Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: o1k9a0n3 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
22.509
Cevap
232
Favori
760.666
Tıklama
Giriş
    1398 Mesaj
    ekran koruyucusuz telefonu kullanan varmi bugun cikardim 10 liraya aldigim temperli cami cok kalindi home tusuna basamiyordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Amd Ryzen 3 1200 3.9 Ghz OC // Asus Prime B350M-K // 2X4GB Kingston HyperX Fury 2666 Mhz // Msi GTX 1050 Ti 4GT OC 4 GB // Dark Shadow 500W // Corsair Le200 120 GB Ssd // Toshiba 500 GB Hdd // WD Blue 1 TB Hdd
  • Yarbay
    5662 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: C0LDWAVE

ekran koruyucusuz telefonu kullanan varmi bugun cikardim 10 liraya aldigim temperli cami cok kalindi home tusuna basamiyordum

Orjinal halde kullanmak gibisi yok. Ben kullanıyorum.
    |
    |

Orijinalden alıntı: C0LDWAVE

Kullanmıyorum,anahtar,madeni para ile aynı yere koymazsanız ve yere sert zemine düşürmezseniz çizilmesi kırılması zor olacaktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: mt28

quote:

Orijinalden alıntı: MadDog1

Dostlarım bir sorum olacak, ciddi anlamda bilgili olanlar cevap verirse sevinirim. iPhone 4S 16 GB sahibiyim ve telefonu aldığım günden beri sorunsuz kullanıyorum.

Cihaz değiştirmeyi düşünüyorum, hediye çekim var ve iPhone 5S 16 GB mantıklı görünüyor fiyat olarak, size birkaç sorum olacak:

1-Kıyaslama yaparsak 4S ile 5S arasında güç açısından ne kadar ciddi fark var? Size şöyle bir örnek vereyim, 4S'imi iOS 6 ile kullanıyorum yani güncellemiyorum, iOS 9.2'ye güncellersem çok ağırlaşacak biliyorum, bu konuda şu önemli 4S'in güçsüz kalacağı noktada 5S de güçsüz ve ağır kalacak mı yoksa 5S çok daha uzun süre yeterli olur mu? 4S'i bırakıp 5S'e geçmek gerekli mi?

2-Çoğunuz belki 2 seneden fazladır kullanıyorsunuz 5S'i, ciddi anlamda çiziklerden rahatsız olan birine en uygun renk space gray mi yoksa beyaz mı? İtinalı kullansan bile zamanla şu şu oluyor diyebileceğiniz neler var?

3-Gold renkte 2 senelik kullanıma yaklaşanlar renkte bir solma veya boya atmaları yaşıyor mu?

Detaylıca cevaplayan herkese teşekkürler.

hocam narin bir telefon darbeye karşı pek dayanıklılığı yok hemen yamuluyor. Ondan kılıfla kullanman gerek.

ben şu an ios 9.2 yi kullanıyorum herhangi bir kasma yok fakat şarj sürem çok memnun edici değil. E pil de eskidi tabi artık. Yaklaşık 2 sendir kullanıyorum. Ios 10 için aynı şeyleri söyleyebilir miyiz bilemiyorum ama 6s in 2 gb ramle geldiğini düşünürsek bence 5s leri zorlayabilir. yani 9 yeterli bu telefon için.

ben space gray kullanıyorum çizik konusunda pek rahatsız edici değil. Zaten benim telefonumda pek bir çizikte yok.

Teşekkürler hocam

|
    |

• Yarbay
    4868 Mesaj
    Google Fotoğraflar Uygulaması

Eski fotoğraf albümlerimizin yerine geçecek, dijital çağın en başarılı uygulamalarından biri olan ve sınırsız depolama alanı sunan Google Photos ile ilgili tüm detaylar videomuzda.

|
    |
    S.a arkadaşlar ben de 1500 tl bandında bir cihaz arıyorum en mantıklı yol olarak 0 5s 16 gb görünüyor kullanıcılar olarak bu fiyata bana önerebileceğiniz alternatifler var mı yoksa kararımı değiştirmeden tereddütsüz alayım bu arada oyun oynarım clash of clans wot blitz tarzı ve galaxy s4 kullandığım için her telefonun pil ömrü bana iyi geliyor kullanım olarak 2 saati zor görüyorum
    teşekkürler

|
    |

Orijinalden alıntı: MadDog1

Dostlarım bir sorum olacak, ciddi anlamda bilgili olanlar cevap verirse sevinirim. iPhone 4S 16 GB sahibiyim ve telefonu aldığım günden beri sorunsuz kullanıyorum.

