Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1493. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14911492149314941495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: matias28

Androidden geçmiştim 6s plusa ama internet konusunda sıkıntım var.note 4 de 2 gb fazlasiyla yeterken su an internetim 10 gunde bitti.video falanda izlemiyorum.ios androide gore daha mi cok veri çekiyor,bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Bende Note5 den gecince iPhone daha cok veri harciyo diye dusunmustum ama bi kac seyi kapatmak gerekiyor

Ayarlar > iTunes ve Apple Store > Hucresel veriyi kullan kismini kapatin (Otomatik indirmeler icin)

Ayarlar > Genel > Arka Planda Uygulama Yenile onuda kapatin hepsi bu kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndiriyorum ama aradan bir saat geçmesine rağmen hâlâ bir saat yazıyor. Sunucular kitlendi sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6S 20 dakika sürdü %22 şarj yedi. Telefon da ısındı

• VioLee kullanıcısına yanıt
    Dediklerinizi yaptım hocam,ayrıca Opera miniyi indirdim, şu an normal gidiyor. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

• VioLee kullanıcısına yanıt
    Hâlâ yan yayık uygulamalardan ana menüye dönünce bugda kalıyor menü yan olarak. Bunu niye çözmüyorlar ya

• Arkadaslar telefon bataryası sağlığı için şarj 20nin altında düşmeden mi şarja takmak daha sağlıklı yoksa 20nin altına düşünce mi?

• 20'nin altına düşürmeden şarj et.

Bu arada merak edenler için söyleyeyim 10.3 çok iyi. Bariz hız farkı var ve daha stabil. Pil durumu ne olur bilemiyorum kullandıkça göreceğiz. Güncelleme yaklaşık 20 dakika sürdü ve telefon baya bir ısındı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6splus almayı düşünüyorum..

oyun oynamam normal kullanıcıyım sadece whatsaap ve messenger

batarya kaç saat dayanıyor
  • Güncelleme yapanlar şarj sorunundan şikayetçi gerçekten öyle mi arkadaşlar?

• ben vodafone kullanıyorum istanbulda yaşıyorum telefonda 4g bazen 2 diş bazen 1 diş çekiyor neyden kaynaklı

• hocam ben problem yaşamadım şarj konusunda. sabah 7'den beri 4G açık. telefon görüşmesi, gelen giden mail kontrolü, youtube video izleme vs. şuan %74 kaldı.
  • karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    Sdn 10.3 ten nasıl geri dönülür başlığı altında çok şikayet gelmişte ondan sordum

• normal telefonlarda sorun olacağını sanmıyorum. adam sırf iphone olmadığı halde iphone'u karalamak için yorum yazıyor.
  • henüz 4g genelde zayıfta ondan ilk 3g çıktığında da böyleydi zamanla düzeldi 4g fazla zayıfsa 3g ye çekin çünkü zayıf olunca şarjdan çok yer
  • HajHaj kullanıcısına yanıt
    yeni dosya sistemine geçiyor o yüzden ısınma olabilir ama şuan yüklüyorum çeyrek yüklendi aşırı ısınma yok kılıf otterbox zırh gibi her yeri kapalı
  • 6s plus için sade ve sağlam kılıf önerebilir misiniz?

spigene baktımhttp://www.spigen.com.tr/iPhone-6s-Plus6-Plus-Kilif-Spigen-Thin-Fit-Ultra-Ince,PR-1615.html böyle bir şey var ama çok ince ve ekranı yeterli korumaz gibi geldi.
  • Punpun kullanıcısına yanıt
    altı üstü açık sıkıntı yaratır.
    ben ttec slimguard kullanıyorum gayet güzel. fiyatı da iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 28 Mart 2017; 17:46:4 >
  • karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle yapan çok kişi var ve doğrusunu zamanla sizin gibi güncelleyenler söylerse bizde ona göre yükseltiriz artık

• sony z1 compact kullanıyorum

6splusa geçsem sorun yaşarmıyım. pil yönünden
    kamerası nasıldır ?

birde ios ta istediğim 2 uygulama çalışmadığı için tereddüt ediyorum
    https://www.youtube.com/watch?v=kDqeTCcoZxA
  • madrid2017 kullanıcısına yanıt
    Z1 den iyi oldugu kesin kamera iyi şarj iyi z1 devri kapandi pişman olmazsin:)

• 
Sayfa: önceki 14911492149314941495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.