Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (880. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 878879880881882
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jim Gordon

arkadaşlar 5 ile 5s açısından oyun performansı olarak çok fark var mı?
    anandtech,trustedreviews ve phonearea gibi çeşitli sitelerden baktım ve çoğu bu söylemimi onaylar nitelikte.ancak bir de kullanıcılara sormak istedim.
    Lumia 735 kullanıcısıydım,şu ana kadar hep windows mobile kullandım ancak microsoft un bizi iplememesi ve uygulama/oyun eksikliği yüzünden windows dan kurtuldum geçen gün.android hiç düşünmüyorum premium bir cihaz almak istediğim için.telefondan çok oyun oynayan birisiyim,5 ile 5s arasında kullanıcı olarak deneyimlerinizi aktarabilir misiniz?
    şimdiden teşekkür ederim.

?
  • 8.1.2 den 9.3.1 e yükselttim herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadım.cihaz hızlı ve şarj performansından memnunum şu an.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hepsinurada 9.2.1 ile geliyor 9.3.1 gecmelimiyiz tavsiye ediyormusunuz. Vodafone kullanıyorum lte yazısı çıkıyorum 4g çıkmıyor indirme 10 mb hızlarında

• Beyler 9.3.1 - 9.3 e göre nasıl yükleyenler yorum yapabilir mi güncellemeli miyim ?(Cihaz 5S)
  • Bence 9.3.1 on numara

• Apple iPhone 5s [ANA KONU]
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

9.3.1 eskiden 4 saatten fazla göremezdim birşey oldu telefona

• Telefonda hala güç tasarrufu ve gece modu bug u var geçe mod açıp güç tasarrufu açdımı gece mod kapanıyor çok saçma

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Wifiden cikip mobil aga gecince bende ayni sorun oluyor operator telekom aradim iphone icin bir aksaklik var duzeltecegiz dediler ama evde cikinca cihaz kapatip acmak can sıkıcı oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne zaman düşer 2.el fiyatlari 5s ' in :)

• 5s reisss

• Arkadaslar vatan bilgisayardan mesaj geldi bu sabah, 5s 1399tl stoklarla sinirli

• Kipa da 1299 tl

• herkese merhaba,

telefonu yeni alacak olanlara önerirmisiniz? 1999 tlye çıkıp se alma şansım yok fakt 2 sene önce çıkmış olması vs gibi durumlar bi engel sayılabilir mi? neticede almalımıyım? fikirlerinizi nelerdir? teşekkürler
  • dp_mode kullanıcısına yanıt
    Kullanım alanlarınıza göre bütçenizde elveriyorsa alabilirsiniz tabi hala stabil bir telefon 2 yıl önce çıkmasına rağmen.

Ekleme : 9.3.1 i uzun kullanan arkadaşlar performans ve pil olarak durumları nedir acaba ? İlk çıktığı zaman iyi yorumlar yapılmıştı uzun kullanıldığında fikirleriniz değişti mi ?

• Müzik indirme uygulaması önerir misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: flat_kil

Kullanım alanlarınıza göre bütçenizde elveriyorsa alabilirsiniz tabi hala stabil bir telefon 2 yıl önce çıkmasına rağmen.

Ekleme : 9.3.1 i uzun kullanan arkadaşlar performans ve pil olarak durumları nedir acaba ? İlk çıktığı zaman iyi yorumlar yapılmıştı uzun kullanıldığında fikirleriniz değişti mi ?

Hocam yukarıda pil süresini paylaştım bana sorarsanız 9.3.1 ios 9 daki en iyi sürüm şuan

• Iphone 5S'i uzun süre kullanabilmek için nelere dikkat etmemiz gerekir?
    %20'den %85'e kadar şarjda bırakmak pilin ömrünü uzatır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 5EVEN

Iphone 5S'i uzun süre kullanabilmek için nelere dikkat etmemiz gerekir?
    %20'den %85'e kadar şarjda bırakmak pilin ömrünü uzatır mı?

Mümkün olduğunca batarya tam dolmadan şarjdan çekmeyin, batarya tam bitmeden (Batarya zayıf uyarısını verene kadar) şarja takmayın. Ayrıca batarya şarjda iken cihazı kullanmayın.

• S A M C R O kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam 9.2 deydim yarın 9.3.1 e geçiş yapacam bir şikayetim yoktu ama arada sırada cihaz donuyodu çok nadir de olsa o yüzden 9.3.1 daha iyi gibi geldi yorumlara göre bakalım inşallah :)

• 9.3.1 diğer ios 9 sürümleri içerisinde şuan en iyisi.

• 
Sayfa: önceki 878879880881882
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.