Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (1135. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.512
Cevap
214
Favori
743.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11331134113511361137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladım hocam çok teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ios 11.3.1 mi yoksa 11.4 mü sizce

Yükseltmeli miyim, batarya durumu nasıl

Tavsiyeniz nedir

iphone6

Edit: 11.4.1 de çıkmış hangi sürümü öneriyorsunuz, pil ömrü açısından bekleme süresi, ekran süresi açısından
    teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimmm78 -- 11 Temmuz 2018; 9:59:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam da ben baya alt segment android den geçiceğim için 6 nın hızı bile hızlı gelir bana :) Ama yine de zorlayacağım bütçeyi alabilirsem alırım alamazsam mecbur 6 yani..
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackrether

Anladım hocam da ben baya alt segment android den geçiceğim için 6 nın hızı bile hızlı gelir bana :) Ama yine de zorlayacağım bütçeyi alabilirsem alırım alamazsam mecbur 6 yani..
    6 da üzmez eğer öyleyse ama şeye dikkat edin pilinin seviyesi güzel olsun. Performansı aşırı etkiliyor. Ram managementi bile etkiliyor tecrübeyle sabit. Ani yüzde düşmeleri varsa o pil bitmiştir. İkinci elde pili eski tel alacaksanız 31 Aralık 2018'e kadar geçerli olan 129 tl pil parasını indirtin. 0sa zaten no problem. Söylediğim tarihten sonra pil 319 tl veya daha fazla olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömerayhan -- 11 Temmuz 2018; 13:11:12 >
  • Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Direk sıfırını almayı düşünüyorum, Pil sağlığı açısından da yeni olur hem performans da sıkıntı yaşatmaz, garantisi de olur..
  • Arkadaşlar merhaba. Bugün bisiklet kazası geçirdim. Yüzükoyun düştüm ve sürüklendim. Her tarafım yara bere içinde. Sağ cebimde iPhone 6Sim vardı. Düştükten sonra kılıf delinmişti küçük bir şekilde.Kılıfı çıkardım. Telefonun arka ve ön kısmında en ufak bir çizik, kırılma, burkulma yok. Sonrasında telefonu açmaya çalıştım ama telefonu açamadım. Home + Power denedim fakat yine açılmadı.Eve geldim sarjda 45 dakika bıraktım, faydası olmadı. Telefon şuan ölü. Hiçbir şekilde yanıt vermiyor. Lütfen yardımcı olur musunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: von Goethe v2

Arkadaşlar merhaba. Bugün bisiklet kazası geçirdim. Yüzükoyun düştüm ve sürüklendim. Her tarafım yara bere içinde. Sağ cebimde iPhone 6Sim vardı. Düştükten sonra kılıf delinmişti küçük bir şekilde.Kılıfı çıkardım. Telefonun arka ve ön kısmında en ufak bir çizik, kırılma, burkulma yok. Sonrasında telefonu açmaya çalıştım ama telefonu açamadım. Home + Power denedim fakat yine açılmadı.Eve geldim sarjda 45 dakika bıraktım, faydası olmadı. Telefon şuan ölü. Hiçbir şekilde yanıt vermiyor. Lütfen yardımcı olur musunuz ?
    Şarjda 1 saat bırak. Hala açılmazsa düşmeyle alakalı hiçbir şey demeden yazmadan garantiye ver. Tabi varsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

Şarjda 1 saat bırak. Hala açılmazsa düşmeyle alakalı hiçbir şey demeden yazmadan garantiye ver. Tabi varsa.

Alıntıları Göster
    ekran simsiyah hiç tepki yok yazıcam ama apple destek kapalı ve ben bursanın ilçesindeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: von Goethe v2

ekran simsiyah hiç tepki yok yazıcam ama apple destek kapalı ve ben bursanın ilçesindeyim

Alıntıları Göster
    Koruparkta pupa var istanbula yolluyorlar tamir süresi en fazla 14 gün.

• Bugün teknosada aldığım cihazın hoparlöründen ses gelmiyor sıfırladım düzelmedi yeni yazılım atıcam umarım düzelir :)
  • lazchaplin kullanıcısına yanıt
    Düzelmezse direk geri götürüp iade edin, hakkınız var.
  • Giriş seviyesi android kullandım ve saçma hata donmalar yaşadım. 6 alsam donma yavaşlama yaşarmıyım 2 3 sene kullanırım. Sosyal medya müzik günlük kullanımda kullanacam telefonu . önerirmisiniz. aradığım tek şey akıcı olsun kasmasın süpriz hatalar yaşamayayım. Kamerada sosyal medya için işimi görse yeterli. Sadece yarı yolda koymasın akıcı stabil işimi görsün yeter. Bıktım androiddeki klavye durduruldu gibi tuhaf çeşitli hatalar sorunlar görmekten.

• Arkadaşlar sony xperia xa1 kullanıyordum. yaşadığım servis sorunu nedeniyle tüketici mahkemesine gittim ve kazandım. Alabileceğim, çıkabileceğim maksimum bütçe 2000 tl. Acaba öneriniz nelerdir? En az 2 sene götürebilecek durumda cihaz?
  • HellRazor H kullanıcısına yanıt
    Maalesef düzelmedi bugün gidip iade etmeye çalışacağım.

• Merhaba arkadaşlar, birkaç gündür telefonum kendi kendine sesliye/sessize alıp duruyor ansızın. Yeni sürüme güncelledim ama hala yaşıyorum. Servise götürsem büyük ihtimal değişim yapacaklar ücret karşılığında ve ben bunu istemiyorum. Ne yapmam gerekiyor nasıl çözebilirim sorun sessiz tuşunda mı donanımsal olarak?
  • lazchaplin kullanıcısına yanıt
    Servise başvurmanıza gerek yok. Tüketici hakem heyetine gidin, telefonu 14 gün içinde iade etme hakkınızın olduğunu ve iade etmek istediğinizde size sorun çıkardıklarını söyleyin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Müşter hizmetleri değişim veya iade için servis defi mağazaya gittim 5 dakika içerisinde değiştirdiler sorgusuz sualsiz açıkcası şaşırdım ve mutlu oldum zorluk çıkarmadılar.

• Iphone 6 öneriyor musunuz? j7 prime dan geçeceğim.
  • Vogue kullanıcısına yanıt
    Yani o fiyata bir Android almak 6 almaktan daha mantıklı.
  • Arkadaşlar merhaba. Bugün İPhone 6 32 gb kapalı kutu gold rengini 1200 liraya satin aldım. Cihaz yurtdışı kaydı bana ait. Sizce fiyat olarak nasıl iyi mi ettim kötü mü bilemiyorum. (faturası var)
  • 
Sayfa: önceki 11331134113511361137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.