Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (902. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 900901902903904
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum benim telefon 3-4 aylık daha yeni almıştım yani ama sanki bana şarj problemi var gibi geliyor. Telefonu %1 deyken şarja taktım mesela 10-15 dk sonra ekran kilidini açıyorum bildirim var mı diye %3 olmuş kabloyu söküp taktığımda %11 oluyor buna az önce yine şahit oldum bu sıralar çok yaşıyorum böyle sorun sizce ciddi bir sorun mudur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çerkez*

0 32 gb bulmamiz imkansiz mi acaba?

sıfır altın rengi bile biryerde yok

rengi bulamazken hafızayı pas geçiyorum

turkcell ile bağlantıya geçtim

gelip gelmeyeceği belli değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: here_1967

Bende İphone 5S almaya karar verdim. Nereden almamı tavsiye edersiniz? Turkcell.com.tr de 1299 Tl. Bir de rengine karar veremiyorum.
    Space grey renginde soyulma problemi yok dimi? Altın renk abartılı gelir mi? En son beyaza doğru gidicez heralde.

dostum space grey renginde bazı sitelerde seri sonu indirimler gördüm ama bitmiş 950 liraya satılmış.

altın renk KESİNLİKLE abartı değil erkek/kadın kullanır.

turkcelle sordum altının gelip gelmeyeceği hakkında net bilgi yok

grey çok koyu bana göre

silver yada gold iç açıcı bir görüntüye sahip.

zevk meselesi tabii.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xtreme4495

quote:

Bende İphone 5S almaya karar verdim. Nereden almamı tavsiye edersiniz? Turkcell.com.tr de 1299 Tl. Bir de rengine karar veremiyorum.
    Space grey renginde soyulma problemi yok dimi? Altın renk abartılı gelir mi? En son beyaza doğru gidicez heralde.

vatandan almani oneririm operator cihazlarinda garanti kvk genpa gibi yerler hatta kvk ile macerami okuyabilirsin. vatandaki eleman bana sorun olursa biz apple a direkt gonderiyoruz dedi 50 tl fazla ver oradan al bence

Dostum turkcell.com.tr'den alınca direkt apple türkiyeye veremiyor muyuz ?

hepsiburada.com da mesela apple türkiye garantili diyor. // buradan alırsak direkt appla götürebiliriz sanırım

yorumlarını bekliyorum

• İYF İ kullanıcısına yanıt
    bir gün kılıfsız kullandım hocam ondada asfalta düşürdüm arabadan inerken her tarafı çizildi
    ondan sonra hep ince silikon+ kırılmaz camlayım.
  • ogameci kullanıcısına yanıt
    Hadi ya.. Hem 32 hemde gold bakiyordum bende O zaman kaldik SE 'ye.

• İos 10 beta kuran tek benmiyim

• Hocam sizin yerinizde olsam SE alırdım 6 serisinin tasarımını sevmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: V. Makarov

İos 10 beta kuran tek benmiyim

Ben varım hocam 😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ComeWithMe-

quote:

Ben varım hocam 😂

Nasıl kuruyoruz bi anlatsanız biz de bakalim

• Rdmsy kullanıcısına yanıt
    Beta profili var onu yüklemek lazım forumda paylaşmışlardı bulursam atayım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesekkurler. Ekran kasa tasarim ozellik bakimindan tam istedigim sekilde oluyor SE. Hemde 64 gb SE 16 GB 6 gibi oluyor suan sanirim.

• Arkadaşlar daha önce de sordum whatsapptan resim gönderdiğimde galeride 2 adet gözüküyor bu sorunu Nasıl çözerim? Whatsapptan alınan medyayi sakla kısmini kapatınca resimler hiç gözükmüyor önceden böyle değildi Nasıl düzeltiriz?

