Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1068. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10661067106810691070
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • değişim sonrası ne jelatin ne de kılıf kullanmıyorum.. normalde 4S ve 5 de mutlaka ekran ve arka tarafı jelatinlerdim bunda hicbirisini yapmadım. gecen dustu arkası ve kenarları biraz çizilmiş ama kullanım cok daha iyi. alıştım böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seca2

Arkadaşlar merhaba. Aranıza 6s plus 128GB ile katılmış bulunmaktayım. Android kullanıcısıydım. Ios ta hiçte zorlanmadığımı belirtmek isterim.

Telefonu Bulgaristandan 2750 TL ye aldım. 130TL kendi pasaportuma edevlet üzerinden kayıt ettirdim. 1 yıl geçerli uluslar arası Apple garantisi var.

Hayırlı uğurlu olsun hocam baya makül fiyata gelmiş. Güle güle tadını, keyfini çıkarın
  • quote:

Orijinalden alıntı: foreverthe

quote:

Orijinalden alıntı: Seca2

Arkadaşlar merhaba. Aranıza 6s plus 128GB ile katılmış bulunmaktayım. Android kullanıcısıydım. Ios ta hiçte zorlanmadığımı belirtmek isterim.

Telefonu Bulgaristandan 2750 TL ye aldım. 130TL kendi pasaportuma edevlet üzerinden kayıt ettirdim. 1 yıl geçerli uluslar arası Apple garantisi var.

Hayırlı uğurlu olsun hocam baya makül fiyata gelmiş. Güle güle tadını, keyfini çıkarın

Çok teşekkür ederim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• scarfaceo7 kullanıcısına yanıt
    6s+ da bir video çektin mi dakikası 200 mb zaten insan fotoğraf ve video çekiyor gün içerisinde ve 100 üzerinde müzik oluyor ortalama buda yetmiyor

• arkadaşlar ayarlarda iTunes ve App Store satın alımlarda Touch ID kullan seçeneği açık olmasına rağmen satın alımlarda hep şifreyi soruyor, ekranı parmak iziyle açmada ise bir sorun yok. Çözümü bilen var mı acaba?

• alihanoncul kullanıcısına yanıt
    Hocam wifi ve veri kapalı verse bile iyi bu süre bekliyoruz ios 10u

• Arkadaşlar iphone 6s plus kullanıyorum jailbreak yaptım şuanda ama sorunum yapmadan öncede devam ediyordu.. İphone market harici uygulama yüklemeye çalıştığımda mesela pokemon go yada başka geliştirici app ları sürekli aynı hatayı veriyor..

uygulama şuanda yüklenemedi

Denemediğim ne kaldı bilmiyorum ama her şeyi denedim sanırım yinede size bir sormak istedim.. Fabrika ayarları.. Yedek kurulumu.. Hard reset.. Jailbreak.. Çeşitli tweaksler denedim olmadı..
  • işlemci muhabbetini tekrar hortlatıcam ama kusura bakmayın.

16 gb 6s aldım, işlemcisi samsung çıktı, tani hemen antutu testi yaptım, şaka gibi ama 115 k puan aldı bir kaç kere daha yapmama rapmen 116 k yı hiç geçmedi.

nedir beyler bu ? samsung chipli arkadaşlar antutu puanınız nedir ?

• Arkadaşlar internet üzerinde i-flashing diye bişey gördüm bir tarafı iPhone uyumlu diğer tarafı usb girişi içindeki yazılımla normal hafıza kartı gibi kullanılabilir yazıyordu tam bir bilgisi olan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: joker2323

işlemci muhabbetini tekrar hortlatıcam ama kusura bakmayın.

16 gb 6s aldım, işlemcisi samsung çıktı, tani hemen antutu testi yaptım, şaka gibi ama 115 k puan aldı bir kaç kere daha yapmama rapmen 116 k yı hiç geçmedi.

TSMC tarafından üretilen işlemci var , 125.616 çıktı . Telefonu istediğin gibi kullanabiliyosan , bi sıkıntı yaratmıyorsa takılma böyle 3e 5e .
  • uygulamaları kitleyen açmak için parmak izi soran bir uygulama var mıdır arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: joker2323

işlemci muhabbetini tekrar hortlatıcam ama kusura bakmayın.

hocam siz yazınca bende bakayım dedim tsmc işlemci varmış yeni aldım bende cihazı 6s yurtdışı
    puan şöyle:
    Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]
    işlemci farkı çok etki ediyor mu bilmiyorum daha önceden bu konuyu araştıran arkadaşlar vars bizide aydınlatsın

• yekzan Y kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Telefonu yeniden başlatıp,
    ayarlardan Touch ID ve Paroloa'ya girip itunes ve appstore seçeneğini kapatıp geri yapıp tekrar girip aktif edip,
    app storedan yeni bir şey indirin, touch id veya tekrar parola soracaktır, ondan sonra touch id'yi kullanmak istediğinizi sorarsa onu da kabul edin.

muhtemelen sorun düzelmiş olur.
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Ben Teknosa ONLİNE sitesinden 80 TL ye kampanyayla orj deri iPhone kılıfı aldım 8 aydır kullanıyorum soyulma yırtılma yapmadı tutuşu çok güzel .. Sadece kirlenme yaptı

• TheMuyu kullanıcısına yanıt
    TSMC işlemcili cihazda pilin kullanıma göre daha uzun süre gittiğini belirtiyorlar,
    Performans olarak benchmark uygulamaları sonuçlarda fark gösterse de uygulamalarda iki telefonu da ayrı ayrı kullanırsanız anlarsınız.

youtube da "iphone 6s TSMC vs samsung chip" yazınca bir çok video çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saki3d

Merhaba,

Telefonu yeniden başlatıp,
    ayarlardan Touch ID ve Paroloa'ya girip itunes ve appstore seçeneğini kapatıp geri yapıp tekrar girip aktif edip,
    app storedan yeni bir şey indirin, touch id veya tekrar parola soracaktır, ondan sonra touch id'yi kullanmak istediğinizi sorarsa onu da kabul edin.

muhtemelen sorun düzelmiş olur.

Çok teşekkür ederim dediğiniz gibi yapınca sorun düzeldi.

• Apple orjinal deri kılıf var elimde 6plus/6s plus için için dm atabilirsiniz

• Arkadaşlar merhaba , amerikadan arkadaşım dan iphone 6s plus 128 lik gold getirmeyi düşünüyorum. Fakat ios tecrübem olmadı hiç. Hep android kullandım. Getirirsem türkiye de garanti durumu ne olur veya rahat kullanabilir miyim yardımcı olur musunuz ?
    Öte yandan getirtip kaydını yapıp burada ne kadara satabilirim 128 lik 6s plus i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guest-274 -- 22 Ağustos 2016; 20:29:22 >
  • Konu başlığındaki telefon kayıt durumuna baktım da orada iki yılda yalnız bir cihaz kaydediliyor diye yazıyor.ne olacak bu durum kendisine de alacak ikisini de kaydedemeyecek mi ?

• guest-274 G kullanıcısına yanıt
    A1687 modelini alırsa 1 yıl garantisi var. Telefonu kullanabilirsiniz ama ios size uygunmu orasını bilmem. Kayıt içinse 4 ay boyunca kayıtsız kullanabilirsin sonra herhangi birisinin pasaportuna kayıt ettirirsin forumda hak satanlar mevcut.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 10661067106810691070
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.