Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Muss@

quote:

Orijinalden alıntı: black_sea53

quote:

Orijinalden alıntı: altinbas07

slm bende ıphone 5 beyaz 16 gb mevcut bunu eşime verip TR garantili 5s 16gb almak istiyorum sipariş nerden verebilirim ithalatçı olmayacak garantisi

Hepsiburadadan verebilirsiniz birde abea bayilerinden ön sipariş

hepsiburada ithalatçı firma garantili satıyor şu an. distribütör cihazları 1 kasımda çıkacak.

Anladım hocam Zaten dikkat etmemiştim sadece başka birley ararken üstte reklamını gördüydüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

5s kullanıcı listesi yendiden editlenmiştir herkesi ekledim

Beni eklememişsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Catharacta Skua

quote:

5s kullanıcı listesi yendiden editlenmiştir herkesi ekledim

Beni eklememişsiniz

Hocam çok özür dilerim atlamışım :)

• Akşama pc ye geçince herkesi ekleyecem bu arada şimdiden sıraları hazırlayacam 50. Ve 100. Sırayı ayırttırmak isteyen var mı :) ?

• quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

ılk mesajda cıhaz renklerınde altın sarısı yazmayın bence. Sampanya yazın bana gore

Goldun türkçesi altın olduğu için öyle yazdım. Eveeet açık oylama başlasın şampanya mı altın sarısı mı :)

• Bende 1 Kasım gibi alıcam.Ama aklımı Online Store da kurcalıyor.Ordan alırsam nasıl bana ulaşıcak,kaç günde gelecek muamma.Renk olarak altın istiyorum,umarım bulabilirim ilk gün
  • 5S kamerasi super slow motion.. guzelmis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzay grisi internette güzel görünüyordu ama gerçekte hiç hoşuma gitmedi oyuncak gibi olmuş. Beyaz seçenekler daha mantıklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vires

Uzay grisi internette güzel görünüyordu ama gerçekte hiç hoşuma gitmedi oyuncak gibi olmuş. Beyaz seçenekler daha mantıklı.

Bence en güzel siyahtı 4s teki süperdi

• Space Grey -16 gb beni de ekleyin. (Kasım 12 de elimde)
  • online satışı başladımı başladıysa nasıl alabilirim yardım edebilcek varmı acil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: masa70

online satışı başladımı başladıysa nasıl alabilirim yardım edebilcek varmı acil...

Hocam bilgim yok ama ilk sayfada bir arkadaş 3 . Mesaajdamı ne online satış hakkında bişey demişti ona sorabilirsiniz bellin bilir

• 32gb gold almaya kara verdim 1 kasımda 32gbnın fıyatı ne olur sizce?
  • quote:

online satışı başladımı başladıysa nasıl alabilirim yardım edebilcek varmı acil...

USA den apple.com dan aldım. İstersen yardımcı olurum. Bana sağolsun Karti üstad yardımcı oldu.
  • quote:

32gb gold almaya kara verdim 1 kasımda 32gbnın fıyatı ne olur sizce?

bak 16 gb ın bence fiyatı TR de 2200 civarında olur. 32 gb in 2400 den aşağı olmaz.
  • 32 gb gold um olsa tadından yenmez ama....
  • Çok yazılmış güzel hoşta, şu kullanıclar biraz deneyimlerinden bahsetse? uygulama çökmesi yaşıyorlar mı? batarya performansı nasıl? kasada soyulma oluyor mu?

1 Kasımda büyük ihtimalle Turkcell den alırım gibi, ya da uygun fiyatlı gray market olmayan bir ürün. Hoş onda da satış yapan her yer nerdeyse gray olmuş.. Metro da inceledim ay başında, uzay grisi ya da bence siyah olanı, özelliklere erişim için sim kart istiyordu sadece hafif olmuş 5 e göre diyebildim.. Bu sebepten detaylı kullanıcı yorumu lazım, ona göre fikir değiştirme ihtimalim var..
  • masa70 M kullanıcısına yanıt
    bi arkadaş turkcell'den fiyat bilgisi almıştı, 2900 tl olacakmış.
  • Uzay Grisi. 16 gb

Bakalım nasıl olacak nasıl kullanılıyor. Heyecanla bekliyorum şimdi
  • Muss@ kullanıcısına yanıt
    onu baya yemişler şuan bile sitelerde2.5 2.6 operator fıyatı o kadar yuksek olmaz...
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.