Şimdi Ara

●● Apple iPhone 6 ve iPhone 6 Plus (Yeni Ana Konu) ●● (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
11
Favori
7.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Atiye-Ya Habibi Video güzel olmuş, bilmeyen arkadaşlar için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanreall

quote:

Orijinalden alıntı: Sunstorms

quote:

quote:

Bükülme filan hikaye adamın baş parmakları titriyor ve bembeyaz oluyor nomal bir kuvvet uygulamadığı ve abandığı aşikar tasarım hoş ancak yinede bana göre lumia 1520 den geçmeye değecek bir cihaz değil kimse kusura bakmasın o fiyata iki adet ikinciel 1520 veya 1520 artı iyi bir fotoğraf makinası alınabilir

Lumia ile alakası yok cihazın, daha neler artık. Tercihiniz için bir şey diyemez kimse ama iPhone ile Lumia kıyaslanamaz.

Neden kıyaslanmasın biri elma diğeri armut mu? çok para ödemek insanda bu şekilde bir savunma mekanizması yasa fanatizm oluşturuyor demekki...

Her lafı paraya getiren sizlerde oluşuyor bu savunma mekanizması. iOS ile WP karşılaştırılamaz. Android bile sıkıntılıyken şu lafı kim desteklesin şimdi? WhatsApp'a bile kavuşalı ne kadar oldu. Market mi var WP'da? Neresini benzer buldunuz da böyle bir karşılaştırma yaptınız anlamadım ben. Komik duruma düşürmeyin kendinizi.

Arkadaşım öyle büyük laflar ediyorsunuz ki asıl siz kendinizi "komik"duruma düşürüyorsunuz şuan iPad mini retina ile hem iOS hemde wp kullanıyorum whatsapp,facebook,instagram gibi tüm işe yarar uygulamaları kullandığım gibi donanım olarak iPhone dan çok daha yüksek donanıma sahip bir cihaz kullanıyorum beğenirsin yada beğenmezsin tercih meselesidir ama "kıyaslanmaz" gibi büyük laflar etmek sadece sizin gibi fanatizm duyguları kabarmış insanlarda oluyor malesef...

• evet meşur soru :) zil sesi nasıl yapıyoruz :)
  • ya lütfen artık buraya gelip insanların severek beğenerek aldığı ve tüm dünyanın kalitesinden gram süphe etmediği bir markayı buralara gelip karalamayın.birakın biz kendi alemimiz de birbirimize faydalı olacak bilgileri paylaşalım...lütfen çevre kirliliği yapmayın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nimeemin

bende iphone 6 plus var tlefonu bilgisayara bağlayınca şarj oluyor ya onu nasıl engelleyebiliriz bir çözümü var mıdır

Neden engellemek istiyorsunuz? Hiçbir zararı olmaz onun.

Ya mesela 1 dakikalık işim var ya hemen takıp çıkartıyorum telefonlarda 0 dam 100 yüz yapana kadar kesintisiz şarj edin ve oynamayın diyorlar ondan dolayı kapatmanın yolu varsa söyleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bende iphone 6 plus var tlefonu bilgisayara bağlayınca şarj oluyor ya onu nasıl engelleyebiliriz bir çözümü var mıdır

Ya mesela 1 dakikalık işim var ya hemen takıp çıkartıyorum telefonlarda 0 dam 100 yüz yapana kadar kesintisiz şarj edin ve oynamayın diyorlar ondan dolayı kapatmanın yolu varsa söyleyin

Yeni nesil bataryalarda böyle bir şey yok, hiçbir sorun olmaz. Kapatmanın yolu yok, kabloyu kesmeniz gerekiyor. Bunun için herhangi bir app mevcut mu bilmiyorum.

