Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (881. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 879880881882883
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler app storden ücretsiz hangi müzik uygulamasını indirebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anil1798 -- 11 Nisan 2016; 15:34:34 >
  • arkadaşlar şu whatsapp ayarlarında şu özellik nasıl kapatılıyor. mesela ben bir arkadaşa yada gruba yazı yazıyorum o sırada diğer arkadaşlar yada grubta biri bir şey yazdımı birden pencere çıkıyor kapat yada seçenekler diye. ne kadar yazıp gönderdiyse tek tek çıkıyor. bunu nasıl halledebiliriz nerden kapatabiliriz. yani mesaj gelsin ama arka planda kendi kısmında olsun. zırt pırt pencere çıkmasın.
  • belo3 kullanıcısına yanıt
    WhatsApp Ayarlar - Bildirimler - Uygulama içi uyarılar
  • Arkadaşlar bende Ipad 2 16GB var hala 8.4 sürümü yüklü . Sizce son sürüme geçmelimiyim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yedaself

WhatsApp Ayarlar - Bildirimler - Uygulama içi uyarılar

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: CakirKeyf_

Arkadaşlar bende Ipad 2 16GB var hala 8.4 sürümü yüklü . Sizce son sürüme geçmelimiyim ?

benim ipad mini 32 gb dada 8.2 var. gerek yok yükseltme.ağırlaşır filan sonra geri dönüşün yok.
  • 5s ekranında sarı lekeler oluşmuştu.Genpaya garantıye verdım içini açıp tekrar kapatıp ekran değiştirmeden applecare merkezine göndermişler cihazı.Neden tamir için acıp sonra merkeze yolluyorlar.Sizce değişim mi olur? Böyle bir durumla karşılaşan oldu mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İos 9.3.1 i yükledim şarjı bir adım daha ilerde olmuş ben her zaman 6 saatleri görüyodum ama şimdi de 6 buçuk 7 saatleri görüyorum fazla kulanmıyorum zaten telefonu ondan. Daha bir hızlı olmuş sanki en azından kararlılık var. 9.2 de sanki dokunmatik yanlış algılıyodu bende bazen donuyodu. Performans olarak iyi gibi geldi 2 günlük kullanımda. Ayrıca gece modu çok güzel olmuş gerçekten çok da etkiliymiş gözlerin yorulmaması için. 9.3.1 in tek bir sorunu var benim ve diğer kişilerinde yaşadığı gece modu açıkken güç tasarruf modunu açarsanız telefon sapıtıyor bende gece modunu kapatmadı ama telefon yavaşladı kasmaya filan başladı klavyede özellikle ben sorun olarak bir tek bunu yaşadım yani. Tavsiye ederim yalnız yukarıdaki sorunu fazla da kafanıza takmayın derim gece modu açıkken güç modunu açmazsınız sizde yeni güncelleme gelene kadar :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m@spir

5s ekranında sarı lekeler oluşmuştu.Genpaya garantıye verdım içini açıp tekrar kapatıp ekran değiştirmeden applecare merkezine göndermişler cihazı.Neden tamir için acıp sonra merkeze yolluyorlar.Sizce değişim mi olur? Böyle bir durumla karşılaşan oldu mu?

Pupa servise aynı şikayet ile verdim. Değişim oldu.

• Vodafone nun hızlı şarj tükettiğine eminim hatta 4 sene önce iPhone 5 kullanırken özellikle mobil veri de 3G ile bağlandığım Zaman sanki ağır bir oyun oynuyormuşum gibi cihazın aşırı ısındığınada şahit oldum. 6 ay önce Türkcell den geçiş yapan bir arkadaşımda aynı durumdan şikayet ediyordu Vodafone konusunda. Fakat 4.5 g de durum Nasıl oldu bilmiyorum.

• mga93 M kullanıcısına yanıt
    Umarım benim cihazıda yenilerler.değişim kaç günde çıktı sizde.İnşallah uzun sürmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 8 den 9 a güncelledikten sonra telefon LTE den 3G ye geçerken internet kesilip hücresel veri kapalı uyarısı veriyor 3-4 saniyelik, sizde böyle bir durumla karşılasan var mı? iOS 8 de yoktu bu problem.

• dp_mode kullanıcısına yanıt
    dusunun az once benchmark testıne soktum 5s imi 62734 puan aldı ben degiştirmeden 5 yıl kullanmayı planlıyorum bu telefonu..
    eniştem yeni samsung s6 egde aldı benimle birlikte onu da teste soktum ve sadece 2000 puana yakın bir fark actı..
    yani telefon iki yaşında olmasına rahmen bircok telefonla hala yarısır durumda...
    5s te samsunglardakı gıbı 2500 m bataryanın uzerınde batarya olsa tadından yenmez ama gunu rahat cıkarıyorsunuz cok oyun oynamadıgınızda..
    elinize birkere tam oturuyor telefon 4 inc ekranda tek parmagınızla her tarafa yetısebılıyorsunuz ama birikim yapıp biraz daha 6s plus almak daha mantıklı olur..
    su an ben yakasık 1 aydır kullanıyorum içeriğinde 45 tane falan uygulama oyun vs var aldıgımdan bu yana 2 kere guncelleme aldım ama 5s kac guncelleme daha kaldırır orasını bilemem..
    düşün taşın oyle kararını ver kardeşim hadi iyi forumlar :)
  • Selam arkadaşalr batarya değişiminden sonra cihaz kendi kendine reset atıyor arada sorun ne olabilir acaba 5s cihaz

• 9.3.1 yükledim restore yaparak. 1 haftayı geçti. 9.1'den direkt geçtim. Cihaz stabil ve akıcı. Tek sıkıntı sanki klavye kullanımı biraz garipleşmiş. Sürekli yanlış tuşa basıyorum.
    Şarj konusunda 9.1'e göre bi tık daha kötü geldi bana. Belki 1-2 kalibrasyondan sonra toparlar.

• SELAMN ALEYKUM.BEYLER İPHONE.5S 64 GB Mİ iphone se 16 gb bucem.okadar yetiyor 16 götürürmü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01timeof01 -- 14 Nisan 2016; 21:27:38 >
  • Arkadaşlar telefonum için oarmak izi tutmayan veya çok az kirlenen parlak arkalı önlü jelatin arıyorum yardım edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m@spir

Umarım benim cihazıda yenilerler.değişim kaç günde çıktı sizde.İnşallah uzun sürmez.

İzmir 10 gün

• beyler yaklaşık 3 gün önce geldi telefon. şuan şarjda. bu ikinci ya da üçüncü şarjım tam hatırlamıyorum. konuşma çok çok az, internet az, yaklaşık 45 dakika müzik dinliyorum. pili çabuk bitiyor ya normal bişeymi bu telefonda. her akşam şarj mı ediyoruz bunu. en son sürüme güncelledim geldiği gibi. acep yeni olduğu içinmi. acayip canımı sıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oturangergedan

beyler yaklaşık 3 gün önce geldi telefon. şuan şarjda. bu ikinci ya da üçüncü şarjım tam hatırlamıyorum. konuşma çok çok az, internet az, yaklaşık 45 dakika müzik dinliyorum. pili çabuk bitiyor ya normal bişeymi bu telefonda. her akşam şarj mı ediyoruz bunu. en son sürüme güncelledim geldiği gibi. acep yeni olduğu içinmi. acayip canımı sıktı.

Hergün şarj edilebilir

• 
Sayfa: önceki 879880881882883
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.