Cihaz değiştirmeyi düşünüyorum, hediye çekim var ve iPhone 5S 16 GB mantıklı görünüyor fiyat olarak, size birkaç sorum olacak:

1-Kıyaslama yaparsak 4S ile 5S arasında güç açısından ne kadar ciddi fark var? Size şöyle bir örnek vereyim, 4S'imi iOS 6 ile kullanıyorum yani güncellemiyorum, iOS 9.2'ye güncellersem çok ağırlaşacak biliyorum, bu konuda şu önemli 4S'in güçsüz kalacağı noktada 5S de güçsüz ve ağır kalacak mı yoksa 5S çok daha uzun süre yeterli olur mu? 4S'i bırakıp 5S'e geçmek gerekli mi?

2-Çoğunuz belki 2 seneden fazladır kullanıyorsunuz 5S'i, ciddi anlamda çiziklerden rahatsız olan birine en uygun renk space gray mi yoksa beyaz mı? İtinalı kullansan bile zamanla şu şu oluyor diyebileceğiniz neler var?

3-Gold renkte 2 senelik kullanıma yaklaşanlar renkte bir solma veya boya atmaları yaşıyor mu?

Detaylıca cevaplayan herkese teşekkürler.

şarj konusunda 4s-5s çok farketmiyo...ios 9.2 4s de kasma kesinlikle yapıyo..5s de ise gayet stabil 9.2...renk konusunda çiziklere karşı en göstermeyen renk silver(beyaz)...gold renk zaten bulamassın stoklarda yok...gold bulabilrsen hem şık hemde çizikleri siyah kadar göstermez...ayrıca eli çabuk terleyen veya çalışma şartları kirli-yağlı-tozlu ortamlarda ise siyah hiç kir götürmüyor.
    |
    |

• Teğmen
    107 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Baran.471

Arkadaslar iphone 5s teknosada 1500 tl alsam kasarmi babam kullanicak facebooka girer tarayicida gezer bir tanede balon patlatma oyunu ile subway surfers oynar bu telefon bunlari karsilarmi kac senelik omru olur ?

1 gb ram olmasına rağmen kasma donma olmaz...androidlerin 2-3 gb ramli telefonlarının kaldırdığı her oyunu kaldırır.ama oyunlar ve 3g bağlantısı her akıllı telefonda olduğu gibi çok fazla şarj yer...5s imi günlük 4 defa şarja sokuyorum(aylık 8gb 3g internet bitiren ve clash of clans oynayan biriy,m)

Desenize fişe bağlı yaşıyorsunuz :) Yalnız 4 defa şarj aşağı yukarı telefonun 8 saat prize takılı kalması demektir. Eğer şarjda iken de oynamıyorsanız. Ben bazen iki kere takmak zorunda kalıyorum yine de canımı sıkıyor bu durum sizde nasıl bir sabır var helal..

|
    |
    orhans42 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: DODANLI

Desenize fişe bağlı yaşıyorsunuz :) Yalnız 4 defa şarj aşağı yukarı telefonun 8 saat prize takılı kalması demektir. Eğer şarjda iken de oynamıyorsanız. Ben bazen iki kere takmak zorunda kalıyorum yine de canımı sıkıyor bu durum sizde nasıl bir sabır var helal..

sadece pirize değil telefon konusunda da bağımlıyım...telefondan ilanlara takip etme,facebook,whatsapp,haberler,oyunlar derken normal 10.400 lük powerbank mı bağlasam damarlarıma pardon telefonuma:)
    |
    |

Orijinalden alıntı: NikolayGulayev

iyi iyi

Benim kullanımda 7saat yazıyor %100den çıkarıp kullanıyorum. Çokta anlamıyorum bu iosta ekran süresini çözemedim. Yıllarca android kullandım belki bu yüzden :) Z2 vardı bundan önce nedense zorlanmadım buna geçince. Sürüm 9.1(13B143)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ambassador26 -- 15 Ocak 2016; 10:33:41 >

