gel.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.