Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (930. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 928929930931932
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zahitder

quote:

Orijinalden alıntı: YasinJR10

quote:

Orijinalden alıntı: Sâwyer

quote:

Orijinalden alıntı: DiegoSimeone

YENİ İPHONE 5S ALDIM 5-10 DK SONRA AŞIRI ISINMA OLUYO HELE GÜNCELLEME YAPTIM YANLARIDA YANMAYA BAŞLADI CİHAZIN

SERVİSE VERDİM YENİ CİHAZ VERİCEKLER SORUM ŞU İPHONE 5SLERİN HEPSİMİ BÖYLE

Bu nası bi sorun anlamadım. benim cihazım 2,5 senelik daha 1 gün servis yüzü görmedi ancak aldıktan bir hafta sonra şöyle birşey oldu. Servisde eve dönüyorum cihaza kulaklık takılı müzik dinliyorum falan birden bacağım yandı elimi cebime bi attım telefon öyle bi ısınmışki pantolon alev ancak sanki. lan dedim noluyo araştırdım kimse bişey bilmiyo. o gün kapalı tuttum cihazı ertesi gün tekrar açtım o gün bugündür seviyeli bir beraberliğimiz var buda böyle bi anımdır asfhasf

gerçekmi hocam bu olay

Cihazı ilk aldığımda resmen alev alev yanıyordu. 9.3 yüklüydü. Mesaj atmak için elime alsam bile hemen ısınıyordu, 3-5 dakikalık kullanımları söylemiyorum bile. Ardından 1 haftaya yakın bir süre geçti, ısınmalar giderek azaldı, normale döndü. Garip olaylar bunlar

bende yeni aldım 9.3 alev alev yanıyordu servise verdim yeni cihaz gelicek düzeliyomu sonradan

• turkcell'den sipariş ettiğim iphone 5s dün geldi. kırılmaz cam taktırdım hemen. kılıfta takmalımıyım sizce? telefonda biraz internette dolaşmaya falan başlayınca hemen ısınmaya başlıyo. kılıf daha da kötü mü yapar?
  • Arkadaşlar bu Swap cihaz olayını tam olarak bilen var mı?
    Yepyeni bir cihaz mı yoksa tamir edilmiş yenilenmiş yani Refurbished denilen cihaz mı?
    Benim telefonumda mavi ekran hatası var.
    İOS 7.1.2 den İOS 9.3.2 ye yüklemiştim 3 ay önce.
    (Şuan sürüm 9.3.4)
    Ne olduysa bu son 9.3.2 sürümünden sonra oldu.Mavi ekran-kasma-donma-takılma gibi sorunlar....
    Eski sürümde hiç mavi ekran hatası almadım.Kasma takılma da hiç yoktu.
    Son güncellemeyi İTunes üzerinden yaptım değişen bir şey yok.

Swap kullanılmış cihazsa ben neden yeni telefonumu verip karşılığında birinin kullanılıp tamir edilmiş cihazını alayım ki?
    Ayrıca ben Bolu'dayım.Bir günlüğüne İstanbul Apple Store'a gidicem.Aynı gün içinde tamir ederler mi?
  • Arkadaşlar bu Swap cihaz olayını tam olarak bilen var mı?
    Yepyeni bir cihaz mı yoksa tamir edilmiş yenilenmiş yani Refurbished denilen cihaz mı?

İnternet kullanımı sırasında bazen 5-10 dakikada bir mavi ekran verip kapanıyor.Bazende gün içinde sadece 1 kere kapanıyor

(Şuan sürüm 9.3.4)
    Ne olduysa bu son 9.3.2 sürümünden sonra oldu.Mavi ekran-kasma-donma-takılma gibi sorunlar....

Swap kullanılmış cihazsa ben neden yeni telefonumu verip karşılığında birinin kullanılıp tamir edilmiş cihazını alayım ki?
    Ayrıca ben Bolu'dayım.Bir günlüğüne İstanbul Apple Store'a gidicem.Aynı gün içinde tamir ederler mi?
    Eğer değişim olursa 5Sler üretimden kaltığı için bana hangi modeli verirler?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zahitder

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sâwyer

quote:

YENİ İPHONE 5S ALDIM 5-10 DK SONRA AŞIRI ISINMA OLUYO HELE GÜNCELLEME YAPTIM YANLARIDA YANMAYA BAŞLADI CİHAZIN

SERVİSE VERDİM YENİ CİHAZ VERİCEKLER SORUM ŞU İPHONE 5SLERİN HEPSİMİ BÖYLE

Bu nası bi sorun anlamadım. benim cihazım 2,5 senelik daha 1 gün servis yüzü görmedi ancak aldıktan bir hafta sonra şöyle birşey oldu. Servisde eve dönüyorum cihaza kulaklık takılı müzik dinliyorum falan birden bacağım yandı elimi cebime bi attım telefon öyle bi ısınmışki pantolon alev ancak sanki. lan dedim noluyo araştırdım kimse bişey bilmiyo. o gün kapalı tuttum cihazı ertesi gün tekrar açtım o gün bugündür seviyeli bir beraberliğimiz var buda böyle bi anımdır asfhasf

gerçekmi hocam bu olay

Cihazı ilk aldığımda resmen alev alev yanıyordu. 9.3 yüklüydü. Mesaj atmak için elime alsam bile hemen ısınıyordu, 3-5 dakikalık kullanımları söylemiyorum bile. Ardından 1 haftaya yakın bir süre geçti, ısınmalar giderek azaldı, normale döndü. Garip olaylar bunlar

bende yeni aldım 9.3 alev alev yanıyordu servise verdim yeni cihaz gelicek düzeliyomu sonradan

Cevapta da yazdığım gibi, 1 hafta sonra düzeldi.

