Şimdi Ara

Apple: iPhone 5s'i daha çok beklersiniz ! (Güncellendi) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
2
Favori
5.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

Orijinalden alıntı: Awerz

quote:

Orijinalden alıntı: Erchamion

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mert1907

Ya çöp çöp çöp abi eksikliklerini biliyoruz zaten anladık size hitap etmiyor diye neden her şeye çöp diyorsunuz. Eleştriceksiniz bari adam gibi yazın. Ben mesela IOS kısıtlamalarından dolayı ve fiyatının pahalı olmasından dolayı tercih etmiyorum. Bunu yazacağınıza çöp diyip geçiyorsunuz!

birde kedi ciğer ilişkisi var alamadıkları için kıskançlıklarından çöp diyenlerde var

Bir de insanların maddi durumunu bilmeden bunu yazıp duranlar var.

maddi durumun iyi veya kötü olması ticari bir ürünü sadece çöp olarak nitelemeni gerektirmez bunu zaten yapıyorsan asıl çöp sen sin denir o ticari ürünü yapabilmek için kaç mühendis ekmek yiyor haberin varmı kaç işçi çalışıyor o çöp olarak nitelenen ürünü yapmak için

önce insanlara bayat "kedi ciğer" muhabbetinden girerek hakaret etmişsin, sonra da bir ürüne "çöp" diyen şahsın kendisine "çöp" diyerek tekrar hakaret etmişsin. daha var mı hakaret edeceğin birileri?
    iphone dediğin o kadar da ulaşılamayacak birşey değil. ulaşılamaz olsa bile bu hakaret etmeye sebep değil. dar gelirli olup başka şeylerden feragat edip iphone almayı seçenler var, seçmeyenler var.
    hoş muhabbetler değil bunlar. düsturunuz şu olsun ; "bir insanın yüzüne karşı söyleyemeyeceğiniz lafı forumlarda da söylemeyin".

al bir tane daha sıraylamı sayıylamı veriyorlar sizi anlamadımki kedi ciğer ilişkisinde yorum yaptığım arkadaşın mesajını okudunmu zaten okusanız anlasanız böyle gelip yorum yapmazsınız git ilk başta yorum yaptığım mesajı oku anla göyle gel sende androidcilerin hepsi mi böyle ya

• pelstina kullanıcısına yanıt
    nokia american firmasi degildi... apple california firmasi ve asla hata yapmaz... sunu unutma siradan bir muhendisine 15 bin dolar maas veren bir sirket hata yaparsa o muhendisin anasini aglatirlar... bende californiada yasiyorum. ve gordugum duydugum bir cok sey var. sizin hayal gucunuzun sinirlari o binanin kapisinin onunde biter.. sistemi elestirebilirsin.. ama bu sistemi yaratan apple degil.. apple sisteme ayak uydurdu hepsi bu.. samsung denen amacsiz firma olmasaydi apple bugun 4 inc ekran bile yapmiyor sarz sureleri daha uzun sadece amaca uygun telefonlar uretiyor olacakti...
  • bende ayın 27sinde bekliyorum heycan yaptım inş buluruum kalır bana siyah favorim zaten diğer renkler skıntı
  • Türkiyede 2999.99 TL :D:D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: nanoona

yazik ya canim benim.. samsungcugun nasil rehber acarken cay kahve aliyormusun ?

haci karışmak istemem ama ios 7 aynısı bizde var
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu

quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik

quote:

Orijinalden alıntı: furkan123456 Kim bekliyoki iphone 5s yi ?
    Tüm dünya

Tüm dünya geçim derdini, yoksulluğu, savaşları vs bıraktı bu gerzek aletin piyasaya çıkmasını ve Amerikalıları bir kat daha zenginleştirmesini bekliyor. Özellikle Afrika bu cihaz için sabırsızlanıyor.

