Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1496. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14941495149614971498
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 6s var 4 ay önce batarya sorunundan gönderdim cihaz değişti hatta bu konuya yazmıştım 4 saatte dolup 2 saatte bitiyor şimdi yine aynısı olmaya başladı ne yapsam bilemedim cihazda cizik bile yok sadece batarya değişirlermi yada ne yapsam...

Not olarak bitmeden şarj etmedim telefonu dolmadan ve %100 olup 30 dk bekledikten sonra çektim şarjdan oyun zaten oynamıyorum şu an bir saatte tam %50 şarj yeniş kullandığım süre tabiki bekleme değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BatıkanÖĞÜT -- 31 Mart 2017; 11:4:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batarya performansı eskiye göre iyileşti. Hız olarak ufak bir artış olmuş. Önceki versiyon da safaride donma benzeri sorunlar vardı o da düzeltilmiş. Aynı şekilde mail alıp vermede de sorunlar vardı oda düzelmiş.

• 10.3 hakkında herkez farklı bir şey söylüyor kimisi batarya performansı eskiye göre kötü oldu diyor kimsi eskiye göre daha iyi oldu diyor güncellicem ama kararsız kaldım iyimi oldu kötümü şuan 10.2.1 deyim şarjım 1 günü rahat çıkarıyor yoğun kullanmama rağmen gücelleme yaprken ota üzerinden güncellemekmi daha iyi olur temiz kurulum yapmakmı daha iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eymengokhan -- 31 Mart 2017; 12:49:59 >
  • İlk zamanlar bence pil olayı kötü ama daha sonra oturuyor gibi.

• Karar verin arkadaşlar 😄

• Vay arkadaş bi karar verin pil konusu iyi mi oldu kötü mü ? 😂

• 6s plus 32 kullanıyorum güncellemeden önce sabah 6dan gece 12ye kadar kullanıyordum artık ertesi gün öğlenleri görmeye başladı cihaz.

• Güncelleme öncesi cihazımda boş alan 14.44 GB'tı. Güncelleme sonrası 16.5 GB'ta yükseldi. Sizde de böyle bir değişiklik oldu mu?
  • ragnarokvakti kullanıcısına yanıt
    Her şeyi kapatmışşın hocam maşallah :)
  • enevre kullanıcısına yanıt
    Aslında güncelleme için beklicektim. Bir kaç yerde dosya sisteminde iyileştirme oluyor diye okudum. Biraz deney kobayı oldum :)
    Pil ve sürelerde bir değişme fark edemedim.
  • arkadaşlar rehberimden sildiğim numarayı çevirince isim olarak bunu mu demek istediniz diye tekrar isim olarak hatırlıyor. bunu nasıl kapatabilirim. format atıyorum bir süre sonra tekrar geliyor.
  • BiPeRVA kullanıcısına yanıt
    Onu bende arıyordum bilen biri yazarsa iyi olur :)
  • garanti:kasım 2017
    6s 64gb gold swap sıfır cıhazı ne kadara satabılırım sızce
  • enevre kullanıcısına yanıt
    Hocam gece kız arkadaşımla telefon görüşmesi yaparken veya mesajlaşırlen zaten ekran parlaklığını full kısıp beyazları da azaltmak bir de siyah beyaz filtre uygulamak çok mantıklı aslında . Zaten sabah beyaz kısıklığını kapatıp , ekranı fulle alıyorum .

Tek verdiğim ödün cihazın animasyonları kapatmak oluyor .

• Hakan.. kullanıcısına yanıt
    2400
    Edit : 64 gb yi yeni anımsadım
    2550 ye gider

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ragnarokvakti -- 31 Mart 2017; 21:33:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurttan

Merhaba Arkadaşlar;
    6s+ ' ımı ios 10.3 e güncelledim.
    Farkettiklerim ;
    Hızda az da olsa artış var abartıldığı gibi değil.
    Depolama alanı dosya sistemi değişikliğine bağlı olarak arttı 4-5 gb kadar.
    Pil konusunda 2,5 gün birazda zorlayıp 3 gün kullandığım iphone 6s+ kullanımı 1gün e düştü.
    İphone konusunda fazla bilgili olmadığım için ne yapmalıyım karar veremedim.(3 ay oldu alalı)
    Yeni yazılım mı beklemeliyim ?
    Yoksa uğraşıp bir şekilde 10.2 ye mi döndürmeliyim ?

Hocam 4-5 GB nedir ya ciddi mi
  • 10.3 güzel olmuş gibi. 16 gb cihazımda 1 gb alan açıldı hiç yoktan iyidir

• Güncelleyenler arkadaşlara soruyorum film kiralayarak alan açma işi yeni sürümde oluyor mu bi bakar mısınız en önlemlisi o benim için

• ragnarokvakti kullanıcısına yanıt
    Helal olsun hocam. Siz full de mi kullanıyor sunuz şarjı baya içiyordur :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • telefonu kılıfsız ve ekran koruyucusuz kullanan var mı? çizilme durumu nasıl oluyor?
  • 
Sayfa: önceki 14941495149614971498
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.