Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
37.545
Cevap
376
Favori
1.081.131
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]
Giriş
    1853 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: NowOrN3wer

ben z3 ten geçtim 6s plus'a şarj konusunda z3 ü aramadım şuanlık

memnunmusunuz ?

Orijinalden alıntı: ardelis

6S 16 GB cihazım vardı 16GB artık bıktırdı diye sattım yüksek kapasiteli alayım dedim.32si 2900 civarında 128i 3200e buldum.E 3300 e çıkınca 7 var hepsiburadada ama 32gb.

6S her işimi görüyordu ama kapasitesi canımı sıkıyordu sattığım cihaz uzay grisiydi.Şimdi gümüş 128 gb alayım diyorum 3200e .

Ne dersiniz saçma mı olur ? Siz olsanız ne yapardınız ?

iphone fiyat politıkası akıllara zarar..
    |
    |

Birkaç aydan beri kulaklıktan az ses geliyo acaba bi sorun mu var diye düşünmeye başladım geçenlerde birşey farkettim R yazanı sol kulağıma L yazanı sağ kulağıma takmışım farkında olmadan ses fazla geldi sandım bi an ve gerçekten de fazla geliyo bunun sebebi nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Memnunum hocam z3 te yaşadığım ses sorunu canımınsıkmıştı 6s in sesi çok iyi çıkıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    madrid2017 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Memnunum hocam z3 te yaşadığım ses sorunu canımınsıkmıştı 6s in sesi çok iyi çıkıyor

bende xz ile 6splus arasında kaldım..

xz kamerası nın z serisinden pek ahım şahım yanı yok gibi

Hocam iphone deneyebilirsin mağazalarda inceleyin ikisinide hangisi içinize sinerse tercih edin bem memnunum

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    madrid2017 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1853 Mesaj
    quote:

Hocam iphone deneyebilirsin mağazalarda inceleyin ikisinide hangisi içinize sinerse tercih edin bem memnunum

androidin ömrü 3-4 yıl .. ios lar uzun zaman gıdıyor.. bırde iosa gecıpte pişman olan yok
    |
    |
    ios 10.3 için yorum bekleyenlere yazayım. hali hazırda ios 10 serisinde iseniz 10 serisinde en stabil olanı 10.3 görünüyor şimdilik. ama yavaş yavaş telefona yüklenmeye başlayacaklar. ilk belirgin performans düşüşü ios 11 ile gelir. gece modu vs insanları cezbedip yükletirler 1 özellik için 10 performans düşüşü olur. bunun yanında fazla güç tüketimi olacağından pil süreleri de yavaş yavaş azalacaktır. ios 9.3.5 de iseniz ve raise to wake up özelliği ilginizi çekmiyorsa şimdilik daha uzun süreli pil ve işlemci gücü ile kullanmaya devam edebilirsiniz. ios 11 çıkmadan önce de ios 10 un son sürümünü kurup update işini durdurabilirsiniz. böylece uygulama desteği uzun vadeli en iyi performansta kullanmış olursunuz.
    Update konusunda apple ın zihniyeti belli. 4s i örnek olarak düşünün. ios 6.1.3 ve son ulaşılan nokta 9.3.5 de halleri size fikir verir. şuan ios 10 un sonunda doğru iphone 5 benzer duruma geliyor. 11 ile de 5s gelecek. bu zihniyet Amerika'da zaten 1-2 yıl içinde rahatça telefon yenileyen kitle için problem değil. Ama bizim gibi telefonu aldıktan 2 yıl sonra aynı paraya satabilecek duruma gelinen ülkelerde önem taşıyor.
    Asus Maximus IV GENE-Z\Gen3 Intel® Z68 *Intel Core i7 2600K 3.4Ghz* CORSAIR 16GB VENGEANCE DDR3 1600MHZ C9 * MSI 1070ti* SSD CH ForceGT * Benq XL2411p * Creative inspire p5800 * RAZER Naga+Asus strix mx red * Corsair 400c * Corsair RM850 * Coolermaster Hyper 212 Cooler Samsung103SJ 1tb x2 Raid+WD 2TB EXT * Sennheiser PC360

• Teğmen
    135 Mesaj

arkadaşlar servise göndermiştim görüldüğü üzere, şair burda ne demek istemiş?

Değiştirme ürünü gönderildi....?