Bataryası bozulmasın ilk günden hemen sonra

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: brci

evet meşur soru :) zil sesi nasıl yapıyoruz :)

Harici bir MP3'ü mü?

aynen yani istediğimiz bir şarkıyı birde bişey daha sorucam itunes dan muzik satın aldım onu pcme bağladığımda itunes dan yine pcye atabiliyormuyum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yeni nesil bataryalarda böyle bir şey yok, hiçbir sorun olmaz. Kapatmanın yolu yok, kabloyu kesmeniz gerekiyor. Bunun için herhangi bir app mevcut mu bilmiyorum.

Bataryası bozulmasın ilk günden hemen sonra

Yok yahu, sorun olmaz. Yeni bataryaları kafamıza göre kullanabiliriz. Sorun olacak olsa öyle bir özellik koymazlar zaten.

Teşekkür ettim çok Sağol

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bükülme filan hikaye adamın baş parmakları titriyor ve bembeyaz oluyor nomal bir kuvvet uygulamadığı ve abandığı aşikar tasarım hoş ancak yinede bana göre lumia 1520 den geçmeye değecek bir cihaz değil kimse kusura bakmasın o fiyata iki adet ikinciel 1520 veya 1520 artı iyi bir fotoğraf makinası alınabilir

Lumia ile alakası yok cihazın, daha neler artık. Tercihiniz için bir şey diyemez kimse ama iPhone ile Lumia kıyaslanamaz.

Neden kıyaslanmasın biri elma diğeri armut mu? çok para ödemek insanda bu şekilde bir savunma mekanizması yasa fanatizm oluşturuyor demekki...

Her lafı paraya getiren sizlerde oluşuyor bu savunma mekanizması. iOS ile WP karşılaştırılamaz. Android bile sıkıntılıyken şu lafı kim desteklesin şimdi? WhatsApp'a bile kavuşalı ne kadar oldu. Market mi var WP'da? Neresini benzer buldunuz da böyle bir karşılaştırma yaptınız anlamadım ben. Komik duruma düşürmeyin kendinizi.

Arkadaşım öyle büyük laflar ediyorsunuz ki asıl siz kendinizi "komik"duruma düşürüyorsunuz şuan iPad mini retina ile hem iOS hemde wp kullanıyorum whatsapp,facebook,instagram gibi tüm işe yarar uygulamaları kullandığım gibi donanım olarak iPhone dan çok daha yüksek donanıma sahip bir cihaz kullanıyorum beğenirsin yada beğenmezsin tercih meselesidir ama "kıyaslanmaz" gibi büyük laflar etmek sadece sizin gibi fanatizm duyguları kabarmış insanlarda oluyor malesef...

Büyüklük taslama açısından söylemedim, farklı platformları kıyaslamaya çalışıyorsunuz. Garageband, iLife kullanıyorum ben. iTunes üzerinden satın aldığım ürünlerim var, MacBook Pro ile senkronize ediyorum, müzik yapıyorum. WP ile bunların hiçbirini yapamam. Herkes Twitter, Facebook için kullanmıyor iPhone'u. iOS'a özgü pek çok içerikten yararlanıyoruz. Her şey cihazın kasası ya da parasıyla alakalı deģil yani.

ipad üzerinde garageband ve akai impc benimde zavgeçilmezimdir ama takdir edersin ki bunları phablet üzerinde kullanmak ve müzik yapmak neredeyse imkansız herkesin kullandığı kullanacağı programlar elbette farklı bu nedenle kıyaslanmaz kelimesinide doğru bulmuyorum sadece wp a özgü olan çok yararlı programlarda var

• Güzel konu takipteyiz
  • quote:

quote:

quote:

quote:

evet meşur soru :) zil sesi nasıl yapıyoruz :)

Harici bir MP3'ü mü?

aynen yani istediğimiz bir şarkıyı birde bişey daha sorucam itunes dan muzik satın aldım onu pcme bağladığımda itunes dan yine pcye atabiliyormuyum

Evet, iExplorer ile yapabiliyorsunuz aktarmayı.

