Şimdi Ara

●● Apple iPhone 6 ve iPhone 6 Plus (Yeni Ana Konu) ●● (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
11
Favori
7.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

beyler 2 gün sonra iphone 6 alarak aranıza katılacağım.
    Bir sorum var telefon 8.0 ios ilemi geliyor ?

Evet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recharged

quote:

Evet.

acaba 8.0 da wifi sorunu var mı ?
  • quote:

quote:

quote:

Evet.

Ben sürekli kullanıyorum ve bir sorun göremedim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Evet.

Ben sürekli kullanıyorum ve bir sorun göremedim.

teşekkürler
  • Şu bir gerçekki apple bu tanıtımında sadece iphone 6 plus çıkardı.İphone 6 bana yeni bir atılım gibi gelmedi.6plus dada çok atıl yer var.Gereksiz bir hacime karşı rantabıl bir büyüklük olmamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SBJKN1903

quote:

Orijinalden alıntı: berkans

quote:

Arkadaşlar selamlar
    Ben de iphone 6 alıp almama arasında gidip geliyorum. Android bir telefon da alabilirim. Iphone 6 kullananların dusuncelerını merak edıyorum. Nasıl telefon? Iphone 5s alsam daha mı mantıklı?
    Yorumlarınızı beklıyorum

Dostum su balıkta aradıgın tum karsılastırma verılerı var

http://forum.donanimhaber.com/m_98072707/f_//tm.htm#98072707

Sagolasın dostum ıphone konusunda ıkna edıcı oldu ancak samsung dusunmuyorum zaten. LG G3, Z3C ya ıphone 5s/6 alıcam.
    5s ve 6 arasında bir fark var mı? Hangisi daha mantıklı olur?

5S ıle 6 arasında ekran buyuklugunden baska cok bır fark yok.

Yurt dısındakı tum ıncelemeler kamera olarak ıphone 6'nın 5S uzerıne cok fazla bır sey eklemedıgını soluyor. Tabı aksını ıddıa eden sıtelerde var.

Iphone 6 yenılıklerınden bırı olaran Apple Pay zaten uzun sure ulkemızde kullanılmayacak.

Aynı sekılde batarya omrude bıraz daha ıyı 5s'den ama cok buyuk bır fark yok

buyuk ekran ıstıyorsan 6 al, sahsen ben olsam buyuk ekranı tercıh ederdım

• ben mediamarkta iphone6 ve 6+ kullandım hala aralarında kalıyorum. Alanlar yardımcı olursa sevinirim

elim büyük oldugundan 6+ bende sıkıntı olmuyor. tek elle zorda olsa kullanabiliyordum ama bu telefonu cebte nasıl tasıcam.

6mı fazla tutuldu 6+ bilmiyorum bana ikiside uyar, fazla tutulan modele fazla uygulama gelir mantıgı ile gittiğimden veya ona göre geliştirme yapılır düşüncem oldugundan daha fazla tutulan modeli alma düşüncesindeym

6nın sarj durumu nedir. Sabah 8 akşam 6 yetermi. Bu süre zarfında 4saat full kullanım olur

Ben kab kullanmaya karşı bir insanım, hiçbir telefonumdada kullanmadım. Çizilmesi vs sorun değil ama elimden telefon hafta 1 kesin düşer. Bu zamana kadar n95 n70 htc sensation, samsung note3, samsung s2 cihazlar evde vardı. Çok fazla elimden düştürler hatta suan sensation kullanıyorum, evdeki merdivenlerde yuvarlandı dış kasadaki cizilmeler dısında hiçbir sıkıntısı yok. İphone6 ve 6+ böyle bir kalite sezemedim, sağlammı bu cihazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manyetizma -- 7 Ekim 2014; 1:22:12 >

• klasik bir soruda benden olsun .
    aylık 900 + dk konuşurum. 200 mesaj kotasız net :) buna verdiğim para 45 tl max.
    aveada nalet olası taahhütüm olmasa türkcellden alacam(finansbank kabul etmedi kredi başvurusunu ayrı mesele :) ) taahhüt sürem 7 ay kaldı. 25tl min ödlerim dert değil

ama aveada herşey dahil 24 ay 64 gb 188 tl alsammı almasammı bilemedim. Başka taksitli alabileceğimiz yollar var mı ? hem faturamı yükseltmiş olacam hemde cihaza ciddi miktarda fazla para vereceğim gibi geliyor :(

almanyadan gelen bir arkadaşım var ona aldırsam kaça patlar bana ? o konuda bilginiz varmı ? 64 gb için vergiler dahil ?

