Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1694. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16921693169416951696
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aliexpressten kızılötesi sensörü aldım kulaklık girişine takılan buna uygun bi uygulama buldum fakat çalışmıyor. Bildiğiniz test ettiğiniz uygulama varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iOS 11.2.5 final sürümü yayınlanacak deniyordu.Bir bilgisi olan var mı?

• TitaNiuM1 T kullanıcısına yanıt
    Mobil fotoğrafçılık için çeşitli lensler var. Öncelikle lens alarak işe koyulabilirsiniz. Bunun yanında Camera+ ve ProCamera diye yazılımlar ile manuel ayarlar yaparak güzel çekimler yapabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu iOS 11’in hem tasarımı hem de performansı çok kötü.Apple gittikçe geriliyor.iOS 9 daki stabillik iOS 10’u tutmamıştı şimdi iOS 10’u mumla arar olduk.11.2.2 yayımlandı hala kilit ekranı animasyonu adam akılı açılmıyor.14 Ocak 2016 tarihinde çok uğraşarak sevinçle aldığım telefonum beni üzüyor.Hala safariden facebook kullanamıyorum.Bir sayfada gezinirken ansızın kilitlenip kalıyor.Apple’ın yavaşlattığı da bariz belli.Çünkü Sanki böyle programlanmış gibi sürekli bu hatalar var.Samsung’ta HTC’de kısacası Android’te böyle değil.Telefon atıyorum video açılırken donuyorsa ertesi gün aynı şekilde aynı zamanda tıpatıp aynı biçimde donmuyor çünkü.Ama iPhone böyle değil.Ben kasten yeni iPhone’lara teşvik olsun diye bizim iPhone’ların yavaşlatıldığından eminim.Yüce Allah’a Şükürler Olsun ki ağızlarından yavaşlattıkları kaçtı ve bunu düzelteceklerini açıkladılar.Sorum şu ki iOS 11.3 ile işlemci frekanslarının ayarlanabilmesi için Apple’ın bir güncelleme yapacağı söyleniyor fakat yaşananlardan sonra benim gibi birçok kullanıcı Apple’ın burdada bir sıkıntı çıkaracağını hatta çok kısa sürede pillerin ömrünün bitmesi ve bundan kaynaklı beklenmeyen kapanmalar olacağı düşünülüyor.iOS 11.3 geldiğinde nasıl kullanacaksınız pil ömrü odaklımı yoksa performans odaklı mı ayar yapacaksınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8D41D544E -- 23 Ocak 2018; 20:7:11 >

• iOS 10.3.3 Deji 2200mah batarya %40'a kadar LTE sonrası Wi-Fi.

• Arkadaşlar 11.2.5 güncellemesi geldi güncelleyen arkadaşla var mı bi önceki sürüme göre değişiklik varmı ?
  • Arkadaşlar 11.2.5 güncellemesi geldi güncelleyen arkadaşla var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: offhcu

Arkadaşlar 11.2.5 güncellemesi geldi güncelleyen arkadaşla var mı ?

Ben 6s e güncelledim dün gece

• quote:

Orijinalden alıntı: iPhone6SKullanıcısı

Bu iOS 11’in hem tasarımı hem de performansı çok kötü.Apple gittikçe geriliyor.iOS 9 daki stabillik iOS 10’u tutmamıştı şimdi iOS 10’u mumla arar olduk.11.2.2 yayımlandı hala kilit ekranı animasyonu adam akılı açılmıyor.14 Ocak 2016 tarihinde çok uğraşarak sevinçle aldığım telefonum beni üzüyor.Hala safariden facebook kullanamıyorum.Bir sayfada gezinirken ansızın kilitlenip kalıyor.Apple’ın yavaşlattığı da bariz belli.Çünkü Sanki böyle programlanmış gibi sürekli bu hatalar var.Samsung’ta HTC’de kısacası Android’te böyle değil.Telefon atıyorum video açılırken donuyorsa ertesi gün aynı şekilde aynı zamanda tıpatıp aynı biçimde donmuyor çünkü.Ama iPhone böyle değil.Ben kasten yeni iPhone’lara teşvik olsun diye bizim iPhone’ların yavaşlatıldığından eminim.Yüce Allah’a Şükürler Olsun ki ağızlarından yavaşlattıkları kaçtı ve bunu düzelteceklerini açıkladılar.Sorum şu ki iOS 11.3 ile işlemci frekanslarının ayarlanabilmesi için Apple’ın bir güncelleme yapacağı söyleniyor fakat yaşananlardan sonra benim gibi birçok kullanıcı Apple’ın burdada bir sıkıntı çıkaracağını hatta çok kısa sürede pillerin ömrünün bitmesi ve bundan kaynaklı beklenmeyen kapanmalar olacağı düşünülüyor.iOS 11.3 geldiğinde nasıl kullanacaksınız pil ömrü odaklımı yoksa performans odaklı mı ayar yapacaksınız?

