Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (1132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.512
Cevap
214
Favori
743.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11301131113211331134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı ben .. Benimde şarjım 2 saat gidiyordu

ios 10.3.3 deyim dün taktırdım ( deji batarya ) şuan 8 saat kullanımı gördüm

Sizin batarya kötü gibi geldi bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10.3.1'deyim 5 saat kullanım alıyordum nazar değdi galiba 3.5saate düştü bu ortalama ayrıca sistem çok kasmaya başladı neden böyle oldu acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: galaxyg

Aynı ben .. Benimde şarjım 2 saat gidiyordu

ios 10.3.3 deyim dün taktırdım ( deji batarya ) şuan 8 saat kullanımı gördüm

Sizin batarya kötü gibi geldi bana
    ben apple dan orjinal değiştirdim. Birde wifi dan ziyade genelde lte açık ve sürekli aktif kullanımdayım. 8saati ben iphonu ilk aldığımdada görememiştim
  • Manyetizma kullanıcısına yanıt
    Ben ilk aldığımda 9-10 saat görüyordum .
    Belki ayarlardan dolayıdır şarj uzun gitsin diye araştırıp bir sürü ayar değiştirmiştim

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • galaxyg kullanıcısına yanıt
    büyük ihtimal kullanım farklıkları olabilir. Sizin kilit ekranı süreniz 1saate yakınken bende 3dk, çok yoğun kullanan bir insanım kulaklık takılı konusurken aynı zamanda teamweardan bilgisayara bağlanıp, whatappden fotoğraf yolladığım bunun 1saat sürdüğünü filan düşünün.
  • Manyetizma kullanıcısına yanıt
    Ben de youtubedan video ve safaride web surf çok yapıyorum .. Youtubeda 2 3 saat izlemişimdir
    Ama dediğiniz gibi kullanım farkı büyük etken

Siz yine de konum servislerindeki gereksiz uygulamaları ve arka planda yenilemeyi kapatın bence 👍🏼

• 32gb lık iPhone 6 alınır mı hala? S6 Edge, G5, G6 kullandım rahatsız eder mi
    Edit: Xiaomi Mi 6 mı iPhone 6 mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kararsızkullanıcıı -- 15 Haziran 2018; 13:40:19 >
  • kararsızkullanıcıı kullanıcısına yanıt
    6 zaten S6 serisi karşısında bayağı ezilmişti zamanında. Hem kamera hem de performans anlamında. İkisinin de batarya kullanımı kötü olduğu için karşılaştırmasını yapmayacağım. Mi 6’ya gelirsek teknik özellik anlamında kat kat iyi bir cihaz. RAM ve ön kamera başlı başına bir etken. Bence doğrudan tercihinizi Mi 6’dan yana yapın.

• quote:

Orijinalden alıntı: kararsızkullanıcıı

32gb lık iPhone 6 alınır mı hala? S6 Edge, G5, G6 kullandım rahatsız eder mi
    Edit: Xiaomi Mi 6 mı iPhone 6 mı
    iphone 6 çıkalı 4 yıl oldu .. Bence mi 6 alın veya üstüne biraz daha koyup 6s alın

• kararsızkullanıcıı kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar yakınsa mi6 alın

İp6 1gbram ile kötü yani

Sıfır almaya değmez

Zaten ios 12 ile desteği kesilebilir

Mi5 i kullanıyorum evde var mi5 bile ip6 dan iyidir

Tek eksiği android olması( app kaliteleri iosda daha iyi, daha iyi optimizasyon ve korsan apk derdi olmadığından geliştiriciler özen gösteriyor )

Mi6 yı da inceledim güzel görünüyor, hızlı, bataryası da kötü değilmiş

Tavsiyem mi6 olur bu ikisi arasında

• Sıfır iPhone6 alınmaz gerçekten. Tercihiniz Mi6'dan yana olsun.

• Herkese teşekkürler verdiğiniz fikirler için :)

• Hocam merhabalar iphone 6 satın aldım ios 8 ile geliyor güncellemelimiyim sizce cihazı whatsapp instagram vb sosyal medya ve spotify kullaniyorum sadece ? Artıları eksileri ne olur ? ( ilk kez ios bir ürün kullanacağım bütçe buna yetti )

• sonofrockvet kullanıcısına yanıt
    Bence güncellemeyin IOS 12 çıkana kadar bekleyin. Cihazın hızlı olduğu bir sürüm 8

• quote:

Orijinalden alıntı: AirSupport

Bence güncellemeyin IOS 12 çıkana kadar bekleyin. Cihazın hızlı olduğu bir sürüm 8
    Uygulamalar acisindan bir sorun olusturur mu peki hocam guncellememem ?

Hangi uygulamaları kullandığınıza göre değişir hocam bazıları en az 9 istiyor bazıları 11. Eğer daha önce indirdiğiniz bir uygulama ise sisteminizle uyumlu olan sürümü indiriyor otomatik AppStore

• Anliyorum hocam spotify wp ve instagram uclusu belki twitter umarim gerek kalmaz pek memnun gorunmuyorlar guncelleyenler 32 gb yeterli olur insallah

• Apple’ın orijinal kılıflarını nerede bulabilirim? Apple kendi sitesinde silikon kılıf satıyor ama 2-3 çeşit renk var ve bunlar çok klasik renkler.

Kesinlikle güncellemenin. iOS 8 6 için çıkan ve hızlı tek sürüm. Gittikçe rezil hale getirdiler cihazı. 12 bir nebze düzeltecek ama bir iOS 8 olamaz. Hatta bu sürüm ile 11’li bir 6S’i karşılaştırın hız anlamında cidden çok az fark olduğunu göreceksiniz.

• Evdeki Sinek kullanıcısına yanıt
    Genelde Apple dışında başka yerde bulmanız zor. Ya Apple mağazalarından yada Apple yetkili mağazalarda diğer çeşitleri bulabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 11301131113211331134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.