Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (882. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 880881882883884
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim 5s daha nerdeyse 2 aylık bile değil ama home tuşunda oynama var ve yumuşak bir hal aldı. 2 arkadaşımın 5s inde orta tuş oynamıyor ve çok sert ilk geldiğinde böyle değildi ama sizce servise yollanılır mı yoksa bekle nede olsa 2 yıl garantisi bar çalışmazsa mı gönder dersiniz ? Bir de benim telefon da şarj sorunu var sanırsam mesela şarj aletine takılıyken bazen bildirim gelmiş mi diye bakarken 5-6 dakika %1 bile şarj ilerlemiyor ama kabloyu çıkarıp yeniden takınca %4-%5 bir anda artıyor neden acaba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • flat_kil kullanıcısına yanıt
    Benim de power tuşunda oynama var, geçen bimekste teşhir bir 5s gördüm onda da oynuyordu, sanırım bu parti de böyle dedim, zaten kılıfla da kullanıyorum, çalışmasında da sorun yok diye yollamadım servise. Ama power tuşu göz önünde çok kullanılan bir tuş, eğer sizi rahatsız ediyorsa, her bastığınızda kıl oluyorsanız bu ne böyle diye, gönderin gitsin bence.

Bir de ben birşey sorayım, şimdi bu aldığımdan beri böyle. En başta yollasam sıfır cihazla değişim olurdu. Şimdi ya da diyelim garanti bitmesine 2 ay kala yolladım swap cihazla mı değişim olur eğer değişim kararı alınırsa ? Bu işin bir kriteri vs. var mı ?
    Benimde oyle olmustu zamanla düzeliyor ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jeocem kullanıcısına yanıt
    Power tuşu standart hepsinde oynuyor ama benim oynayan tuş power değil orta home tuşu. Diğer sorduğunuz soruya göre ben bir kriter olduğunu sanmıyorum.

• PomPom kullanıcısına yanıt
    Hangisi zamanla düzeliyor hocam şarj olayı mı yoksa home tuşu oynama olayı mı ?

Home buton sorunu bir ara bende de garip bir ses çıkıyordu hatta forumda birisi İslak mendille silin düzeliyor demişti deneyip duzelenleride gordum

• Arkadaslar iphone SE nin kiliflari 5S e uyar mi

• gokhannexus G kullanıcısına yanıt
    Uyar , tasarım olarak aynılar zaten .

• Peki 5s'inki se'ye uyar mi?

• PomPom kullanıcısına yanıt
    Islak mendille sileceğim sadece demi doğru anladım hocam hani başka bir işleme gerek var mı üstünde bekletme filan gibi ? Çıt gibi bir ses geliyo ayrıca benim home tuşundan sizin ki nasıl geçti hocam ya da geçti mi ?

• Arkadaşlar elimde şöyle birşey var 3 tane. isteyen varsa ulaşsın satacağım. ben kendim kullanıyorum kılıfsız kullanmamı sağlıyor.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Apple iPhone 5s [ANA KONU]Apple iPhone 5s [ANA KONU]Apple iPhone 5s [ANA KONU]

• Arkadaşlar uygun fiyatlı spigen kılıf nereden alabiliriz ?
    Ya da ben bu kılıfı aldım memnunum diyen varsa öneri yapabilir mi ?
  • Nasıl birşey bu? Yapıştırma mı? @suat6464

• efsane190789 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam yapıştırma. Aynı ön temperli cam gibi. Güzel koruyor

• ffrisby kullanıcısına yanıt
    Hocam gittigidiyorda falan replikaları var kullanıyordum bi zamanoradan bakabilirsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ekran görüntüsü nasıl alınıyor?

• kalles_papaz kullanıcısına yanıt
    Orta tuş ve kilit tuşu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ffrisby kullanıcısına yanıt
    Turktelekom bayisi bana kilif hediye etti, cok guzel. 30lira fiyati

• İcloud ile resim paylaşımı Nasıl?
    Telefonun hafızasında yer işgal eder mi iClouda paylaşımına resim eklesek?

• 3 senedir s3 mini kullanıyorum. 5S almayı düşünüyorum. Aşırı telefon kullanan bi insan değilim fakat bazı beklentilerim var tabii. En başta en azından 2 sene kadar büyük kasmalar yaşatmadan rahat performans alabilmek istiyorum. Daha sonrasında ufak takıntılar çok büyük problem değil. Yani en azından kanser etmeden bi 4 sene kullanmak istiyorum alacağım telefonu. Sizce 5S bu beklentimi karşılayabilir mi ?
  • 
Sayfa: önceki 880881882883884
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.