Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1069. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10671068106910701071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ASAP Rocky

A1687 modelini alırsa 1 yıl garantisi var. Telefonu kullanabilirsiniz ama ios size uygunmu orasını bilmem. Kayıt içinse 4 ay boyunca kayıtsız kullanabilirsin sonra herhangi birisinin pasaportuna kayıt ettirirsin forumda hak satanlar mevcut.

Nereden bulabilirim bu hak satanları ve ne kadar para istiyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • guest-274 G kullanıcısına yanıt
    İkinci el bölümünde, normalde kayıt ücreti 130tl kendi hakkınıda 150tl civarına bulursunuz totalde 300 diyin siz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki bana ios hakkında biraz bilgi verir mısınız ve 6s plus hakkında. Kronik bir sorun veya dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Çekimserim ios â başlamak konusunda bir nevi gönlümü yapın ( affınıza sığınarak ) :)

• Bende aranıza 6s 64gb uzay grisi alarak katıldım. Daha önce ki telefonum samsung s3'dü bozulmasını bekliyordum bunca zaman kendime işkence yapmışım.
  • Benim de bir önceki telefonum Galaxy S3 dü. Çok büyük beklentiyle almıştım. Birkaç ay sonra kasmaya başladığında keşke Iphone 5 alsaydım diye çok pişman olmuştum Neyse ki şu anda stabil bir Apple kullanıcısıyım.
  • bugün itibariyle iPhone 6s 64 gb uzay grisi ile aranıza katılmış bulunmaktayım. eski telefonum note 5'ti. takas yoluyla iphone 6s aldım. umarım pişman olmam :")
  • quote:

Orijinalden alıntı: LastShip

30a yakin muzik mi? Baya cok varmis hocam (!) hepsini dinleyebiliyor musunuz bari? Dinleyemediklerinizi silin bence dahada yer acilmis olur.

bende hiç yok sahi halen arşiv ile müzik dinleyen kaldı mı spoify,fizy vb varken?

bana da ucu ucuna yetiyor 16 gb ama hiç yerım olmadıgı ıcın bırseyden mahrum kalmadım.

16 yetermi yetmez mi kişiden kişiye değişir ama apple kullanan birisi olarak 16 seçeneğini kaldıracağına 32 yi kaldırıp insanları 64 e zorlaması 'zorbalığı' kabul edilemez.
    bu ilk apple ürünümdü denemediğim kullanmadığım ios vardı kullanıyorum ama kışın note7 ye geçeceğim bir aksilik olmazsa.
  • yekzan Y kullanıcısına yanıt
    Rica ederim
  • Farketmiyor spotifydan dinledigin muzin on bellekte yer kapliyor bi bakmissin 700 800mb olmus. Bende spotify kullaniyorum ancak muzikleri download ediyorum cevirimdisi dinleyebilmek icin.

10gb paket yapiyorum o bile ucu ucuna yetiyor birde muzikleri surekli internetimle dinleyemem.

Telefonda oynadigim bi clash royale birde modern combat5 var bu sekilde 2 2.5 gb madar bos yerim kaliyor.

Gonul isterki 16gb telefonun 14 unu falan kullanabilelim, iste o zaman cok cok rahat edebilirdik.

64gb 6plustan 16gb 6s plus a gectim pisman degilim ama 16gb isleri biraz kastiriyor. Fotograflarim drive da duruyor vs vs

• SaB0 kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ben başımdan geçen olayı anlattım belki bana denk gelmiştir az önce yine konustum çalıstığımız banka ile ilgili sorunlar war diyor spigen.com.tr den bidaha aska ürün almam

• cruel35 kullanıcısına yanıt
    Olmazsın hocam, bende uzun süre note serisi kullandıktan sonra geçtim. Bir daha android e geçmem muhtemelen. Belki büyüklük sıkıntı olabilir, plus düşünebilirdiniz.

• TheWhiteGandalf kullanıcısına yanıt
    Apple kolay kolay magdur olmayacaginiz tek firma mobil sektorde. Kim ne derse desin sony lg samsung servislerinide biliyoruz. Cihaz degisimi almak nerdeyse imkansiz. Ucretsiz tamir icin cihazinizda nokta cizik olmamasi lazim yoksa kullanici hatasi. Cihaz degisimleride oyle bir kac saate bir kac gune degilde 2 3 haftaya geliyor.

Sonunda dogru yolu bulmaniz isabet olmus acikcasi note 7 tasarimi guzel olsada amoled ekran kisa surede burn in olacak ve guncellemelerle bir anda yavaslayan bi cihaz olacak.

S4 zamanindan beri her cikan samsung telefonu icin daha gelismis daha iyi touchwoz deniyorda yerinde saymaktan oteye gidemiyor benim gozumde hala hantal gecisler olsun tepkiler olsun..

Bu sorunu duz plus ta yasiyordu ilk defa ios cihazinin oyle yavas oldugunu gordum. Ilk ve tek cihazda diyebilirim aslinda s plus a gecip kurtuldum.

• Merhaba arkadaslar iPhone 6s 16gb alarak aranıza katıldım. Sizlere bir sorum olacak. Normalde Home tusuna 2 kere ard arda bastıgımızda arka plandaki uygulamalar acılıyor. Ama benim telefonda 1 kere bastıktan sonra ikinciyi tam kaldırmadan bastıgımda arka plandaki uygulamalar yine aciliyor. Bu bir özellik mi yoksa home tusu mu bozuk. Umarım anlatabilmişimdir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Juan - Juan kullanıcısına yanıt
    Olması gerektiği gibi sıkıntı yok

• Arkadaşlar kanada da iPhone 6s plus ve 6s fiyatları ne kadar acaba Türkiye ye getirdiğimiz vakit ne kadar toplam masraf çıkar acaba bilen birileri söyleyebilir mi

• Walter White kullanıcısına yanıt
    Apple kanada sitesine girip fiyatlara bakabilirsiniz. Ülkeye gelincede 130tl pasaporta kayit ucreti odersiniz sadece

• quote:

Apple kanada sitesine girip fiyatlara bakabilirsiniz. Ülkeye gelincede 130tl pasaporta kayit ucreti odersiniz sadece

Diğer ülkelerde ayni yöntemle bakabilir miyim birde Apple store dan daha ucuza bulamam mi

• Walter White kullanıcısına yanıt
    Her ulkenin sitesine girerek bakabilirsiniz. Bizdeki gibi mağazalar daha ucuza satabilirmi bilmiyorum ama satsalarda simfree olurmu ona dikkat edin.

• quote:

Her ulkenin sitesine girerek bakabilirsiniz. Bizdeki gibi mağazalar daha ucuza satabilirmi bilmiyorum ama satsalarda simfree olurmu ona dikkat edin.

Tamam hocam teşekkürler

• Arkadaşlar iphone 6s 64 gb almayı düşünüyorum ama 7 nin çıkmasına az bi zaman kala almak mantıklı mı bu benim kafamı kurcalıyor. Sizin düşünceniz nedir

• 
Sayfa: önceki 10671068106910701071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.