Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (932. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 930931932933934
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ama güncel sürüm olmayınca bazı uygulamalar indirilemeye biliyo sıkıntı olur mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cileklivanilya

quote:

Orijinalden alıntı: Respect4Life

quote:

Orijinalden alıntı: 131murat

Böle oyunlar için plus veya tabletler uygun diyorsun yani hocam mantıklı ve anlaşılabilir bir yorumun için teşekkür ederim. :) Dün 6 saat 40 dk süre aldım full wifi sosyal medya ağırlıklı hocam dream league soccer nasıldır bataryayı sömürürmü? Bu oyunun hilesini yapıp kullanmak cihazı yavaşlatırmı? birde müzik dinliyorsanız hangi uygulama kullanıyorsunuz?

3g ve 4g hangisi daha hızlı şarj tüketir bilgisi olan yazarsa sevinirim ayrıca zevkli oyun ve faydalı uygulamala önerisi olan yazarsa sevinirim.

4g şarjı daha fazla sömürür hocam. Müzik için iPlay kullanabilirsin, şuan en iyisi bence o. Oyun olarak önerim de, Rocket Cars-Hokus. Faydalı uygulama olarak duolingo kullanabilirsin ingilizceye epey katkısı oluyor, sabah uyanmakta güçlük çekiyorsanız sleep cycle, fotoğraf içinde polarr öneriyorum.

hocam eminmisiniz? LTE çok yüksek miktarda frekans yolladığı için telefon şebeke aramak ile fazla uğraşmadan hızlıca bağlanır. bu da pil süresine olumlu etki demek. ayrıca gözlemlerime göre LTE'de cihaz daha az ısınıyor.

Tabii konum olarak değişir. Atıyorum sizin evin orada 4G şebekesi az çekiyor ise 3G daha mantıklı olur ama onun haricinde LTE pil konusunda daha iyi.

şu konudaki son yorumlara bakın; ilk yorumlar sallama yorum daha 4G gelmeden yorum yapmış bizim Türk halkı. ;https://forum.donanimhaber.com/m_103131255/tm.htm

hocam eksik yazmışım haklısınız. şebeke çok çekiyor ise yani merkezi yerlerdeyseniz 4g kullanmak faydalı ama şebekenin az çektiği yerlerde atıyorum 4gde 2 diş çekiyor ise o zaman şarjı sömürür yani en azından benim bilgim bu şekilde. yanlışım varsa düzeltelim, herkes faydalansın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Böle oyunlar için plus veya tabletler uygun diyorsun yani hocam mantıklı ve anlaşılabilir bir yorumun için teşekkür ederim. :) Dün 6 saat 40 dk süre aldım full wifi sosyal medya ağırlıklı hocam dream league soccer nasıldır bataryayı sömürürmü? Bu oyunun hilesini yapıp kullanmak cihazı yavaşlatırmı? birde müzik dinliyorsanız hangi uygulama kullanıyorsunuz?

3g ve 4g hangisi daha hızlı şarj tüketir bilgisi olan yazarsa sevinirim ayrıca zevkli oyun ve faydalı uygulamala önerisi olan yazarsa sevinirim.

4g şarjı daha fazla sömürür hocam. Müzik için iPlay kullanabilirsin, şuan en iyisi bence o. Oyun olarak önerim de, Rocket Cars-Hokus. Faydalı uygulama olarak duolingo kullanabilirsin ingilizceye epey katkısı oluyor, sabah uyanmakta güçlük çekiyorsanız sleep cycle, fotoğraf içinde polarr öneriyorum.

hocam eminmisiniz? LTE çok yüksek miktarda frekans yolladığı için telefon şebeke aramak ile fazla uğraşmadan hızlıca bağlanır. bu da pil süresine olumlu etki demek. ayrıca gözlemlerime göre LTE'de cihaz daha az ısınıyor.

Tabii konum olarak değişir. Atıyorum sizin evin orada 4G şebekesi az çekiyor ise 3G daha mantıklı olur ama onun haricinde LTE pil konusunda daha iyi.

şu konudaki son yorumlara bakın; ilk yorumlar sallama yorum daha 4G gelmeden yorum yapmış bizim Türk halkı. ;https://forum.donanimhaber.com/m_103131255/tm.htm

hocam eksik yazmışım haklısınız. şebeke çok çekiyor ise yani merkezi yerlerdeyseniz 4g kullanmak faydalı ama şebekenin az çektiği yerlerde atıyorum 4gde 2 diş çekiyor ise o zaman şarjı sömürür yani en azından benim bilgim bu şekilde. yanlışım varsa düzeltelim, herkes faydalansın.