• Yüzbaşı
    621 Mesaj

1 günde kullanırsam 1.5 gün diyelim 7 saati geçiyor bende de.
    |
    |
    ambassador26 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

-Ekranda oynama var. Hafiften ekrana basınca çerçeveden hareket ettiğini görebiliyorsunuz
    -Ses tuşu hareket ediyor. Tuşa yumuşak şekilde dokunduğunuzda hareket ettiği fark ediliyor
    -Üst tuşta yumuşama var
    -Kullanım süresi bazen 6-7 saat yazıyor. Hafta bir iki kere oluyor. Bu durum olduğu zaman batarya su gibi gidiyor.
    -Earpods un biri çalışmıyor
    -Şarj aleti çoktan pert oldu
    -Touch id bazen 5-6 kere algılamıyor

Sizce cihazı götürsem ne yaparlar? Ha birde şarj kablosu ve earpods çoktan perte çıktığı için attım yani elimde yok bozuldu diye söylesem ispatlayamam
    quote:

Orijinalden alıntı: fox5578

Arkadaşlar cihazımı servise vermeye karar verdim. Şöyle arıza durumları var:

-Ekranda oynama var. Hafiften ekrana basınca çerçeveden hareket ettiğini görebiliyorsunuz
    -Ses tuşu hareket ediyor. Tuşa yumuşak şekilde dokunduğunuzda hareket ettiği fark ediliyor
    -Üst tuşta yumuşama var
    -Kullanım süresi bazen 6-7 saat yazıyor. Hafta bir iki kere oluyor. Bu durum olduğu zaman batarya su gibi gidiyor.
    -Earpods un biri çalışmıyor
    -Şarj aleti çoktan pert oldu
    -Touch id bazen 5-6 kere algılamıyor

Sizce cihazı götürsem ne yaparlar? Ha birde şarj kablosu ve earpods çoktan perte çıktığı için attım yani elimde yok bozuldu diye söylesem ispatlayamam

Direkt değiştirmeleri lazım. Bu kadar sıkıntı belli ki fabrikadan geliyor. Bir kullanıcı istese bu hale getiremez telefonu. Ayrıca o üst tuştaki yumuşama bende de var Allah belasını versin. Moralimi bozdu.
    |
    |

• Teğmen
    233 Mesaj
    yan sanayi ligthning kablosu kullanan var mı ? ne gibi sıkıntısı olabilir ?

SAÇLARIMIZ DÖKÜLMESİN .(
  • Çavuş
    53 Mesaj
    Arkadaşlar ben bir soru sorucaktım ios 7 veya 8 olan bir 5s arıyorum jb şart bence. media markt vs teknoloji marketlerinde bulabilirmiyim yoksa ios9la mı gelir

% 99 bulamazsınız. % 1 i de ola ki bulunur yalancı çıkmayayım diye verdim. :)
    ye
    |
    |
    Kawaiibabygirl kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Menladi

yan sanayi ligthning kablosu kullanan var mı ? ne gibi sıkıntısı olabilir ?

Dandik kabloya vereceğin parayla bu linkini vereceğim kablodan alman daha mantıklı olacaktır. Ben 2 aya yakındır bu belirttiğim kabloyu kullanıyorum hem kalite olarak hemde lisanslı ürün olmasından dolayı gayet kullanışlı ve fiyatıda gayet uygun. Lisanslı ürün oldugundan herhangi bir uyarı gibi sorunlada karşılaşmıyorsunuz. Ürünü Troy mağazasından almıştım.

Goui Metal Kaplama Lightning Data ve Şarj Kablosu
    |
    |

• Yüzbaşı
    415 Mesaj

Hocam ios 7 de bulsanız enin sonunda telefonu güncelleyeceksiniz. Madem arıyorsunux mesela ara sokaklarda bulunan telefoncularda olabilir.

|
    |
    Kawaiibabygirl kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
sohbet
Lastik Fiyatları
Paykasa
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,546
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.