Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (877. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 875876877878879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bugun alarak araniza katildim bir sorum olacak bu ios 7ye bir sekilde donmenin yolu varmi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9.2 den 9.3.1 geçilmeli midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aarda06 kullanıcısına yanıt
    Malesef donemezsiniz

• İos 9.3.1 kullanıyorum. Sanki klavye, mesajlar uygulaması falan hızlandı. Bana mi oyle geliyor?

• Arkadaşlar benim home tuşunda bir oynama mevcut daha önce bu sorunu yaşayanlar oldu mu acaba ?
  • bende 5s gold var 2 kere pil değiştirdim yine 10-20 dk da şarj bitiyor.Günceleme de yaptım sıfırladımda aynı şey.
    Mesala ucak moduna alıyorum sarj full sabah bakıyorum tel sarj bitmiş.Sizce bu telefonun neyi bozuk.Tamir ettirsem ne kadar isterler.
    Satsam Kaça gider
  • Vodafone 4.5G de telefonunuz 4.5G yi desteklememektir diye geri dönüş alan sadece ben miyim arkadaşlar ya

Ekleme : LTE çekiyor ama internete girmiyor hücresel ağ ya da wifi açın diyor telefon safari de mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flat_kil -- 3 Nisan 2016; 0:14:11 >
  • ben son zamanlarda app storede sorun yaşıyorum bazı prgramlar iniyor bazıları yarıda kesiliyor indirilemiyor diyip yarım kalıyor aynı sorunu yaşayan var mı?
    vodafone bendede aynı mesaj geliyor telefonunuz 4.5g desteklememektedir ama şuan 4.5g kullanıyorum telefonda garip bir durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c_._s -- 3 Nisan 2016; 10:38:00 >
  • c_._s kullanıcısına yanıt
    Vodafone dan kaynaklanıyor sanırım hocam çünkü kuzenim de de 5s var ve vodafone o internete girebiliyor fakat benim ki lte çekmesine rağmen internete girmiyor telefondan kaynaklı olsa herkes de aynı sorun oluşurdu bence

• Arkadaşlar 5s sipariş verdim.Kılıf için araştırma yapıyorum.bumper denilen kılıftan alıp memnun olan var mı?

Birde ebay sitesinde gördüm.Bu kılıftan getirten oldumu, aramızda ?

NOT ; Kılıf tavsiyesi olan varmı?

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KEOPS_2 -- 3 Nisan 2016; 11:41:57 >
  • Hocam bahsettiğiniz benim duvar kağıdı ise o lise yıllarında tasarlamış olduğum adımın baş harfi olan ( F ) ve soyismimin baş harfi olan ( S ) nin birlikte kullanımından oluşan logo dur. Telefonumda, ipad'imde, apple watch'ımda, pc'mde ve profil fotoğraflarında hep onu kullanırım.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Apple iPhone 5s [ANA KONU]Apple iPhone 5s [ANA KONU]Apple iPhone 5s [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: c_._s

ben son zamanlarda app storede sorun yaşıyorum bazı prgramlar iniyor bazıları yarıda kesiliyor indirilemiyor diyip yarım kalıyor aynı sorunu yaşayan var mı?
    vodafone bendede aynı mesaj geliyor telefonunuz 4.5g desteklememektedir ama şuan 4.5g kullanıyorum telefonda garip bir durum.

Bazı programlar bende de dediğiniz şekilde indirilemiyor. Ama bir hafta 10 gün sonra denediğimde indirebiliyorum. Yandex navigasyonu 5 gün denedikten sonra indirmiştim.
  • Ne güzel 8.4.1 deydim, 9.3 e güncelleme yaptığım güne yazıklar olsun

• 9.3.1 yapttım tel hızlandı çok ince ayar çekmişler güzel olmuş
  • 9.3.1 hiz ve pil tuketiminden baya memnunum ancak multitasking ekraninda yani orta tusa basip arkaplanda acik uygulamalar arasi gecerken bazen kitleniyor 5-6 saniye donuk kaliyor. boyle bir sorunla karsilasan oldu mu?

• http://i.hizliresim.com/9oWX5Q.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derser1 -- 3 Nisan 2016; 14:18:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hannibal

Ne güzel 8.4.1 deydim, 9.3 e güncelleme yaptığım güne yazıklar olsun

9.3.1 akar

• mephisto28 M kullanıcısına yanıt
    garip bir durum daha sonra tekrar deneyim.birde iphone 5s uyumlu akıllı saat kullanan var mı?önerebileceğiz özellikle yürüme ve nabız ölçen çin sitelerindende öneri alabilirim.

• flat_kil kullanıcısına yanıt
    bende internete girerken sorun olmuyor ama yinede internet yavaş 4yazısı çıkmasına rağmen dün test yaptım evde download 2.85mbit upload 5.70mbit çıktı sanırım oturduğum yerdeki baz istasyonundan kaynaklı ama 3g'de daha iyi sonuçlar alıyorum.

• c_._s kullanıcısına yanıt
    Hocam o hız olayı yavaş yavaş artacaktır illa ki fazla dert etmeyin 3g den devam edecez artık bir süre ne yapalım :)

• 
Sayfa: önceki 875876877878879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.