Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (824. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 822823824825826
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1.5 yıl önce bir telefoncudan aldım
  • 1 hafta kadar önce 5s aldım telefon gayet güzel. (beyaz renk)

önerebileceğiniz kılıflar var mı? telefonun güzel görüntüsünü bozacak kaba bir şey istemiyorum. birde sanırım şarj eden kılıflar varmış, pek araştıramadım ama eğer aynı kaba değilse şarjlı kılıf önerileri de yaparsanız sevinirim. fiyat çok önemli değil herkesten öneri bekliyorum, teşekkürler.
  • ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam z3c performans konusunda gayet yeterliydi fakat ios bana gerçekten güzel geldi şarj konusundada memnunum. Kamera netliği ve hızı konusunda 5s beni çok memnun etti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wirus35 W kullanıcısına yanıt
    Bende tam tersi 5S'ten Z3'e geçtim.Şarj performansı inanılmaz etkiledi beni.Akıcılık gibi konulardada çok memnunum.Tek eksisi kamera oldu 5S'ten sonra ondada yanımda Aynasız taşıdığım için çok önemi yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, bugün telefonu yere düşürdüm.telefonu hafif sallayınca içinde kopan minik bir parça sallanıyormuş gibi ses geliyor.servise vermeme gerek var mı?

• cihazı nereden aldınız hocam
  • dipitis D kullanıcısına yanıt
    kvk
  • hayırlı akşamlar telefonumu martta apple store a servise götürmek istiyorum. ne yapmam gerekiyor anlatabilecek olan var mı acaba?
  • 5s mi alayım 1450 ye
    1000 e g3 mü alıyım ?
    5s in tipi + parmak izi okuyucusu beni etkiliyor
    g3 te iyi telefon işte
    ne alayım sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kiziroglu75

Bu site güvenilir mi yamuk olmasın :)))

bir sorun olacağını düşünmüyorum, kendim birkaç telefon için kullandım ama kefil olamam bende donanımhaberden bulmuştum.
  • PantheraPardus kullanıcısına yanıt
    Mümkün olmasına mümkünde garantisi bitmesin istiyorsanız Apple'da değişeceksiniz. Tabi sıfır aldığınızı hesap ederek bu cevabı yazıyorum.

• wirus35 W kullanıcısına yanıt
    Hocam nexus 4 kullanıyorum.z3c ile iphone 5s arasındayım. Performans çok önemli bir kriter, kamera önemli, şarjda önemli, hiçbirinden vazgeçemiyorum açıkçası :) Aklımdaki iki cihazı kullanan forumdaşı bulmuşum sormadan geçemedim.1500 tl verip hangisine yönelmeliyim.
  • Hocam sizde z3c ile 5s kullanıyormuşsunuz. zc3 şarj dışında 5s ten ne gibi üstünlükleri var acaba???
  • Z3C degil Z3 kullaniyorum.Kamera disinda hicbir eksi goremiyorum bu cihazda 5S'e gore.iOS tarafinda zaten iPad Air 2 kullandigim icin uygulama vs eksikligi yasamiyorum.Pil olarak gercekten muazzam.Z3C piyasadaki en iyi pil performansina sahip telefonlardan birisi zaten lenovo ile.Hemen ardindan Z3 geliyor.

• Arkadaşlar 2. El iPhone 5S alınır mı? Şarjı nasıl gidiyor? Performans açısından bir sıkıntısı var mı ? Kullanan arkadaşlar sorularımı cevaplarsa Mutlu olurum. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: -Breakst-

Arkadaşlar 2. El iPhone 5S alınır mı? Şarjı nasıl gidiyor? Performans açısından bir sıkıntısı var mı ? Kullanan arkadaşlar sorularımı cevaplarsa Mutlu olurum. :)

Telefonu 15 gün önce aldım. gün içinde internet 3G ve WiFi karışık kullanıyorum. Net 5 saat alıyorum. Tabi hiç oyun oynamam.
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

• Telefonu 0 mı almıştınız 2. El mi ? Bir de performans açısından herhangi bir sıkıntısı, kasma donma vs yok değil mi ?

• -Breakst- kullanıcısına yanıt
    Sıfır aldım kliksadan. Herhangi bir donma kasma yok. İlk ios telefonum oldu. Androidden sonra gerçekten sinir harbi yaşamıyorum.

• Arkadaşlar merhaba 2.el iPhone 5s aldım.cihazı yatarken %100 şarj da bırakıyorum sabah şarjım %40 lara düşüyor nedendir anlamadım bütün sıfırlamaları yaptım 3G vs açık olmamasına rağmen Canımı sıkıyor bilen varsa yasa aynı sorunla karşılaşan varsa yardımcı olursa çok sevinirim

• Merhaba arkadaşlar,

İnternette arama yaparken şans eseri D&R'a rastladım ve ürünün fiyatına çok şaşırdım. Fiyatlar şu şekilde;

Mophie Juice Pack Helium: 99 lira
    Mophie Juice Pack Air: 119 lira
    Mophie Juice Pack Plus: 139 lira

Karşılaştırmanız açısından fiyatları bir kaç siteden yazayım:
    Helium: Apple Store 299 lira. Plus: Vatan Bilgisayar 299 lira.

Ürünlerin yurt dışı satış fiyatları şu şekilde:
    Helium: 79 dolar (240 lira)
    Air: 99 dolar (300 lira)
    Plus : 119 dolar (360 lira)

Tabi ki bunlar kargo hariç.

Kısa bilgi vereyim şarj etmeleri hakkında;
    Helium: 1500 mah pil var içinde %80 şarj ediyor.
    Air: 1700 mah pil var içinde %100 şarj ediyor.
    Plus: 2100 mah bir pil var içinde ve %120'ye kadar şarj edebiliyor.

Piyasadaki en iyi şarjlı kılıf bence arkadaşlar, kaçırılmaması gereken fırsat 5/5S sahipleri için. Ben hemen kaptım bir tane.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 822823824825826
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.