6s plus 16gb.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZAWestern -- 29 Mart 2017; 1:21:33 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Salvador_Limones

ios 10.3 için yorum bekleyenlere yazayım. hali hazırda ios 10 serisinde iseniz 10 serisinde en stabil olanı 10.3 görünüyor şimdilik. ama yavaş yavaş telefona yüklenmeye başlayacaklar. ilk belirgin performans düşüşü ios 11 ile gelir. gece modu vs insanları cezbedip yükletirler 1 özellik için 10 performans düşüşü olur. bunun yanında fazla güç tüketimi olacağından pil süreleri de yavaş yavaş azalacaktır. ios 9.3.5 de iseniz ve raise to wake up özelliği ilginizi çekmiyorsa şimdilik daha uzun süreli pil ve işlemci gücü ile kullanmaya devam edebilirsiniz. ios 11 çıkmadan önce de ios 10 un son sürümünü kurup update işini durdurabilirsiniz. böylece uygulama desteği uzun vadeli en iyi performansta kullanmış olursunuz.
    Update konusunda apple ın zihniyeti belli. 4s i örnek olarak düşünün. ios 6.1.3 ve son ulaşılan nokta 9.3.5 de halleri size fikir verir. şuan ios 10 un sonunda doğru iphone 5 benzer duruma geliyor. 11 ile de 5s gelecek. bu zihniyet Amerika'da zaten 1-2 yıl içinde rahatça telefon yenileyen kitle için problem değil. Ama bizim gibi telefonu aldıktan 2 yıl sonra aynı paraya satabilecek duruma gelinen ülkelerde önem taşıyor.

O zaman 6+ Plus'ı 9.3.5 ile kullanmaya devam edeyim.

Teşekkürler bilgi için
    |
    |

• Teğmen
    177 Mesaj
    14 şubatta teslim aldığım Değişim cihazımın İmei si hala kaydedilmedi arkadaşlar neyi bekliyorlar bu kadar

|
    |

|
    |
    Arkadaşlar telefon arada %40'da falan kapanıyor arkadaşla buluşacaktım akşam tarif ediyordu nereye geleceğimi çat kapandı telefon sinir oldum iyice, gittim telefoncuya 5 dk şarj ettim o idare etti biraz şarja takmnadan açılmıyorda şarj %40 da duruyor. Birde ekran parlaklığı fullde olmasına rağmen bir anda daha parlak oluyor, otomoatik parlaklık kapalı garantiye mi yollayayım napayım? 1 Haftadır falan kapanmadı ama tel kendi başına canı sıkılınca kapanıyor heralde
    |
    |
    |
    |
    Arkadaşlar ios 10.3 sürümü pil kullanım durumu bu yaklaşık 7 saat hücresel açık geri kalan tüm saatlerde wifi açıktı parlaklık ortalama 30 diyelim çünkü dışarıda yüksek evde düşük üşenmeden hesapladım saf ekran açık süresi 6.30 saat civarında sizce nasıldır iyi midir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EskilerdenBirDost -- 30 Mart 2017; 1:27:49 >

• Çavuş
    55 Mesaj
    Arkadaşlar gece telefonla uğraşırken uyuyakalmışım telefon altımda kalmış sanırım. Sabah kalktığımda telefon acayip derecede ısınmıştı . Bu durum telefona bir zarar vermiş midir ya şimdi bu durumu yaşayan var mı acaba ? ?

|
    |

Orijinalden alıntı: Salvador_Limones

yazdıklarınıza kesinlikle katılıyorum hocam. Çok güzel yazmışsınız ve mantıklı.
    |
    |

• Teğmen
    187 Mesaj
    Kafa topunda cihazı ısınan varmı? 6s plus kullanıyorum, cihazım ısınıyor

|
    |

Eski sürüme göre değerleniriz de artış mi var düşüş mü onu sizin kıyaslamanız lazım ama 6se göre gayet iyi bu sonuçlar

|
    |
    EskilerdenBirDost kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhaba arkadaşlar bundan 9 ay öncesine kadar iPhone 6s kullanıcısıydım ios'tan açıkçası sıkıldım bir değişiklik olsun diye Android'e bir şans vermeyi düşündüm malum en son 4 sene önce galaxy S3 ile androide tövbe etmiştim ama gel zaman git zaman android'in değiştiğini baya yol aldığını gördük hepimiz bende gittim Huawei p9 aldım . Yaklaşık bir senelik uzun kullanım deneyimimi paylaşmak istiyorum. Şunu net bir şekilde söyleyebilirim ki Android cihazlar artik iPhone'un üstünlüğü olarak bilinen tüm farkları kapatıp öne geçmiş. Android kasar donar takılır diye biliyorduk ama p9'da yaşadığım kullanıcı deneyimi gerek stabilite gerek hız akıcılık olarak 6s'ten daha iyi bir deneyim yaşattı 9 aydır en ufak bir sıkıntısı olmadığını söyleyebilirim. O kadar yoğun kullanımıma ragmen performans üst seviyede.

Yani artık kaliteli stabil bir telefon kullanmak için apple'a mahkum değiliz huawei bu konuda aşmış diyorum sadece. Ama samsung ve lg tarzı garabetlerden hala uzak durmakta fayda var arkadaşımın s7 edge'i alalı 3 ay olmadan donuyormuş. Yani sorun işletim sisteminde değil tamamen arayüzle ve optimizasyon ile alakalı arkadaşlar. Huawei bu işte başarılı. Samsung başarısız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogzhnakcy90 -- 30 Mart 2017; 12:25:41 >
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
haberler
son dakika
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.