Şimdi Ara

●● Apple iPhone 6 ve iPhone 6 Plus (Yeni Ana Konu) ●● (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
11
Favori
7.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.youtube.com/watch?v=nCln9_mgZJo

hız testi iphone 6 -galaxy s5 - htc one m8

şampiyon ??? sürpriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brci -- 5 Ekim 2014; 0:30:21 >
  • Hocam seninki de öyleyse apple kötüsünü itelememiş bana.

• Aranızda ios8.1 beta yükleyen var mı? Varsa yorumlarını paylaşabilirler mi?

• Bende elimdeki tüm pil sonuçlarını paylaşayım iPhone 6+ Konuya faydamız olsun
     ●● Apple iPhone 6 ve iPhone 6 Plus (Yeni Ana Konu) ●● ●● Apple iPhone 6 ve iPhone 6 Plus (Yeni Ana Konu) ●● ●● Apple iPhone 6 ve iPhone 6 Plus (Yeni Ana Konu) ●● ●● Apple iPhone 6 ve iPhone 6 Plus (Yeni Ana Konu) ●● ●● Apple iPhone 6 ve iPhone 6 Plus (Yeni Ana Konu) ●●

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZIKKIM -- 5 Ekim 2014; 1:13:37 >

• infom@n kullanıcısına yanıt
    Çok güzel olmuş eline sağlık..

• Hocam cok yararli olmus paylasiminiz, tesekkurler ;)

• tanreall T kullanıcısına yanıt
    alıp kullananlara hayırlı olsun

özellikle bükülüyor gibi saçma yorumlara aldırmayın ,zaten bu tür yorumları genelde almayan yada alamayanlar yapıyor

gerçi ben bu tür cihazlara bu kadar vermem ama yiğidi öldür hakkını yeme demişler :)

tam bilmiyorum ama belkide bilerek böyle üretilmiş olabilir (çok daha sağlam yapabilecek donanıma sahip olduklarını bildiğimize göre)

yalnız bu kadar pahalı olmasa bende almak isterdim :)
  • Bursada iphone 6 64 gb stogu nerede var bilgisi olan varmi acaba

• Arkadaşlar cihazların tanıtımında wifi calling'ten bahsedilmişti. Neden şu anda kullanılamıyor o özellik ?

• Hocam 1hafta2gün oluyor plus kullanalı her gün bu forum u okuyorum rüyamda üstüne oturdum büküldü yeter artık bükersek değiştirilcek silikon kılıf üstüne deri kapaklı birleşik bir şey kullanıyorum

• iphone 6 günde 3-4 kez arama biraz mesajlaşma yarım saat kadar internet,twitter kullanımı ile aşağı yukarı kaç saat gidiyor şarjınız konum servisleri kapalıyken bir de 3g kapatılmayla ilgili bir sıkıntı vardı sanırım eski modellerde yeni modellerde böyle mi yani 6 ve 6 plus için? teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlar ●● Apple iPhone 6 ve iPhone 6 Plus (Yeni Ana Konu) ●● ●● Apple iPhone 6 ve iPhone 6 Plus (Yeni Ana Konu) ●● ●● Apple iPhone 6 ve iPhone 6 Plus (Yeni Ana Konu) ●●
     ●● Apple iPhone 6 ve iPhone 6 Plus (Yeni Ana Konu) ●● ●● Apple iPhone 6 ve iPhone 6 Plus (Yeni Ana Konu) ●● ●● Apple iPhone 6 ve iPhone 6 Plus (Yeni Ana Konu) ●●

• quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

iTunes ile iPhone'a Müzik Aktarma 2014

Daha önce hiç videolu anlatım yapmadım ilk denemem ve benim için gerçekten çok zor oldu. Bu işler gerçekten çok zor işlermiş

iPhondo'nun iPhone 6 ve 6 Plus incelemesi

Gayet başarılı olmuş hocam elinize sağlık

• zorluda stoklara geldi mi bilen var mi acaba
  • Mailbox uygulamasında gelen mailler ben uygulamayı açmadıkça gözükmüyor.
    Telefonun kendi uygulamasında bildirim olarak gözüküyor.
    Var mı bu durumu yaşayan?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hacikemal kullanıcısına yanıt
    yok hocam hicbi cihaz yok kuru kalabalik war sadece :)) bu arada renk seciminde silver weya space grey diyodum gordukten sonra fikrim degisti gold diorm plus icin coook guzel duruo telefona okadar laf edenlerde kedi ulasamadigi yere mindar dermis ondan dolaui laf ediolar

• Üstte paylaştığım fotoğraflarda sadece 1 saat falan Wi-Fi kullanımı gerisi 3G kullanımı Turkcell telefona tanımlı 2 gb internet vermiş hediye olarak bir aylık onu sömürmek için Wi-Fi nerdeyse hiç kullanmadım;) sırf Wi-Fi kullanımı olsa daha yüksek süreler çıkacaktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZIKKIM -- 5 Ekim 2014; 12:36:47 >
  • İp6 icin batarya sureleri nedir arkadaslar? Cihaz alma arifesindeyim.

• Dün gece 8.1 Beta yükledim. Ilk başta pili baya sömürdü. Sanırım cihaz güncellendikten sonra uzun süre arka planda birşeyler ayarlıyor. Klavyedeki Metin tahmini düzeltilmemiş ama bir çok hata düzeltilmiş.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.