Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (1134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.511
Cevap
214
Favori
743.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11321133113411351136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 12 ile bir sene daha gider gibi gözüküyor. Şu an için durum umut verici.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar iyi akşamlar, cihazımın ahize sesi çok kısık geliyor, telefonun ahizesi değişti, ön kamera sensörler ve ahizeyi anakarta bağlayan fleks kablosu değişti, yazılımsal çözümleri denedim işte gürültü engelleyici gibi felan ayarlardan ama hala bir türlü ses olayını çözemedim. Ekranın üstünden ahize yerini temizledim değişen bir şey olmadı. Yardımcı olabilecek çözüm önerebilecek bir arkadaşımız var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BullyBasty

Herkese merhaba.

Telefonumu 2 ay önce Denizli Pupa Servisi'ne götürdüm. Bataraya değişimi ve iphone 6 plus iSight kamera değişim programı için. Telefon 5 hafta sonra sıfırı ile değiştirilip gönderildi. 129TL batarya değişim ücreti aldılar. Sanırım sadece kamera değişim programı için verseydim bedavaya değiştirmiş olacaktım. Telefon eskisine nazaran çok hızlandığı için çok da üzerine düşmedim. Batarya sağlığı %96'da ve eskisine nazaran daha stabil. Hala saçmaladığı noktalar var. Mesela ekran döndürme kilitli olmasına rağmen arada kendi kafasına göre dönüyor ve öyle kalıyor. Ekranı kilitleyip açtığımda geri düzeliyor. Bu şekilde bir 3 sene daha götürür diye düşünüyorum. Sonrasına bakarız. iSight değişim programı için link aşağıdadır, 6 plus kullanıcıları buradan telefonun seri numarasını girip bu kapsama girip, girmediğini kontrol edebilir. Satın alım tarihi üzerinden 4 senesini geçmediyse cihazınız, sıfırlanıp gönderiliyor. Bilmekte yarar var diye düşünüyorum.

https://www.apple.com/tr/support/iphone6plus-isightcamera/
    Telefonun resim çekmesinde bulanıklık vs gibi bir sorun var mıydı peki ? Yoksa sadece programa dahil diye mi verdiniz ? Benim telefon da programa dahil ama fotoğraf çekiminde herhangi bir sorun yok. Bir de kesin tel değişimi mi yapılıyor yoksa sadece kamera değişimiyle yapılanlar da var mı ?

• ersyno kullanıcısına yanıt
    Benim telefonum da gayet güzel çekiyordu fotoğraf. Fotoğraf ile çok işim bile olmuyordu. Hazır servise vermişken onu da ekledim araya. Telefonun yenisini gönderdiler. İlgili linkte telefonun o seriden olması telefonun değişimi için yeterli bence. Birkaç yerde daha okumuştum bu konuda telefonu garantiye gönderenlerin cihazı yenisiyle değiştirilmiş.
  • Benim okuduğum yorumlar da hep cihaz değişimi olmadığı yönündeydi . O yüzden sormuştum . Yaz sonu bir girişim de ben yapayım bari . Cevaplar için çok teşekkürler...

• Sizce bataryayı Apple'ın yetkili servislerinde mi değişeyim yoksa Kadıköy gibi yerlerde mi? Akasya ve Zorlu'da hiçbir şekilde randevu bulamıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ios 11.3.1 mi yoksa 11.4 mü sizce

Yükseltmeli miyim, batarya durumu nasıl

Tavsiyeniz nedir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HellRazor H kullanıcısına yanıt
    Orijinal batarya bir tek resmi yerde var diye biliyorum

Dışarıda kendin değiştirsen bataryayı 50 den alırsın zaten işçilik vb de var

Bence apple yetkili pupa vbden değiştirmek daha mantıklı

• alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Öyle yapmayı düşünüyorum hocam.
  • Yıl sonunda ben de değiştireceğim. Fiyatının uygunluğu nedeniyle orjinal olarak Apple Store'dan değiştirmenizi tavsiye ederim.

• darkgamer_gs kullanıcısına yanıt
    Ne zaman geleceği hakkında Bilgi var mı

• canocan_07 kullanıcısına yanıt
    Fiyatı nedir iPhone 6 için ?

• Hepsi aynı

İp678

129Tl

• alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Hadi ya keşke orada değiştirseydim bir telefoncuda 100 liraya değiştirdim günde 2-3 kere takıyprum

• Arkadaslar 129tl lik batarya ücretini ödeyen herkes için mümkün mü bu pil değiştirme. Yani bu sarj döngüsü vs diye hir kac yazi gördüm ancak anlayamadım

• 129 TL.

• Arkadaslar merhaba, ben bu telefonu wp insta twitter vs haftada 2-3 kere de sadece pubg oynayarak kullanacağım bana bi sıkıntı çıkarır mı? sosyal medya uygulamalarında kasma donma vs yapar mı? cevaplarsanız sevinirim..
  • Beyler ben Akasya AVM deki Apple Store da pilimi orjinaliyle deşiştirdim 129 TL karşılığında ama şöyle bir durum var pil sağlığı beta pil sağlığını belirleyemiyor servis yazıyor yine

• quote:

Orijinalden alıntı: blackrether

Arkadaslar merhaba, ben bu telefonu wp insta twitter vs haftada 2-3 kere de sadece pubg oynayarak kullanacağım bana bi sıkıntı çıkarır mı? sosyal medya uygulamalarında kasma donma vs yapar mı? cevaplarsanız sevinirim..
    Çıkarmaz ama 6s al hız farkı çok hissediliyor 6 ile 6s arasında dağlar kadar fark var ben SE den 6'ya ekran için geçtim worth mü worth ama yavaşlık çok hissediliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

Arkadaslar 129tl lik batarya ücretini ödeyen herkes için mümkün mü bu pil değiştirme. Yani bu sarj döngüsü vs diye hir kac yazi gördüm ancak anlayamadım
    Piliniz eskiyse alırlar her türlü. Bi test yapıyolar o tessten pilin yıprandığına kanaat ederlerse oluyor. Şarj döngüsü olayı garantiyle alakalı ücretli değişim için tek koşul o test.

• 
Sayfa: önceki 11321133113411351136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.