• Dostlar ios 10 beta 5 deneyen varmı 5s'te nasıl bir performans veriyor. Benim hiç deneme fırsatım olmadı ve çok merak ediyorum şöyle a'dan z'ye kadar incelemiş birisi varmı bizi bir aydınlatsın. Hatta üzerine bir videoda çekse dua ederim yaw.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Komido72 -- 15 Ağustos 2016; 2:04:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kılıfsız kullanmanız zamanla kenarlarda soyulmalara yol açacaktır. İnce, şeffaf silikon bir kılıf kullanırsanız çok fazla ısınma yapmaz. Kalın kılıflar ısıyı artırıyor. Özellikle deri, kumaş vs. malzemeden üretilmiş kılıflar. @kuzi carry

Apple Store'daki çalışanlara sorarsanız "biz kesinlikle refurbished cihaz vermiyoruz" diyorlar fakat benim kişisel görüşüm, bu swap yani değişim için kullanılan cihazlar, arızalı telefonlardan demonte edilen sağlam donanım parçalarının sıfır kasaya entegre edilmesiyle, tedarik edilemeyen parçaların da sıfır olarak bu cihazlarda kullanılması yoluyla üretiliyor. Ben Apple Store'dan alınmış üç adet swap cihaz kullandım, sıfır cihazdan ya farkı yoktu ya da ben fark edemedim. Herhangi bir sorun yaşamadım. Apple Store'da gün içinde işlemleriniz tamamlanır. 5s üretilmiyor olabilir ama ellerinde haddinden fazla swap 5s olduğu için yeni model (SE) verilmez. @Vega

• haklısınız hocam.
    herşeye rağmen iphone dan memnunum.
  • Media markt ta bugüne özel 5s 1299 tl almayı düşünenler bakabilirler

• quote:

Orijinalden alıntı: Vega

Arkadaşlar bu Swap cihaz olayını tam olarak bilen var mı?

İnternet kullanımı sırasında bazen 5-10 dakikada bir mavi ekran verip kapanıyor.Bazende gün içinde sadece 1 kere kapanıyor

(Şuan sürüm 9.3.4)

Eğer değişim olursa 5Sler üretimden kaltığı için bana hangi modeli verirler?

Genpa varsa Bolu da ona da verebilirsin illa İstanbul gitmek şart değil ki ?

• Ya arkadaş, yazıyoruz ya zamanla geçiyor diye. Niye umursamıyorsun bizi
  • Havalar sıcak, gayet normal. Metal malzeme çabuk ısınır. @YasinJR10

• Havalar sıcak, gayet normal. Metal malzeme çabuk ısınır.

• quote:

Orijinalden alıntı: ObtObt

Havalar sıcak, gayet normal. Metal malzeme çabuk ısınır. @YasinJR10

hocam iphone 4 5c onlar niye ısınmıyo
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ObtObt

Havalar sıcak, gayet normal. Metal malzeme çabuk ısınır. @YasinJR10

hocam iphone 4 5c onlar niye ısınmıyo

Kasa ve işlemci farkından olsa gerek

• Ben bu telefonu alsam beni 1.5 yıl götürür mü yeni ios güncellemesiyle ıskartaya çıkar mı bataryası 1.5 yıla günde 2 kez şarjlık duruma gelir mi bu sorularıma cevap verebilirseniz sevinirim teşekkürler

• ekleyin..
  • DiegoSimeone D kullanıcısına yanıt
    1-2 hafta kadar iphone 4 kullandim. O da esasli isindi. Havalardan herhalde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar full wifi 4 saat süre aldım şuanlık şarj 45 snapchat whatsapp instagram forumlarda takıldım genel olarak telefonu %100'den itibaren düşük güç modunda kullanmak zararlımı? Full wifi ile sadece whatsap kullansam ortalama kaç saat civarı süre alırsam normal olur? full wifi aldığınız en iyi süre kaç saat ne yaptınızda okadar kullanım aldınız yazarsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 131murat -- 16 Ağustos 2016; 0:37:37 >
  • Benim de yarın elime geçecek Vatan'dan aldım. Uzay grisi 16GB. SE alacaktım ama vazgeçtim sonuçta internette gezinip konuşacağım sadece. Elime geçince bu yazıyı güncellerim veya yeni bi' mesaj atarım ısınıyor mu? Şarjı nasıl? Akıcı mı? Umarım ios 7 yüklü iPhone 4 gibi kasan bi' cihaz değildir...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 928929930931932
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.