İstediğiniz MP3'ü kullanabilmek için de parçayı belirli bir yerden kestikten sonra m4r formatına çevirip "Ringtone" bolümüne atıyoruz. Böylece zil sesi seçiminde kullanmak istediğiniz dosya görünecektir.

teşekkür ederim :) yaptm :)

• Arkadaşlar 3g ve wifi kullanimi cogunlukda ama cogunlukla 3g. Sizce normal mi kullanim süresi? Bataryanin performansinin normal olup olmadigini olcebilcegim app var mi? İphone 5slerde batarya sorunu vardi ondan soruyorum. Teşekkürler.https://store.donanimhaber.com/56/d1/67/56d167a35cfe379bbc4a4076d3090a8b.jpg
  • Yeni konu hayırlı olsun, takipteyiz.

• tanreall T kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim :) inşallah memnun olurlar.
  • confuest kullanıcısına yanıt
    Beğenmenize sevindim.

Bende her telden var
  • Yeni ana konu nedir ya? Sırf benim konum ana konu olsun diye açılmış bir konu bence. Gerçek ana konuda olduğu gibi; konu sahibinin inaktifliği,yada başka konularda olduğu gibi forumdan uzun süreli-yada süresiz- uzaklaştırılmasından gibi nedenlerle olan durumlarda ana konu hiçe sayılmaz. Ekstra bir ana konu açılmaz. Konuyu kaldırabileceğini düşünen kişiler, moderatörlere mesaj atar durumu anlatır ve konu sahibi olmak istediğini söyler. Moderatörler de inceler buna göre karar verir. Orada o kadar yazışma,bilgi paylaşımı var. Onlar hiçe sayılcaksa ne anlamı kaldı. O zaman başkalarıda açsın ana konu desin.
  • Aveadan 2 yıl tahhütle aldım peşin para sıkıntı yaratırdı bence öyle çok fark olmuyor cihaz 4+ yıl rahat gittiği için:)) bükülürsede apple değiştiriyor 23.ay gideriz 0 alırız sıkıntı yok apple store türkiyeye bükülüp getiren olmamış
    Şarjkonusundada full kullanım ama yüksrk oyunlu hariç rahat 1.5gün gidiyor 2günü tamamlamasıda ekran parlaklığı fln
    6plus iyi ele hemen alışıyor imkan varsa bi 300 daha verip64 gb alın 16cidden az %100 de safari/whatsapp /facebook ta 40dk gidiyor

• Vatov kullanıcısına yanıt
    Hocam.
    Diğer konunun sahibi konuyla ya ilgilenmiyor yada ilgilenemiyor.
    Zaten kendisi bir iPhone kullanıcısı değil ve iPhone 6 almayacağını da ilk cümlesinde belirtmiş.
    Bu nedenlerle yeni konu açıldı ve bende açılmasını destekliyorum.
    Ayrıca yönetim o kullanıcının onayını almadan konuyu aktarmaz. Bu durum Note 2 konusunda başımıza geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infom@n -- 4 Ekim 2014; 23:10:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

Hocam.
    Diğer konunun sahibi konuyla ya ilgilenmiyor yada ilgilenemiyor.
    Zaten kendisi bir iPhone kullanıcısı değil ve iPhone 6 almayacağını da ilk cümlesinde belirtmiş.
    Bu nedenlerle yeni konu açıldı ve bende açılmasını destekliyorum.
    Ayrıca yönetim o kullanıcının onayını almadan konuyu aktarmaz. Bu durum Note 2 konusunda başımıza geldi.

Konu sahibinin durumunu hepimiz biliyoruz. Ama yeni konu açma işi olayın basite kaçma işidir bence. Çünkü daha önceden de benzer durumlar oldu. Hatta iki konunun birleştirildiği durumlarda(iki konu aynı zamanlarda açılıyor sayfalarca konuşuluyor) olmuştu. Bütün mesajlar karman çorban hale geldiğide oldu. Bunda da eğer birleştirilme yapılırsa aynısı olacak. Şuan yapılan şey o konuda konuşulan herşeyin hiçe sayılması.

• Pluslar pil konusunda çok iyi.Benimkinin normal çalisip calismadigini merak ediyorum. Arkadaslar imkaniniz varsa paylasabilir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.