Yorumun çok güzel manidar olmuş.İşin tuhafı Afrika'daki insanları kimsenin düşündüğü yok.Dün yolda yürürken sokakta atılmış ekmekleri gördüm harhalde 10 tane felan gibi olması lazım.Sonrada millet açız açız diye feryat eder.Yorumuna katılanlara bakıyorum 33 + almış.Eğer küfür yazmış olsan 100 üzerinde + alırdın.Hani önemli bir önemli mi değil ama anlayacağın bu ülkedekilerin çoğunluğu vurdumduymaz.Sen belki empati yapabilirsin ama %99 u empatiden yoksun.Başka ülkede yok böyle şeyler.En iyisi ne biliyormusun vurdumduymaz olmak.Gemisini kurtaran Kaptan.

• sim free 16gb fiyatını bşlen var mı? rica etsem abd
  • quote:

Orijinalden alıntı: trytobelove

Cidden bu çöpçü android fanboyları iPhone hakkında çıkan haber konularını ne zaman terkedicek?

Demek o kadar yüksek bir dağdasın.

• Hayatımda böyle rezalet bir sey görmedim. Neden insanlar hala apple alıyor? Tam anlamıyla kullanışsız android'in yanında örnek verecek olursam benim bütün müzik arşivim flac ama iPhone da ayrıca program olmadan dinleyemiyorum bile.Itunes denen rezalet de insani bezdiriyor... ekran da cok küçük... 2500 civarı olacak bir telefona bu kadar hücum etmek akıl karı değil

• Bir eşyayı sevmeyenler neden seven insanların fikrini değiştirmek için bu kadar çaba sarfediyor onu düşünüyorum tahminim herkes benim kullandığımdan kullansın o daha popüler olsun diye uğraş içinde olabilirler yada ben bir hata yaptıysam herkes aynı hatayı yapsın benim hatam görünmesin :)

• Ben Artık Forumdonanin Yanlı bir teknoloji sitesi oduğunu düşünmeye başladım Hayırdır neden Aplle ürünlerini bu kadar kötüluyorsunuz.. android mi çok iyi Değil ama bir android bir nokia dir tuturmusunuz bu kadarda yandaşlık yapılmaz ki..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Erchamion

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mert1907

Ya çöp çöp çöp abi eksikliklerini biliyoruz zaten anladık size hitap etmiyor diye neden her şeye çöp diyorsunuz. Eleştriceksiniz bari adam gibi yazın. Ben mesela IOS kısıtlamalarından dolayı ve fiyatının pahalı olmasından dolayı tercih etmiyorum. Bunu yazacağınıza çöp diyip geçiyorsunuz!

birde kedi ciğer ilişkisi var alamadıkları için kıskançlıklarından çöp diyenlerde var

Bir de insanların maddi durumunu bilmeden bunu yazıp duranlar var.

maddi durumun iyi veya kötü olması ticari bir ürünü sadece çöp olarak nitelemeni gerektirmez bunu zaten yapıyorsan asıl çöp sen sin denir o ticari ürünü yapabilmek için kaç mühendis ekmek yiyor haberin varmı kaç işçi çalışıyor o çöp olarak nitelenen ürünü yapmak için

önce insanlara bayat "kedi ciğer" muhabbetinden girerek hakaret etmişsin, sonra da bir ürüne "çöp" diyen şahsın kendisine "çöp" diyerek tekrar hakaret etmişsin. daha var mı hakaret edeceğin birileri?
    iphone dediğin o kadar da ulaşılamayacak birşey değil. ulaşılamaz olsa bile bu hakaret etmeye sebep değil. dar gelirli olup başka şeylerden feragat edip iphone almayı seçenler var, seçmeyenler var.
    hoş muhabbetler değil bunlar. düsturunuz şu olsun ; "bir insanın yüzüne karşı söyleyemeyeceğiniz lafı forumlarda da söylemeyin".

al bir tane daha sıraylamı sayıylamı veriyorlar sizi anlamadımki kedi ciğer ilişkisinde yorum yaptığım arkadaşın mesajını okudunmu zaten okusanız anlasanız böyle gelip yorum yapmazsınız git ilk başta yorum yaptığım mesajı oku anla göyle gel sende androidcilerin hepsi mi böyle ya

imla hatalarından ne demek istediğini tam anlamadım ama androidçi olduğumu söylemişsin. ben sadece futbol takımı tutarım, telefon takımı tutmam. kullandığım telefonu kastediyorsan ip5.

