Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1599. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15971598159916001601
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • uygun fiyatlı sadece sarj kablo nereden temin edebliriz acaba bilen var mıdır
  • Hakan.. kullanıcısına yanıt
    Linkteki ürünü takip et 49₺ ye düşüyor , ayrıca bim apple ürünleri satıyor stoklarında kalan yer bulur isen indirimli olarak alabilirsin. Dün satışa çıktı diye okumuştum.

Apple Lightning USB Kablo 2Mt (iPhone 5/5s/SE/6/6s/7 / Plus / iPod / iPad) 2 Adet -(İthalatçı Garantili)

http://www.hepsiburada.com/apple-lightning-usb-kablo-2mt-iphone-55sse66s7--plus--ipod--ipad-2-adet--ithalatci-garantili-p-HBV000003KR2V

https://www.applefoni.com/bim-uygun-fiyatli-orijinal-apple-aksesuarlarini-satmaya-hazirlaniyor/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tesekkur ederim..
    su linkteki peki iphone 7 için olanı alsam bir sıkıntı olur mu sızce?
    https://forum.donanimhaber.com/iphone-7-lightning-kablo-priz-earpods-ustelik-ucretsiz-kargo--111249542
    Olumlu yorumlar var alınabilir gibi , ben kurumsal firmaları tercih ediyorum karar sizin elbette ;)

Bunu alabilirsin ;) ben aldım kullanıyorum

Apple Lightning (2m) USB Kablo - MD819ZM/A-(Kutulu) - (İthalatçı Garantili)

http://www.hepsiburada.com/apple-lightning-2m-usb-kablo---md819zma-kutulu---ithalatci-garantili-p-TELDATAAPPMD819

• İyi günler.

iPhone 7 almayı düşünüyordum fakat bütçem 6S'e yetecek. Şuan LG G4 kullanıyorum, ekran boyutu açısından daha önce büyük ekran kullanıp sonrasında küçük ekrana geçip alışma durumu hakkında bilgilendirebilecek birisi var mı acaba ? (5,5" iPhone almak istemiyorum, G4'te 5,5" fakat iPhone çok daha büyük ve koruması zahmetli gibi geldi.)

WhatsApp konuşmalarını olduğu gibi iPhone'a aktarmak için şöyle bir bilgi buldum;
    https://blog.tamindir.com/whatsapp-konusmalarinizi-androidden-iphonea-nasil-aktarirsiniz_13481/

Deneyen var mı, işe yarıyor mu ? Eksiksiz (yaklaşık 50.000 adet) aktarmam gerekiyor.

7 almadığım için ileride pişmanlık hisseder miyim ?

• dgkn.95 kullanıcısına yanıt
    onurolgun57 kullanıcısına yanıt
    Hocam cihazım 6günlük pil falan yepyeni o yüzden değerler bu benimde zamanla düşecek 6ya şükredecek hale gelirim elbette

@dgkn.95

Hocam yanlış anlaşıldıysa kusra bakmayın düşük güç modunda olduğu doğru ama %20 de kendi aldı oraya kadar kapalıydı ve parlaklık yüzdesi yok ama %20gibi açıktı, bara bakınca ilk çeyrek doluydu hemen hemen, otomatik parlaklık kapalı.. Üstteki arkadaşa dediğim gibi cihaz ve pil yepyeni bu sonuçları sizde ilk haftanızda almışsınızdır.. bir kaç aya bende normal 6-7 arası değer alırım..

@onurolgun57

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon 6s 10.3.3 yüklü otomatik parlaklıkta uçuş modu açık WiFi ile kullandım sizce değerler nasıl ☺️ 10.3.2 hemen hemen aynı değeri verdi ama daha ağırlıklı kullanmadım hatta takılı değildi tamamen geçiş yapıp hattımı taktığımda anlaşılcak süre😏😂

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

• Telefonum 6s ve henüz 6 günlük. Parlaklık otomatikte wifi sürekli açık ve o paylaştığım değerlerde 5 saat de 4.5G kullanımı var. Yukarıdaki arkadaşında belirttiği gibi henüz yeni olmasından kaynaklıdır bu değerler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurolgun57

Bazi kurnaz arkadaslarin taktigini cozdum.ekrani en kisigina alip dusuk pil moduna alip ekran isiginida asla secerek,cihazlarini kendi haline birakarak 8 9 saat ekran suresi alip buraya fotograf koyuyorlar.

Ellerine ne geçiyor onu da bir bilsek. 20 aydır 6S kullanıyorum, aldığım günden beri 7 saat üzerini görmedim. Bize başka iPhone verdiler belli ki..

• Ben pişmanım Telefonu aldıktan 2-3 hafta sonra güncellediğime 10.3.3 berbat bi sürüm 10.3.2 ile gelmişti telefon şarj konusunda çok daha iyiydi en az 6-6.45 süre alıyodum 4.5 g de iken Wifi - 4.5 g kullanımda 7.30-7.45 alıyordum en az şuan bu süreler çok kötü bende 6-6.30 a duacıyım
  • Siceyy kullanıcısına yanıt
    Günaydın ;) güncelleme sonrası pil kalibrasyon işlemini yapmayı deneyiniz faydası olabilir belki ;) ben bu sabah yaptım... Kullanıcıya göre süreler her zaman değişiklik gösterir mesela gece yarısı tam dolu şarj sonrası 3:33 süre ile pili tamamen bitirdim cihazda sorun mu var hayır ama kullandığım uygulama bu surede pili tamamen bitirdi ;)

• charsaf21 kullanıcısına yanıt
    Hocam kalibreyide denedim pek bi işe yaramadı işte olduğum için gün boyu 4.5 g açık 10.3.2 ile geldiğinde cihaz en az 6.30 alıyodum şuan 5-5:30 anca siz siz olun aldığınız gibi bırakın acayip bi yenilik olmadığında güncellemeyin !

• Arkadaşlar aklıma birşey takıldı sormak istiyorum. Telefonu gece bırakıp sabah elime aldığımda home tuşunda bi gariplik oluyor. Yani basınca önce bi çıt sesi geliyor yerine oturuyormuş gibi. Home tuşu bana pek dayanmayacakmış gibi bi his verdi. Bu durum sizde de böyle mi acaba ?
  • Bana da olmuştu o kendiliğinden gitmişti diye hatırlıyorum ya da home tuşuna basılı tutun güçlü bir şekilde hüfleyin.
  • loneliny kullanıcısına yanıt
    aynen hocam kesinlikle katılıyorum. Ben 5s ile 10 saati görmüştüm ama 4-5 saat müzik dinlemiştim. Şuanki 6s de de durum aynı müzik dinleyince 8.30 saat dinlemeyince 5.5-6 saat. Önemli olan işimizi görmesi süreyi arttırmaya çalışmak gereksiz bence.

• 7 yerine 6s almak gereksiz mi? alacaktım fakat koca izmirin hiç bir vatan şubesinde yok cihaz. illa 7mi alalım zorla? bilerek mi stok getirmiyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.5 ay daha bekleyin.

7 serisi cihazlarin fiyatlari biraz daha dusecek.
  • bu son sürüm ne kadar sarj yiyor böyle
  • Telefon 10 cm yerden elimden düştü masanın üstüne. Sağ alt köşesinde camın için bi çizik oluştu. Aşırı sinirlerim bozuldu şuan nasıl bu kadar kolay zarar görüyor yahu bu telefon. Çıldırmak üzereyim daha alalı 1 hafta oldu afedersiniz bok gibi gözüküyor şuan köşesi.

• 
Sayfa: önceki 15971598159916001601
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.