Şimdi Ara

Apple: iPhone 5s'i daha çok beklersiniz ! (Güncellendi) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
2
Favori
5.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • turkcell in verdiği tarih doğru çıktı ozaman aralıkta diyordu bakalım ekim sonunda apple store açılsında belki daha erken gelebilir ama yıl başından önce alamıcam sanırım s4 ve ben kasıla kasıla dona dona ve rehberin açılmasını hergün 8 ila 10 saniye bekliye bekliye beklicez :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik

quote:

Orijinalden alıntı: furkan123456 Kim bekliyoki iphone 5s yi ?
    Tüm dünya

Tüm dünya geçim derdini, yoksulluğu, savaşları vs bıraktı bu gerzek aletin piyasaya çıkmasını ve Amerikalıları bir kat daha zenginleştirmesini bekliyor. Özellikle Afrika bu cihaz için sabırsızlanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: djkubi

Beyler paraları önceden verinde, adamlar gecelik faizden malı götürsünler. Satıcılar o kadar parayla mükemmel bir faiz işletirki üstünne 0,5 iphone satmış gibi olur.

apple ın çok ihtiyacı varya
  • Türkiye'de 120 gün bekliyoruz o nasıl olacak admin bey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi firma bukadar mı kendini beğenmiş , burnundan kıl aldırmaz bişi olur mu ya
  • Bu iphone'u kitlelerin gözünde daha da çekici hale getiriyor.. bilinçli bir strateji bile olabilir.. pazarlamada dünyanın en iyi markası appledır.. bu kesin.. herşeyi beklerim doğrusu.. stok sıkıntısı, yüksek fiyat cezbedici reklamlar vs.. şu an telefonu ulaşılması zor yaparak insanlar nezdinde daha da değerli hale getiriyor..

• Her sene aynı şey, yiyen kaldı mı bu stok sorunu stratejisini?

• sanırsın rusya doğalgaz hattını kesti. durun sakin biraz.

ne apple'mış arkadaş, adamlar tuvalete gitse haber oluyor.

başlığa değinmiyorum bile.

• quote:

Orijinalden alıntı: Awerz

quote:

Orijinalden alıntı: mert1907

Ya çöp çöp çöp abi eksikliklerini biliyoruz zaten anladık size hitap etmiyor diye neden her şeye çöp diyorsunuz. Eleştriceksiniz bari adam gibi yazın. Ben mesela IOS kısıtlamalarından dolayı ve fiyatının pahalı olmasından dolayı tercih etmiyorum. Bunu yazacağınıza çöp diyip geçiyorsunuz!

birde kedi ciğer ilişkisi var alamadıkları için kıskançlıklarından çöp diyenlerde var

Bir de insanların maddi durumunu bilmeden bunu yazıp duranlar var.

• Öyle bir sıkıntı olsaydı lansmanı 10 - 15 gün sonra yaparlardı diye düşünüyorum.
  • İktisatta bir kural vardır ''kıt olan şey değerlidir'' adamlar her sene bunu kullanıyor ya stok yetişmiyor yada üretim sorunları oluyor, böylelikle insanların kafasında öyle yada böyle herkesin ulaşamayacağı bir ürün izlenimi oluşuyor, aynı zamanda bu fiyata da yansıyor sonuç pahalı ama talep gören bir ürün, tabi ki insanların almasında başka etmenler de var ancak onlardan bir tanesi de bu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Erchamion

quote:

quote:

Ya çöp çöp çöp abi eksikliklerini biliyoruz zaten anladık size hitap etmiyor diye neden her şeye çöp diyorsunuz. Eleştriceksiniz bari adam gibi yazın. Ben mesela IOS kısıtlamalarından dolayı ve fiyatının pahalı olmasından dolayı tercih etmiyorum. Bunu yazacağınıza çöp diyip geçiyorsunuz!

birde kedi ciğer ilişkisi var alamadıkları için kıskançlıklarından çöp diyenlerde var

Bir de insanların maddi durumunu bilmeden bunu yazıp duranlar var.

maddi durumun iyi veya kötü olması ticari bir ürünü sadece çöp olarak nitelemeni gerektirmez bunu zaten yapıyorsan asıl çöp sen sin denir o ticari ürünü yapabilmek için kaç mühendis ekmek yiyor haberin varmı kaç işçi çalışıyor o çöp olarak nitelenen ürünü yapmak için

Ben bir şeyin çöp olup olmamasından bahsetmedim. İnsanların maddi durumunu bilmeden maddi durumları hakkında yorum yapmanızı eleştirdim -ki bu insanların bir çoğu iPhone almasa da S4, One, Z vs. telefonları alabilen kişiler.

Okuduğunuzu anlayıp alakalı cevap yazın lütfen.

Gerçi ilk mesajda "maddi durumları yetmiyor almaya" deyip ikinci mesajınızda "olayın maddi durumla alakası yok" diyerek kendi yazdığınızdan bile bihaber olduğunuzu göstermişsiniz..

Yine birçok kişinin bu ürünü yapmak için uğraması onun çöp olmadığını da göstermez. (Telefon çöptür demiyorum, bunun telefonun çöp olmasıyla alakası yok diyorum.).

Düzenleme: Yazım hataları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zuko -- 19 Eylül 2013; 22:44:28 >

• bizim evdeki tuvalet kağıdının bitmesi bile daha büyük bir haber olurdu. firma o kadar büyük ki arkadaş, a4 kağıtları bitse şirket batmış gibi haber yapılacak yakında.
  • Renk seçeneği tuşuna tıklayıp değişmedikten sonra donanımhaberde olduğunu farkedenler.

• quote:

okuduğumuz anlamaktan bahsetmişsin sen hiç okumadan direk benim mesaja atlamışsın oku öyle gel sonra yorumlayayım senin mesajını
    @mert1907 senin mesajıalıntı yaptım diğer arkadaşa hitaben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrtAltg -- 19 Eylül 2013; 22:55:25 >
  • Apple dan açıklama gelmiş en ideal kargo tarihi zaten 7-10 gündür. Herşey sizin için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erci501 -- 20 Eylül 2013; 11:33:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu

quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik
    quote:

Orijinalden alıntı: furkan123456 Kim bekliyoki iphone 5s yi ?
    Tüm dünya
    Tüm dünya geçim derdini, yoksulluğu, savaşları vs bıraktı bu gerzek aletin piyasaya çıkmasını ve Amerikalıları bir kat daha zenginleştirmesini bekliyor. Özellikle Afrika bu cihaz için sabırsızlanıyor.

Bunu yazarak afrikadaki 10 çocuğun 1 yıllık eğitim öğretim masrafınıı karşılamış bulundun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frozen Grenadier -- 20 Eylül 2013; 0:08:41 >

• COP KAMPANYASINA KATILIYORUM COP OGLU COP

• quote:

Tembelliğe alışmış iyice millet çöp demek kolay oluyordur hatta onuda kopyala yapıştır yapıyolardır.. Bu arada aynı nedenlerden tercih etmeyen çok kişi var helede fiyat 1. sırada.

• Millet kafayı yemiş elindeki telefon yetmiyor mu 1-2 hafta beklesen geberecek misin nedir bu yani. İlk çıktığı gibi 2500-3000 TL bayıl paran vardır ona lafım yok ama israf ediyorsan, cebindeki paranın son kuruşuna kadar taksitle almak için bu cihazı bekliyorsan iyi değilsin arkadaşım, hastasın.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.