Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1071. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10691070107110721073
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba şarj kablosu almam gerekiyor acil olarak.Piyasada iki model var biri MD818ZM ve diğeri de MD819ZM acaba bu ikisi arasındaki fark nedir?

Bir de hepsiburada.com da MD819ZM modelini 16,85 TL satan bir satıcı var acaba orijinalliği sıkıntılı mıdır? Hepsiburada.com kendisi bu ürünü 45 TL ye satıyor.

http://www.hepsiburada.com/apple-lightning-2m-usb-kablo-md819zm-a-p-TELDATAAPPMD819?magaza=Duck%20Teknoloji

Bir de MD818ZM modeli var onu da 35 liraya satıyor hepsiburada.com

http://www.hepsiburada.com/apple-lightning-data-kablosu-iphone-5-5s-6-6-plus-md818zm-a-kutusuz-p-TELDATAIP5?magaza=Hepsiburada

Sizce bu kabloların hangisini almalıyım bir de ipad de de kullanabilir miyim bunları acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mechengin -- 23 Ağustos 2016; 22:23:05 >

• Müşteri hizmetleri telefon numarasını bilen var mı arkadaslar. Sitede birçok numara var. Cep telefonuyla arayacam. Donanımsal bir sorun varda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Juan - Juan kullanıcısına yanıt
    Google apple müşteri hizmetleri yazarsan 216 başliyan numara var ordan ariyabilirsin..!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bravez kullanıcısına yanıt
    9.3.3 güncellemesine geri sönüş yaptim şuan %55 2 saat 50 dk kullanim aliyom 9.3.4 güncellemesne göre gayet muhteşem sonuc aldim güç moduna koyarsam 7 saat rahat alirimm şarjm bitsin diye akşamlari güç modundan cikartiyom..!

• Juan - Juan kullanıcısına yanıt
    Kardeş müşteri hizmetlerine ulaştiğin zaman gizlilikte tanilar-kullanim kismina girip ordan seni yönlendirip cihaz raporunu aliyolar senden kendileri anormal bişey gördüğü zaman net cvp vericeklerdir..!!!!

• ben telefondan sıkıldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bravez

Cihazım normal 6s hocam plus değil.

İlk aldığım zamanlarda 7-8 saat kullanım alıyordum. Şu anda 5.5 saati zor geçiyorum. Kullanımımda bir farklılık olduğunu düşünmüyorum. Yüzde 7lik bir fark var pilde ama kullanımda daha fazlaymış gibi.

Hocam bi kac soru sorabilirmiyim
    1- telefon samsung islemcili mi ?
    2- batarya %0 olmadan kapaniyor mu ?
    3- suan havalar sicak ama kisin sogukta kapaniyormuydu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cleet

Arkadaşlar iphone 6s plus kullanıyorum jailbreak yaptım şuanda ama sorunum yapmadan öncede devam ediyordu.. İphone market harici uygulama yüklemeye çalıştığımda mesela pokemon go yada başka geliştirici app ları sürekli aynı hatayı veriyor..

uygulama şuanda yüklenemedi

Denemediğim ne kaldı bilmiyorum ama her şeyi denedim sanırım yinede size bir sormak istedim.. Fabrika ayarları.. Yedek kurulumu.. Hard reset.. Jailbreak.. Çeşitli tweaksler denedim olmadı..

Bİlgisi olan yokmu arkadaşlar nette çözüm olacak bir şey bulamadım..
  • YoungScientist kullanıcısına yanıt
    İşlemci farkı şarja etki etmiyor dendi o kadar diye biliyorum.
  • benimde sarjim az gidiyor eskiye gore , iki videoda %40 oluyor 75 ten , android mi lan bu

• Merhaba arkadaşlar... iPhone 6s Plus 64 GB Space Gray satılıktır.Ürün sıfır ayarındadır. Kutusu ve tüm aksesuarları mevcuttur. Alındığı günden beri orjinal ekran koruyucu ve kılıfla kullanılmıştır. Tek bir çizik bile yoktur. Teknosa dan alınmış faturalıdır.Türkiye garantilidir. 15 Ay daha garantisi mevcuttur. Fiyatı uygun tutulacaktır.

• bravez kullanıcısına yanıt
    İyi günler,

Benim cihazım daha 1 haftalık, 9.3.4'e OTA üzerinden güncellediğimde aynı sorunu ben de yaşamıştım, daha sonra çözüm aramaya başladım.

iTunes üzerinden 9.3.4 temiz kurulum yaptıktan sonra şarjım düzeldi 7-8 saat alabiliyorum %20'de iken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crantola

İşlemci farkı şarja etki etmiyor dendi o kadar diye biliyorum.

Ettigini iddia etmedim zaten ben benim 6si degistirmeden onceki model yukarida saydigim 3 ortak ozellii tasiyordu belki arkadasinkide oyledir diye demistim

• arkadaşlar merhaba amerika'dan gelecek amcama 6s 64 gb siparişi verdim kendisi eylül ortalarında gelecek. sizce iphone 7 nin çıkacağı zaman, 6s almak saçmalık mı olur. lansman tarihini bilmediğim için
    amcama da net bir şey diyemiyorum. fikirlerinizi almak istedim.

5 yıllık android kullanıcısıyım artık beni öldürseler android kullanmam. değil note 7 note 17 çıksa iphone alacağım. zaten telefondan birinci beklentim stabil hızlı olması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi **unknown** -- 24 Ağustos 2016; 11:14:04 >
  • Arkadaşlar merhaba bu sirinin ses algılamama sorunu hakkında bişeyler okudum benim cihazda da aynı sorun var sesi algılamıyor siri grantiye yollasam cihazı mı değiştiriyorlar yoksa tamir mi ediyorlar sorunu yaşayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

• Arkadaşlar şöyle bişey farkettim ekran parlaklığını sona alıp resim çekmek istediğinizde resim daha kötü duruyor

• siniperci2222 S kullanıcısına yanıt
    Çektiğin fotoğrafı pcye atıp baksan daha güzel gözüküyor.
    Ancak iphone ekranında kötü duruyor ve detaysız görünüyor.

• fthcicek kullanıcısına yanıt
    Sesinizi yeniden tanıtmanız gerekiyor sanırım. Siri ses algılamadı diye değişim yaparlar mı bilemiyorum.

• 6s alalı 2 gün oldu telefoncu yanında hediye olarak cam verdi ama çok dandik. Kullanımı rahatsız ve çok çabuk kirleniyor. Çok yağ tutuyor. Fazla abartıya kaçmadan güzel bir cam önerir misiniz? Birde yanında spada kılıf verdi. İz yapar mı zamanla?

• İphone 5s ekranında daha güzel di fotolar inanılmaz garip

• 
Sayfa: önceki 10691070107110721073
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.