Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (878. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 876877878879880
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şarjda gerçekten bir iyileştirme yaşadınız mı acaba yoksa farkedilmeyecek düzeyde mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flat_kil

Şarjda gerçekten bir iyileştirme yaşadınız mı acaba yoksa farkedilmeyecek düzeyde mi ?

4g ve wifi karışık kullanıyorum en az 5 saat ekran süresi alıyorum buna konuşma mesajlaşma da dahil sabahtan akşam eve gelene kadar şarjım yetiyor hocam şarj süresinde iyileşme var
  • Valla hocam son yorumların hepsi şarjda iyileşme olarak yazılmış bende bir soruyum dedim son kez gözle görülür bir şey var mı diye teşekkür ederim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: flat_kil

Valla hocam son yorumların hepsi şarjda iyileşme olarak yazılmış bende bir soruyum dedim son kez gözle görülür bir şey var mı diye teşekkür ederim :)

dün ekran görüntüsü paylaşmıştım bir bakın isterseniz
  • Dostlarım ben 9.3'ü yüklediğimde cihazım (5s) şarj olarak çok fazla kayıp yaşadı yani abartmadan su gibi gidiyordu şarj. O yüzden şuan 9.2.1 e geri döndüm. İki sürümüde yükleyen telefonu kullanan bilgili arkadaşlardan rica ediyorum 9.3.1 ile şarj kullanımı ne durumda? Eğer olmuşsa güncelleyeceğim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mihmancan -- 3 Nisan 2016; 19:07:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Durum çok vahim. Batarya değişim ücreti ne kadardı acaba? 800 döngü olmuş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar türk telekom kullanıpta lte bağlantısını görebilen var mı ? Aradığımda iphone 5 ve 5s lerde sorun yaşadıklarını çözmek için üstünde çalıştıklarını söylediler. Sorun yaşamayan var mıdır ?

• quote:

Orijinalden alıntı: MAXSTAR

Durum çok vahim. Batarya değişim ücreti ne kadardı acaba? 800 döngü olmuş.

bu uygulamaya güvenmiyorum yanlış gösteriyor ibackupbot uygulaması ile bakın benim telefon daha yeni 29 kere şar ettim benim bataryayı %90 sağlıklı gösteriyor ibackupbot uygulamasında %98 sağlıklı gözüküyor hocam....

• quote:

Orijinalden alıntı: bunicktamyirmidörtharfli

quote:

bu uygulamaya güvenmiyorum yanlış gösteriyor ibackupbot uygulaması ile bakın benim telefon daha yeni 29 kere şar ettim benim bataryayı %90 sağlıklı gösteriyor ibackupbot uygulamasında %98 sağlıklı gözüküyor hocam....

Sizin Dediğiniz programin adi Apple Store da tam olarak nasıl geçiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rdmsy

quote:

Orijinalden alıntı: bunicktamyirmidörtharfli

quote:

Sizin Dediğiniz programin adi Apple Store da tam olarak nasıl geçiyor?

apple store da yok hocam uygulamayı bilgisayara yüklüyorsunuz itunesın da yüklü olması gerek telefonu bilgisayara bağlıyorsunuz sonra uygulamayı açıyorsunuz altta more information yazan yere tıklıyorsunuz değerler karşınıza geliyor hocam

• Rdmsy kullanıcısına yanıt
    Hocam bu uygulama app storede ne diye geciyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

quote:

Orijinalden alıntı: hannibal

Ne güzel 8.4.1 deydim, 9.3 e güncelleme yaptığım güne yazıklar olsun

9.3.1 akar

Yok hocam hiç biri 8.4.1 gibi değil

• 8.4.1 kullanıyordum. vodafone operatör sürümünü güncellerken cihaz açılmaz oldu.
    dfu moda alıyorum.
    8.4.1 i geri yükle diyorum.
    3194 hatası alıyorum.
    ne yaptımsa aşamadım bu sorunu

varmıdır bir çözümü ?

ekleme:9.3.1 kuruyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 3 Nisan 2016; 22:42:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gvlknc

Arkadaşlar türk telekom kullanıpta lte bağlantısını görebilen var mı ? Aradığımda iphone 5 ve 5s lerde sorun yaşadıklarını çözmek için üstünde çalıştıklarını söylediler. Sorun yaşamayan var mıdır ?

Ben başta sorun yaşadım ama sonra düzeldi.

• hannibal kullanıcısına yanıt
    ios 8.4.1 çok iyi, iPad'te kullanıyorum.
    Telefon ise ios 7.1.2 de bıraktım.
    3G hızı zaten yeterli..

• quote:

quote:

quote:

9.3.1 akar

9.3.1 i denediniz mi bilmiyorum hocam ama stabilite konusunda 8.4.1 le aynı şarj konusunda 8.4.1 den çok daha üstün bi sürüm olmuş. Çoğu kişi güncellemeye korktu çünkü herkesin cihazında farklı sonuçlar alındı. Ama şu an 8.4.1 kullanan arkadaşımla telefonlar yanyana gelince benim telefonun çok daha iyi olduğunu görüyorum. Uygulamalarda falan pek bi fark yok. Sosyal medya uygulamaları bi kaç tane de ufak tefek program işte. Bi yerde oturup bi çay kahve içtiğimizde onun şarjı %5 giderken benimki anca %1 falan gidiyo.
    İos kullanıcıları hep bi eskiyi özleme derdinde olduğu için eski sürüm daha iyi gözükmüş olabilirde 9.3.1 çok daha iyi bence

• Döngü sayısına ibackupbottan baktım zaten emin olmak için de. Durum hissedilir derecede kötü. En kısa sürede bataryayı değiştireceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: LEAME

quote:

quote:

quote:

9.3.1 akar

9.3.1 i denediniz mi bilmiyorum hocam ama stabilite konusunda 8.4.1 le aynı şarj konusunda 8.4.1 den çok daha üstün bi sürüm olmuş. Çoğu kişi güncellemeye korktu çünkü herkesin cihazında farklı sonuçlar alındı. Ama şu an 8.4.1 kullanan arkadaşımla telefonlar yanyana gelince benim telefonun çok daha iyi olduğunu görüyorum. Uygulamalarda falan pek bi fark yok. Sosyal medya uygulamaları bi kaç tane de ufak tefek program işte. Bi yerde oturup bi çay kahve içtiğimizde onun şarjı %5 giderken benimki anca %1 falan gidiyo.
    İos kullanıcıları hep bi eskiyi özleme derdinde olduğu için eski sürüm daha iyi gözükmüş olabilirde 9.3.1 çok daha iyi bence

Diğer 8.4.1 5s lerden cok üstün demişsiniz ne gibi üstün yanları var? Şarj olayını %1-5 Düşüyor şeklinde kıyaslayamazsiniz operatör farkı batarya Ömrü her şey isin içine girer. Bir de siz bu telefonu ne kadar zamandır kullanıyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rdmsy -- 3 Nisan 2016; 23:46:06 >

• srvngrc S kullanıcısına yanıt
    Kendiliğinden mi düzeldi dostum yoksa iletişim merkezi bir ayar mı yaptı ? Benim halen olmuş değil lte

• Merhaba arkadaşlar ben telefon alacagim da aklim 5s te. Onerir misiniz 5s almayi siz kullanicilar olarak.Bi sıkıntısı var midir

• 
Sayfa: önceki 876877878879880
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.