türkiyede taksitle alma yolu var mı başka ?

yarın alacağım kesin bu gece cevaplar önemli :) teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: eriten

Kablosuz olarak yap işini ilk kabloya bağladığın zaman wifi üzerinden senkronizasyonu aktif et ne kablo tak nede şarj olsun yeni bataryalar dayanıklı ama her pilin bir şarj edilme Ömrü var davranışında ben gibi titizsin demekki ;)

Shakespeare i okuyorum sandım. Nasıl bir cümledir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sierratr1 -- 7 Ekim 2014; 1:35:23 >
  • Ve 8.1 ile kullanım
  • Bu gün itibarı ile yeni cihaz özellikle 64 veya 128 siyah renk plus bulup alan varmı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple store trden alsak kac gune gelmis olur?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar selamlar
    Ben de iphone 6 alıp almama arasında gidip geliyorum. Android bir telefon da alabilirim. Iphone 6 kullananların dusuncelerını merak edıyorum. Nasıl telefon? Iphone 5s alsam daha mı mantıklı?
    Yorumlarınızı beklıyorum

Dostum su balıkta aradıgın tum karsılastırma verılerı var

http://forum.donanimhaber.com/m_98072707/f_//tm.htm#98072707

Sagolasın dostum ıphone konusunda ıkna edıcı oldu ancak samsung dusunmuyorum zaten. LG G3, Z3C ya ıphone 5s/6 alıcam.
    5s ve 6 arasında bir fark var mı? Hangisi daha mantıklı olur?

5S ıle 6 arasında ekran buyuklugunden baska cok bır fark yok.

Yurt dısındakı tum ıncelemeler kamera olarak ıphone 6'nın 5S uzerıne cok fazla bır sey eklemedıgını soluyor. Tabı aksını ıddıa eden sıtelerde var.

Iphone 6 yenılıklerınden bırı olaran Apple Pay zaten uzun sure ulkemızde kullanılmayacak.

Aynı sekılde batarya omrude bıraz daha ıyı 5s'den ama cok buyuk bır fark yok

buyuk ekran ıstıyorsan 6 al, sahsen ben olsam buyuk ekranı tercıh ederdım

Büyük ekran pek düşünmüyorum. Hem zaten 6ları nasıl bi malzemeden yaptılarsa ciddi ciddi bükülüyor ve Kullanıcının elinde kalıyor. Başka şirket olsa yenisini vermez belki ama bükülen cihaz da Satışa çıkarmazdı bence.

• Manyetizma kullanıcısına yanıt
    Bu söylediğin hususlara bakarsan İphone helede 6 serisi kesinlikle sana uymaz.Sen haftada 1 diyorsun belki ilkinde şanslı olsanda 2. yada 3. de kesin cam çatlar.Bırakın kılıfı her kılıfta korumaz bu kardeşleri.Kesinlikle kenarlardan hafif çıkık olmalı case.
  • Arkadaşlar İpad Air 2 de 2gb ram olacakmış; sizce bu İphone 6 Plus almamı erteleyip seneye çıkacak modeli beklemeli anlamı mı taşımalı ?
    Şu an elimde çok eski dandik bir telefon var.... Şaşırdım kaldım
    En azından sorunsuz 3 yıl kullanmak istiyorum bu kadar para verdikten sonra..... Ne dersiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi depeche35 -- 7 Ekim 2014; 11:06:12 >
  • İyiki iphone almışım
    Open GL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi promox -- 7 Ekim 2014; 11:34:12 >
  • Eskişehir pupa ya cihazlar 15.-20 e gelir diyorlar. Ayrıca media markette de 6 yı bükmüş şerefsizler plus a ellememişler. Ama çoğu kişi ilk önce plus ı inceliyor.

• Eskisinin nesi vardı yenisini açmışsınız?

http://forum.donanimhaber.com/m_97058070/tm.htm
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.