• Her sene aynı şeyleri duymaktan bıktım.Hala bu haberlere inanan var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iphone tercih eden ve alanların büyük çoğunluğu burada forumlarda gezen ve android'in detaylarını araştıran 15-25 grubu gençlik değil.
    Bu yüzden forumlarda iphone'u beğenmeyen çok olacaktır.

Iphone 5s, buradaki gençler ne kadar beğenmese de yine deli gibi satacak
    Ben de artık ios'a geçmek istediğim için ilk yurtdışı seyahatimde almayı planlıyorum.

HTC Evo 3d kullanıyorum, aynı zamanda Ipad'im de var.
    Android'i sevemedim gitti, alışamadım diyelim.
    Ios ise kullanması çok rahat geliyor.

Ben parası neyse verip, benim kullandığım telefon ile sorunsuz çalışacak uygulamalar ile dolu bir market istiyorum.
    Bunu da apple sağlayabiliyor.

Ekranın büyük olması benim için bir avantaj değil, telefonu ağırlaştıran ve elimde daha hantal durmasını sağlayan bir dezavantaj.
    Ayrıca tek el ile kullanımını da zorlaştırıyor.
    Eskiden Nokie E90 Communicator kullanırken çok rahatttım.

Özetle
    Benim gibi düşünen insanlar gidip iphone alacaktır.
    Android'in detaylarından anlayan ve telefonu kurcalamasını seven insanlar android kullanmaya devam edeceklerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bal974 -- 20 Eylül 2013; 12:46:53 >

• sim free 16gb ? fiyat yok mu
  • steve amca öldü onunla birlikte şirkette öldü geçen sene iphone 5 içinde aynı sıkıntı yaşanmıştı üretim yetersiz geliyor bu sorunu çözemediler gitti.

• IgorStravinsky kullanıcısına yanıt
    10 milyon süzme fanbot demek istedin o kadar para var ama IQ 0...
  • quote:

Orijinalden alıntı: grezimonk

10 milyon süzme fanbot demek istedin o kadar para var ama IQ 0...

Neden süzme fanbot acaba? Ben de iDevice kullanıyorum. Sebebini söyle de hep beraber tartışalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nanoona

nokia american firmasi degildi... apple california firmasi ve asla hata yapmaz... sunu unutma siradan bir muhendisine 15 bin dolar maas veren bir sirket hata yaparsa o muhendisin anasini aglatirlar... bende californiada yasiyorum. ve gordugum duydugum bir cok sey var. sizin hayal gucunuzun sinirlari o binanin kapisinin onunde biter.. sistemi elestirebilirsin.. ama bu sistemi yaratan apple degil.. apple sisteme ayak uydurdu hepsi bu.. samsung denen amacsiz firma olmasaydi apple bugun 4 inc ekran bile yapmiyor sarz sureleri daha uzun sadece amaca uygun telefonlar uretiyor olacakti...

ilk olarak nokiada bir mühendisine 15 bin dolar verebilir.çalışanların maaşına göre şirket hakkında yorumda bulunmak mantıksız.apple hata yapmayan bir firma değil.iphone 4,5 hepsinde problemler vardı.

samsunga laf etmişsin bu da ayrı bir komedi.yazılım firmasıyla donanım firmasının mukayesine girmeyelim şimdi.apple amaca uygun şarj süresi uzun telefonları neden üretmiyor.herkesin istediği beklediği şeyi samsung mu engelliyor.kafanızda apple'ı nasıl bir seviyeye yükselttiniz bilmiyorum ama yanlış yoldasınız.hepsi kapitalist sistemin oyuncakları...

• Türkiye'ye gelmesi için millet zaten çok bekliyor.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.