Kardeşim ben de askerden önce 6simi satmıştım asker sonra 7 plus alırım diyordum da şu anda eşimin 6sine bakınca telefondan da appledan da soğudum resmen, safariden çıkıp bi arama yapıcam aramaya dokununca s3 misali bekletiyo, artık stok olmayan çoğu uygulamayı 1000tllik android cihazlardan yavaş açıyo örneğin youtube, inst, face, whatsp vs. Asker sonrası one plus 5veya 5t alıcak gibiyim özellikle 5tlerin kameraları da düşük ışıkta vs artık 4000 tllik amirallerden farkı yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: iPhone6SKullanıcısı

Bu iOS 11’in hem tasarımı hem de performansı çok kötü.Apple gittikçe geriliyor.iOS 9 daki stabillik iOS 10’u tutmamıştı şimdi iOS 10’u mumla arar olduk.11.2.2 yayımlandı hala kilit ekranı animasyonu adam akılı açılmıyor.14 Ocak 2016 tarihinde çok uğraşarak sevinçle aldığım telefonum beni üzüyor.Hala safariden facebook kullanamıyorum.Bir sayfada gezinirken ansızın kilitlenip kalıyor.Apple’ın yavaşlattığı da bariz belli.Çünkü Sanki böyle programlanmış gibi sürekli bu hatalar var.Samsung’ta HTC’de kısacası Android’te böyle değil.Telefon atıyorum video açılırken donuyorsa ertesi gün aynı şekilde aynı zamanda tıpatıp aynı biçimde donmuyor çünkü.Ama iPhone böyle değil.Ben kasten yeni iPhone’lara teşvik olsun diye bizim iPhone’ların yavaşlatıldığından eminim.Yüce Allah’a Şükürler Olsun ki ağızlarından yavaşlattıkları kaçtı ve bunu düzelteceklerini açıkladılar.Sorum şu ki iOS 11.3 ile işlemci frekanslarının ayarlanabilmesi için Apple’ın bir güncelleme yapacağı söyleniyor fakat yaşananlardan sonra benim gibi birçok kullanıcı Apple’ın burdada bir sıkıntı çıkaracağını hatta çok kısa sürede pillerin ömrünün bitmesi ve bundan kaynaklı beklenmeyen kapanmalar olacağı düşünülüyor.iOS 11.3 geldiğinde nasıl kullanacaksınız pil ömrü odaklımı yoksa performans odaklı mı ayar yapacaksınız?

Yavaslatmayi gectim ios 11 kendinden sorunlu zaten. Yani yuksek frekans hizinda calissa bile cihaz, ios 10 performansiniz beklemeyin.

Kisaca iphone almayin. Ben de almicam artik buyuk ihtimal.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• TitaNiuM1 T kullanıcısına yanıt
    Lg nin telefonları memnun eder o konuda anca. veya 7-8 Plus
  • 6s plus kullanıyorum. Şarj aleti bozuldu. Şarj aleti olarak hangisini tavsiye edersiniz? Çok pahalı olmayan birşey arıyorum. n11'de bir ton şarj aleti var ama güvenemedim açıkçası. Mesela 2 Amper bir şarj aleti alsam daha çabuk şarj eder mi telefonu?
  • Valla kimse kusura bakmasın ios 11 yorumlarını okudum gerek iphone 6s için yapılanlar gerek 11 için yapılanlar söyledikleriniz abartı.Bende kullanıyorum 6s i ios 11 söylediğiniz kadar berbat değil , tamam ios 10 a göre biraz ağır , daha fazla şarj tüketiyor olabilir fakat artısı da yok değil ve performansım o kadar da kötü değil hakeza pil de öyle. Her ios sürümünde eski cihazların git gide körelmesi bilinen bir şeydi.Güncelleyenler bunu göze almasaydı güncellemezdi.Başkaları okuyupta yanlış bilgi edinmesin 6s için konuşacak olursam ios 11 ile doğru ios 9 veya ios 10 gibi değil fakat söylenenler kadar ne kötü ne yavaş . Halen en az 2 sene daha rahat kullanım sunacağını savunuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: kryptox

