Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
37.561
Cevap
375
Favori
1.081.870
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]
Giriş
    446 Mesaj
    Arkadaşlar iphone 6s plus kullanıyorum jailbreak yaptım şuanda ama sorunum yapmadan öncede devam ediyordu.. İphone market harici uygulama yüklemeye çalıştığımda mesela pokemon go yada başka geliştirici app ları sürekli aynı hatayı veriyor..

uygulama şuanda yüklenemedi

Denemediğim ne kaldı bilmiyorum ama her şeyi denedim sanırım yinede size bir sormak istedim.. Fabrika ayarları.. Yedek kurulumu.. Hard reset.. Jailbreak.. Çeşitli tweaksler denedim olmadı..
    2007==iphone 2G----------2008==iphone 3Gs----------2009==iphone 4G----------2010==B7330 OmniaPRO----2011==P920 Optimus 3D----------2012==HTC ONE X , HTC ONE X ---------2013==HTC ONE , NOTE 2 ,XPERIA Z1-----------2014==XPERIA Z1 , NOTE 3-4...............................................
  • Çavuş
    42 Mesaj
    işlemci muhabbetini tekrar hortlatıcam ama kusura bakmayın.

16 gb 6s aldım, işlemcisi samsung çıktı, tani hemen antutu testi yaptım, şaka gibi ama 115 k puan aldı bir kaç kere daha yapmama rapmen 116 k yı hiç geçmedi.

nedir beyler bu ? samsung chipli arkadaşlar antutu puanınız nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Arkadaşlar internet üzerinde i-flashing diye bişey gördüm bir tarafı iPhone uyumlu diğer tarafı usb girişi içindeki yazılımla normal hafıza kartı gibi kullanılabilir yazıyordu tam bir bilgisi olan var mı ?

|
    |

Orijinalden alıntı: joker2323

16 gb 6s aldım, işlemcisi samsung çıktı, tani hemen antutu testi yaptım, şaka gibi ama 115 k puan aldı bir kaç kere daha yapmama rapmen 116 k yı hiç geçmedi.

TSMC tarafından üretilen işlemci var , 125.616 çıktı . Telefonu istediğin gibi kullanabiliyosan , bi sıkıntı yaratmıyorsa takılma böyle 3e 5e .
    |
    |

Steam : RedLineTR
  • Yarbay
    5522 Mesaj
    uygulamaları kitleyen açmak için parmak izi soran bir uygulama var mıdır arkadaşlar ?
    |
    |

INTEL 4790K 4.8 Ghz | ASUS Maximus VII Hero | ZOTAC GTX 1080Ti SLI | Kingston 4x4GB Savage Red

Steam | Playstation 4 Pro | Xbox One S
    iPad Air 2 | iPhone 6S 64 GB
    BMW 1.16i
  • Yarbay
    5522 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: joker2323

hocam siz yazınca bende bakayım dedim tsmc işlemci varmış yeni aldım bende cihazı 6s yurtdışı
    puan şöyle:

işlemci farkı çok etki ediyor mu bilmiyorum daha önceden bu konuyu araştıran arkadaşlar vars bizide aydınlatsın

INTEL 4790K 4.8 Ghz | ASUS Maximus VII Hero | ZOTAC GTX 1080Ti SLI | Kingston 4x4GB Savage Red

Steam | Playstation 4 Pro | Xbox One S
    iPad Air 2 | iPhone 6S 64 GB
    BMW 1.16i

• Binbaşı
    1308 Mesaj

Merhaba,

Telefonu yeniden başlatıp,
    ayarlardan Touch ID ve Paroloa'ya girip itunes ve appstore seçeneğini kapatıp geri yapıp tekrar girip aktif edip,
    app storedan yeni bir şey indirin, touch id veya tekrar parola soracaktır, ondan sonra touch id'yi kullanmak istediğinizi sorarsa onu da kabul edin.

muhtemelen sorun düzelmiş olur.
    |
    |
    yekzan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    355 Mesaj

Ben Teknosa ONLİNE sitesinden 80 TL ye kampanyayla orj deri iPhone kılıfı aldım 8 aydır kullanıyorum soyulma yırtılma yapmadı tutuşu çok güzel .. Sadece kirlenme yaptı

|
    |
    TheMuyu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

TSMC işlemcili cihazda pilin kullanıma göre daha uzun süre gittiğini belirtiyorlar,
    Performans olarak benchmark uygulamaları sonuçlarda fark gösterse de uygulamalarda iki telefonu da ayrı ayrı kullanırsanız anlarsınız.

youtube da "iphone 6s TSMC vs samsung chip" yazınca bir çok video çıkar.
    |
    |
    TheMuyu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    646 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Saki3d

Merhaba,

Telefonu yeniden başlatıp,
    ayarlardan Touch ID ve Paroloa'ya girip itunes ve appstore seçeneğini kapatıp geri yapıp tekrar girip aktif edip,
    app storedan yeni bir şey indirin, touch id veya tekrar parola soracaktır, ondan sonra touch id'yi kullanmak istediğinizi sorarsa onu da kabul edin.

muhtemelen sorun düzelmiş olur.

Çok teşekkür ederim dediğiniz gibi yapınca sorun düzeldi.

|
    |
    Arkadaşlar merhaba , amerikadan arkadaşım dan iphone 6s plus 128 lik gold getirmeyi düşünüyorum. Fakat ios tecrübem olmadı hiç. Hep android kullandım. Getirirsem türkiye de garanti durumu ne olur veya rahat kullanabilir miyim yardımcı olur musunuz ?
    Öte yandan getirtip kaydını yapıp burada ne kadara satabilirim 128 lik 6s plus i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guest-274 -- 22 Ağustos 2016; 20:29:22 >

|
    |

A1687 modelini alırsa 1 yıl garantisi var. Telefonu kullanabilirsiniz ama ios size uygunmu orasını bilmem. Kayıt içinse 4 ay boyunca kayıtsız kullanabilirsin sonra herhangi birisinin pasaportuna kayıt ettirirsin forumda hak satanlar mevcut.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    guest-274 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ASAP Rocky

A1687 modelini alırsa 1 yıl garantisi var. Telefonu kullanabilirsiniz ama ios size uygunmu orasını bilmem. Kayıt içinse 4 ay boyunca kayıtsız kullanabilirsin sonra herhangi birisinin pasaportuna kayıt ettirirsin forumda hak satanlar mevcut.

Nereden bulabilirim bu hak satanları ve ne kadar para istiyorlar

İkinci el bölümünde, normalde kayıt ücreti 130tl kendi hakkınıda 150tl civarına bulursunuz totalde 300 diyin siz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    guest-274 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Peki bana ios hakkında biraz bilgi verir mısınız ve 6s plus hakkında. Kronik bir sorun veya dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Çekimserim ios â başlamak konusunda bir nevi gönlümü yapın ( affınıza sığınarak ) :)

Benim de bir önceki telefonum Galaxy S3 dü. Çok büyük beklentiyle almıştım. Birkaç ay sonra kasmaya başladığında keşke Iphone 5 alsaydım diye çok pişman olmuştum Neyse ki şu anda stabil bir Apple kullanıcısıyım.
    |
    |
    çhela kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
haberler
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.