Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (825. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 823824825826827
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende ekran görüntüsü alınca pil giriyorum telefon yeri sinyal zayıf yazıyor başka yaşayan varmı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende ekran görüntüsü alınca pil giriyorum telefon yeri sinyal zayıf yazıyor başka yaşayan varmı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Silent Guardian kullanıcısına yanıt
    Eyvallah Hocam. Kaçırmamak lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takaslık Z3 compack beyaz sony garantili / 5s ile takaslayabilirim.
    http://forum.donanimhaber.com/m_113480886/f_//tm.htm#113480886
  • quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Eyvallah Hocam. Kaçırmamak lazım

Kargoya verilmiş bile

• quote:

Orijinalden alıntı: Rocky Balboa®

quote:

Orijinalden alıntı: fox5578

Arkadaşlar 2 gün önce iPhone 5s aldım 2. el. Cihazı apple sitesinde imei numarasıyla kontrol ettim bu yılın temmuz ayına kadar garantisi var. Size sorum şu cihaz 2. el yani faturası yok. Acaba faturası olmadan teknik servisten yararlanabilirmiyim? Servise giderken belge falan gerekir mi?

Fatura şart diye biliyorum

pupaya goturdugumde seri no dan herseyimi buldular fatura kutu cart curt istemediler hic ucretsiz degisim oldu

• Hocam Apple Türkiye garantili her cihaz Pupa'da işlem görebiliyor mu?
  • hocam ben de arada kaldım ayrıca bir de z3c ve z2 arasında karar verme konusunda sıkıntım var z2 daha ucuz ram 3gb ekran büyük of
  • quote:

Orijinalden alıntı: azizerkan07

Hocam Apple Türkiye garantili her cihaz Pupa'da işlem görebiliyor mu?

Evet pupayla zorlu center veya akasya arasındaki tek fark onlar günlük işlem olarak yaparlar pupalar daha uzun sürede ben 1 haftada aldım yeni cihazı pupadan
  • Teşekkürler, yakınımda Pupa var bir sorun durumunda oraya gideyim direk. Kvk vs. pek iyi yorumlara sahip değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: azizerkan07

Teşekkürler, yakınımda Pupa var bir sorun durumunda oraya gideyim direk. Kvk vs. pek iyi yorumlara sahip değil.

Konusun hocam aynen pupa yetkili servis olarak en iyisi bence

• arkadaşlar hoparlörden ses az çıkmaya başladı telefonu ilk aldığımda daha çok ses çıkıyordu sanki.
  • Arkadaşlar 5s mi lg g3 mü

• fox5578 kullanıcısına yanıt
    G3'ten kesinlikle uzak dur hocam One M8, M9 ya da Z3, Z3+'a yönel, ama bence en mantıklısı 5S olur tabi şarj sizin için çok problem olmazsa...
  • dagnomels kullanıcısına yanıt
    Şu an 5s var ama takaslamayı düşünüyorum

• Surada gelip andriodler ile 5s kiyaslamasi isteyen kisilere ayar oluyorum. Adam andriodi sevseydi burada olmazdi. Alin android alin da pismanlik nasil olur gorun. 5s alacaksin, kullanacaksin. Bastan soyliyim ergen telefonu degil. Oyun cart curt sacma app ler ile telefonun sarjini yemeyeceksin. Yag gibi akar, kus gibi ucar. Android gibi donma kasma aksirma tiksirma yapmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: techill

Surada gelip andriodler ile 5s kiyaslamasi isteyen kisilere ayar oluyorum. Adam andriodi sevseydi burada olmazdi. Alin android alin da pismanlik nasil olur gorun. 5s alacaksin, kullanacaksin. Bastan soyliyim ergen telefonu degil. Oyun cart curt sacma app ler ile telefonun sarjini yemeyeceksin. Yag gibi akar, kus gibi ucar. Android gibi donma kasma aksirma tiksirma yapmaz.

• techill kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: C0LDWAVE

arkadaşlar hoparlörden ses az çıkmaya başladı telefonu ilk aldığımda daha çok ses çıkıyordu sanki.

Hoparlörün koruma yerinde toz birikmiştir aynı şey başıma gelmişti temizleyince ilk günkü gibi çalıyordu
  • Bu gün Apple Store gittim. İphone 5s in ekranda oynama, şebekesinde kopma, tuşlarda gevşeme gibi sorunları vardı. Randevusuz gittim baktım avm açılmadan millet toplanmış bile. Avm açılınca birden herkes koşmaya başladı. Nerden baksan 40-50 kişi var. Hepsine de randevusuz bakıldı. Yani randevuya gerek yok arkadaşlar gidin kapı açılınca hızlıca koşun ve önlerden sıra kapın. Neyse sıraya girdik mağazanın içinde. Sonradan gelenlerle birlikte 70-80 kişi sırada vardı. Ben 25. sırada falanım. Sırası geleni çağırıyorlar elinde iPad olan eleman ilgileniyor. Fazla eleman yoktu 20-25 tane falan vardı ama 8-9 tanesi milletle ilgileniyor diğerleri boş boş geziyordu raflardaki ürünlerle ilgileniyordu. Forumlarda okuduğum kadarıyla beklentim büyüktü çünkü çok iyi hizmet verildiği ve çok yardımcı oldukları söyleniliyordu. Sıra bana gelince bayan merhaba bile demeden sorununuz nedir diye sordu. Hiç ilgili değildi. Sadece o değil diğer çalışanlarda öyleydi fazla iplemiyorlardı kimseyi. Anlattım böyle böyle şebeke gidip geliyor cihazı kapatıp açmadan bir daha gelmiyor günde 2-3 kere bu durum oluşuyor dedim. O sırada iPad den cihazın garanti durumuna falan bakıyordu. Konuşmam bitince bana cihazda darbe var parayla yenisiyle değiştiririz dedi bunu demeden öncede şebekenin gittiğini görmem gerekiyor şurada bekleyin dedi. Lan işim gücüm var şebekenin gitmesini bekleyeceğim dedim kendi kendime zaten günde 2-3 kere gidiyor o an gitme olasılığı çok düşük. Lan dedim hadi şebeke darbeden gidiyor pilin hızlı gitmesi, tuşların hareket etmesi, earpodsun birinin çalışmaması ve usb kablosunun soyulması damı darbeden diye sordum. Darbe dediği de ciddi bir şey değil çünkü cihaz hiç düşmedi. Metal kasa olduğu için hafif bir içe çökme var. Bunları söyleyince yardımcı olamayacağım kvk ya gidin dedi. Lan koskaca apple store açılmış sabahtan beri bekliyorum apple ın merkezine gelmişim beni kvk ya yolluyorsun tartışmaya falan girmedim çıktım direk. Ama bir daha Apple asla!

• 
Sayfa: önceki 823824825826827
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.