Evet hocam söylediğiniz son derece doğru. Bu gibi durumlarda dediğiniz gibi merkezi yerlere olan yakınlık-uzaklık önemli rol oynuyor. Zaten belirli yerler de 4G açık olsa bile otomatik 3G'ye atıyor, sinyal yok çünki. Evin konumuna göre seçim yapmak en iyisi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Evet hocam söylediğiniz son derece doğru. Bu gibi durumlarda dediğiniz gibi merkezi yerlere olan yakınlık-uzaklık önemli rol oynuyor. Zaten belirli yerler de 4G açık olsa bile otomatik 3G'ye atıyor, sinyal yok çünki. Evin konumuna göre seçim yapmak en iyisi.

kesinlikle katılıyorum, en iyisi deneyip bulmak.

• Hala 5s almak mantıklı mı sizce yoksa baska bir markaya mı yönelmeliyim 1500 tl bütçem var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kjaa

Hala 5s almak mantıklı mı sizce yoksa baska bir markaya mı yönelmeliyim 1500 tl bütçem var

turkcell'den aldım ben geçen cumartesi elime ulaştı. canavar gibi telefon. son sürüme de güncelledim kasma falan yok. ekran boyutu küçük klavye de yazmak zor olabiliyor ama zamanla alışırsın. eğer almayı düşünürsen turkcell'den al derim. peşin kredi kartına tek çekim 1369 tl, sarı puanın varsa eğer 100 tl indirim yapıp 1269 tl ye alabilirsin.
  • hocam sizce turkcell bayii den mi alayım yoksa internet üzerinden mi?
  • Kjaa K kullanıcısına yanıt
    turkcell bayii'de de bu fiyata satılıyosa eğer ordan alın derim. hemen elinize geçmiş olur.
  • teşekkürler hocam
  • arkadaslar bu telefonlarin ust kisminda cerceveyle kasanin birlestigi yerde milimlik bir boslukmu var yoksa bendemi boyle cunku oraya toz dolmaya basladi gozume batti.

• quote:

Orijinalden alıntı: ninjakusi

Arkadaşlar mrb şu çoklu görevdeki uygulamaları sürekli yukarı sürüklemekten bıktım acaba orada öylece dursa zararı olur mu sizce gerek şarj konusunda gerek performans konusunda

Yok mu cevap verebilecek

• Arkaplanda uygulama güncelleme açıksa şarj tüketir.

• quote:

quote:

Arkadaşlar mrb şu çoklu görevdeki uygulamaları sürekli yukarı sürüklemekten bıktım acaba orada öylece dursa zararı olur mu sizce gerek şarj konusunda gerek performans konusunda

Yok mu cevap verebilecek

sarj yer, performansi etkiler kasma yapar

• quote:

Orijinalden alıntı: ObtObt

Arkaplanda uygulama güncelleme açıksa şarj tüketir.

Hocam ayarlardaki dediğiniz yenileme yeri kapalı. Çoklu görevden Yukarı kaydırıp kapatmasam performans ve şarj tüketmez değil mi

• Arkadaşlar Klavyemde kelimeleri büyük yazmak için shift tuşuna her bir harf için sürekli basmak zorundayım. Elim basılı kalıyor ama ayar tutmuyor ?

• Bugün snapchate güncelleme gelmiş güncelledim bazı filtreleri yapmayı denedim ama cihaz kasım kasım kasılıyordu sebebi nedir güncellemede çözerlermi bunu hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 131murat -- 17 Ağustos 2016; 11:21:00 >
  • Buralara da bi geldik kullanıcısına yanıt
    Artık apple store uygulamaların eski sürümlerini indireyimmi diye uyarı veriyor ki keza ios 9 a güncelleyipkalırsanız ios 11-12 ye kadar uygulamalarınızın güncellii konusunda sıkıntı çekmezsiniz.
  • quote:

quote:

Yok mu cevap verebilecek

iOS te o uygulamalar arka planda dondurulur, o yüzden dert etmenize gerek yok. Kapatmamanız şarj süresine olumlu etki eder, telefon uygulamayı açtığınızda tekrardan yüklemek zorunda kalmaz.
  • suuyurbendeuyurum kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: zahitder

quote:

quote:

Yok mu cevap verebilecek

iOS te o uygulamalar arka planda dondurulur, o yüzden dert etmenize gerek yok. Kapatmamanız şarj süresine olumlu etki eder, telefon uygulamayı açtığınızda tekrardan yüklemek zorunda kalmaz.

Tşk ederim hocam rahatladım sayenizde artık kapatmıyorum öylece dursunlar :) bu arada klavyede sürekli büyük yaZamıyorum hocam şu ok tuşuna iki kere basınca ayar tutmuyor ?

• 
Sayfa: önceki 930931932933934
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.