• merhaba, 1,5 senedir telefonu evden çıkarmadım hastalık sebebiyle. günlerimin tamamı evde geçti, geçiyor. haliyle telefon hala ilk aldığım günkü gibi.

ancak şarj kablosu açısından durum öyle değil. kablo bildiğiniz perişan olmuş durumda durduğu yerde. sanki "şarj kabloları sıkıntılı, bozuluyor/soyuluyor" konularını hatırlıyorum. acaba garantiden yeni bir kablo alma imkanım var mı?
  • Evet emektar telefonlarimizin sarj performansi nasil, benim 2 bucuk sene oldu wifi kullanimda resimdeki degeri alabiliyorum. E tabi bunda yapilan bazi ayarlamalarin etkisi var. Sarj surenizden memnun degilseniz şu konudaki ayarlari yapabilirsiniz.
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=117601976

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: -ComeWithMe-

quote:

Ben varım hocam

Bende 2 gün dayanabildim ios 10 'a.
    dün 9.3.2 ye geri döndüm.

-ios 10 da en çok sinirimi bozan kilit açma oldu. Parmak izini okuyor direk menüye girmesi gerekirken illa Ana tuşa bas diyor. Bu saçma.
    -ios 10 da hafif kasmalar var.
    -Bazen biri arayınca sesi gelmiyor ahizeden hoparlörü açınca geliyordu.
    -Kamera menüsü daha iyi olmuş. Ön kameraya geçiş ikonu alt sağa alınmış.

şimdilik bence geçilmez. Beta lar çıkınca tekrar deniyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.Spears -- 18 Haziran 2016; 2:11:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: eklc1922

Dün telefonu aldım.Note 3 kullanıcısıydım.
    İlk ios deneyimim olacak.

Ben de yaklaşık 2 ay önce Note 2'den 5s'e geçtim. Çok şükür memnun kaldım. Bundan sonra İos'a devam

• quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Orijinalden alıntı: xtreme4495

quote:

vatandan almani oneririm operator cihazlarinda garanti kvk genpa gibi yerler hatta kvk ile macerami okuyabilirsin. vatandaki eleman bana sorun olursa biz apple a direkt gonderiyoruz dedi 50 tl fazla ver oradan al bence

Dostum turkcell.com.tr'den alınca direkt apple türkiyeye veremiyor muyuz ?

hepsiburada.com da mesela apple türkiye garantili diyor. // buradan alırsak direkt appla götürebiliriz sanırım

yorumlarını bekliyorum

cihaz operatör cihazıysa apple ı arıyorsun onlar kvk genpa gibi sana yakın yerlerdeki servislere götürüp bırakmanı söylüyorlar. (bir önceki 5s cihazım bu şekilde operatörden alınmıştı) apple destek bu şekilde yönlendirdi kendilerine direkt gönderemedim. vatandan alınca (şu an kullandığım 1 haftalık 5s i alırken bana söyledikleri bu) vatana götürüyorsun onlar direkt applestore a gönderiyorlar. yani garantide fark var. applestore garantili cihazın garantisi servis yeri konusunda farklı sonuçta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 18 Haziran 2016; 7:38:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Orijinalden alıntı: Çerkez*

0 32 gb bulmamiz imkansiz mi acaba?

sıfır altın rengi bile biryerde yok

rengi bulamazken hafızayı pas geçiyorum

turkcell ile bağlantıya geçtim

gelip gelmeyeceği belli değil

sifir altin yok zaten hiçbiryerde telefon yeniyken bile o renk almak biraz sıkıntılıydı boşa bekleme. bu arada tel ekranı 4 inç olduğu için beyaz ön yüzeyde ekran siyahtakinden daha sıkıcı ve ufak hissi veriyor ekranla yan çerçevenin aynı renk olması 5s de avantaj. altin renginde beyaz cerceve küçük ekranda daha dikkat çekici 3.5 4s siyah bile sanki ekran daha genişmiş hissi yaratıyordu bana. benim bi önceki 5s altındı şimdiki space gray. space gray çok daha iyi. hatta gidip silver ve siyah cihazları görerek karşılaştır resimlerle karar verip direkt silver alma her ikisini de eline alınca muhtemelen siyahı daha çok beğeneceksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 18 Haziran 2016; 8:04:57 >

• 
Sayfa: önceki 900901902903904
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.