Valla kimse kusura bakmasın ios 11 yorumlarını okudum gerek iphone 6s için yapılanlar gerek 11 için yapılanlar söyledikleriniz abartı.Bende kullanıyorum 6s i ios 11 söylediğiniz kadar berbat değil , tamam ios 10 a göre biraz ağır , daha fazla şarj tüketiyor olabilir fakat artısı da yok değil ve performansım o kadar da kötü değil hakeza pil de öyle. Her ios sürümünde eski cihazların git gide körelmesi bilinen bir şeydi.Güncelleyenler bunu göze almasaydı güncellemezdi.Başkaları okuyupta yanlış bilgi edinmesin 6s için konuşacak olursam ios 11 ile doğru ios 9 veya ios 10 gibi değil fakat söylenenler kadar ne kötü ne yavaş . Halen en az 2 sene daha rahat kullanım sunacağını savunuyorum

Kimse göze alarak güncellemedi zaten. Kademeli hız düşürme işlemini millet güncelleme yaptıktan sonra öğrendi. Bunun adına üstü kapalı üçkağıt deniyor, başka birşey değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 24 Ocak 2018; 17:1:20 >

• chronicmaniac kullanıcısına yanıt
    ProCam ve ProCamera bu konuda kullandığım en başarılı iki yazılım. Mesela varsayılan kamera uygulamasında 60fps çekim sadece 1080p'de varken bu uygulamalarda hafızadan tasarruf etmek için 720p60 çekim de yapılabiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İos 9 dan ios 10 a geçerken görmedi mi millet kaybı ? İos 11 de ne sanıyordu ? Çok bariz belliydi kusura bakma ayrıca apple yeni açıkladı diye yeni beliren bi durum değil sadece en sonunda kabul etti , durumun bu olacağı açıktı güncellemeseydi millet, zamanında 5 ler 5sler ios 9 larla ne hale geldi gördüler bu da eskiyor yapacak bi şey yok

• Arkadaşlar merhaba 6s kullanmaktayım telefonu ilk aldığım sürüm 10.2.1de şu anda ve güncellemedim şunu merak ediyorum acaba 10.3.3 e güncelleyebilirmiyim sadece.Eğer güncelleyebilirsem bu iki sürümüde kullanan arkadaşlar hangisini tavsiye eder

• quote:

Orijinalden alıntı: GaripCo

Arkadaşlar merhaba 6s kullanmaktayım telefonu ilk aldığım sürüm 10.2.1de şu anda ve güncellemedim şunu merak ediyorum acaba 10.3.3 e güncelleyebilirmiyim sadece.Eğer güncelleyebilirsem bu iki sürümüde kullanan arkadaşlar hangisini tavsiye eder

Ben aldığımda yalnış hatırlamıyorsam kutudan 10.2.1 ile çıkmıştı aynıydı iki sürümde hemen hemen ios 11 ile kıyaslayınca bence hiç uğraşmayın güncelleme işi ile derim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kryptox

İos 9 dan ios 10 a geçerken görmedi mi millet kaybı ? İos 11 de ne sanıyordu ? Çok bariz belliydi kusura bakma ayrıca apple yeni açıkladı diye yeni beliren bi durum değil sadece en sonunda kabul etti , durumun bu olacağı açıktı güncellemeseydi millet, zamanında 5 ler 5sler ios 9 larla ne hale geldi gördüler bu da eskiyor yapacak bi şey yok

Uzun zamandır iOS kullanıyorum, ara android telefonlarımda oldu, hiçbir geçiş bu denli sancılı ve rezil olmadı. iOS 11 çıkmış en rezil sürümdür ve telefonları tam anlamı ile Yok etmiştir. Diğer sürümler ile bu sürümü bir tutmayın. Kasıtlı olarak telefonları yokettiler bu sürümde. Üstelik bunu iPhone 5-5s-6-6s-7 diye ayırmadılar. Hepsini yavaşlattılar ve pil kılıfını uydurdular. Hiç bir sürümde böyle bir kepazelik olmadı.

• Valla kardeşim ben dediğiniz kadar rezillik yaşamadım , performansta da şarjda da tatminkar 6s için konuşuyorum tabi zaten 6 ve öncesi kaç senelik cihazlar yaşıtı androidlere göre iyi bile dayandılar

• 
Sayfa: önceki 16921693169416951696
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.