Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (775. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 773774775776777
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba note3 kullanıyorum ve artık iphone geçmek istiyorum 16gb bana yetecektir fazla fotom videom yok oyun oynamam zaten cihazı alınca güncelleme yapmayı düşünmüyorum geldiği sürümde kullanacağım daha önce güncellediğim telefonlar hep sorunlar oldu bu cihazı açınca otomatik güncelleme yapmaz değilmi.

Birde bütcem 1.800tl başka fiyata çıkamam en az 1 yıl kullanacağım 2.el istemiyorum önerirmisiniz bu cihazı teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONUR-40 -- 26 Ekim 2015; 18:18:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

5S ios 7 ile gelmişti, aldığınız günü hatırlıyormusunuz ne kadar hızlıydı...

Beşeş cihazımda hala 7.1.2 kullanıyorum hala hızlı
  • Bence note serisinden sonra ekran boyutu sizi zorlayacaktır. Şahsen son zamanlarda ekran boyutu yüzünden değişmeyi düşünmeye başladım. İphone 6 da çok pahalı android e dönmek te pek aklım almıyor bakalım ne yapıcaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün fark ettim yada bugün başladı home tuşunun üstüne doğru biraz hızlı basınca çıtırdama oluyor ama işlevinde sıkıntı yok zaman içinde geçermi (bazıları böyle diyordu) ve ileride sorun çıkarırmı?
    Ramazan Bayramından 1 hafta sonra aldım telefonu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SemiÇevik

Bence note serisinden sonra ekran boyutu sizi zorlayacaktır. Şahsen son zamanlarda ekran boyutu yüzünden değişmeyi düşünmeye başladım. İphone 6 da çok pahalı android e dönmek te pek aklım almıyor bakalım ne yapıcaz

Boyut küçük olması daha iyi benim için artık büyük ekran sıkıntı oluyor.

• Merhaba arkadaşlar Iphone 5s 16 gb uzay grisi alacağım önümde iki seçenek var sizce hangisini tercih etmeliyim acil cevap verirseniz sevinirim yarın alacağım

1.http://www.kliksa.com/urun/apple-iphone-5s-16-gb-space-gray-akilli-telefon/901911902 Apple Türkiye Garantili 1900 tl

2.http://www.avea.com.tr/web/Cihazlar/AkilliTelefonlar/iPhone5s16GB Garantisinin ne olduğunu bilmiyorum üstelik cihaz stoklarında yoktur gelmesini beklemek zorundayım 1800 tl

Kliksada ise 15 adet kalmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emirhan24 -- 26 Ekim 2015; 23:20:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: emirhan24

Merhaba arkadaşlar Iphone 5s 16 gb uzay grisi alacağım önümde iki seçenek var sizce hangisini tercih etmeliyim acil cevap verirseniz sevinirim yarın alacağım

1.http://www.kliksa.com/urun/apple-iphone-5s-16-gb-space-gray-akilli-telefon/901911902 Apple Türkiye Garantili 1900 tl

2.http://www.avea.com.tr/web/Cihazlar/AkilliTelefonlar/iPhone5s16GB Garantisinin ne olduğunu bilmiyorum üstelik cihaz stoklarında yoktur gelmesini beklemek zorundayım 1800 tl

Kliksada ise 15 adet kalmış.

hb dan da alabilirsin
    http://www.hepsiburada.com/apple-iphone-5s-16-gb-silver-pm-telcepiph5s6gbbe?utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=pc&utm_content=cpc&utm_term=kategori-genel&wt_pc=akakce.cpc.kategori-genel.cpc&v=1.1.7

• Beyler 8.4.1'den 9.1'e gecisi oneriyormusunuz?

• emryrgc E kullanıcısına yanıt
    Ben pek tavsiye etmiyorum. Öyle aman aman bir değişiklik yok açıkcası. Bu ne bunun için mi versiyon yükselttim diyebilirsin :) gerçi whatsapp ı aktif olarak kullanıyorsan hızlı cevap özelliği geldi 9.1 le. Şarj konusu 8.4.1 e göre iyi değil. Şarj sürem inanılmaz arttı diyen arkadaşlar neye göre diyorlar hala anlamadım açıkcası. 9.1 le bugların bir kısmı gitti kasma hala minimum seviyede de olsa var ama rahatsız edici bir durum yok şimdilik. Yani biraz sana kalmış geçip geçmemek.
  • Ben de 8.3'teyim, şarj konusundan da stabilliğinden de çok memnunum. 9.1'e geçmeyi düşünmüyorum, çok olumlu görüşler yok çünkü. Biraz daha zaman geçsin bakalım.
  • Dostum aynı sorunu ben de 9 la yaşamaya başladım. Artık sık sık wifi dan kopmalar da yaşıyorum. 8 de bu tip sorunlar yoktu. sildim tekrar kurdum falan ama bir işe yaramadı. Çözüm bulup haber verirsen sevinirim.
  • gittiği yere kadar; 7.1
  • evet arkadaşlar sizce 5s almalımıyım avea'dan faturaya ek alacağım nakit yerine şunda note3 kullanıyorum bu sararma felan kronik bir sorunmu yarın alacağım cihazı önerileriniz nedir.
  • Bende sararma olmadı. 1.5 seneyi geçti kullanıyorum tek sıkıntım bataryası diyebilirim. ekran büyüklüğü benim için önemli diyorsan 5s almanı pek tavsiye etmem. Onun haricinde sorunsuz bir telefon ama şu an da o parayı eder mi tartışılır açıkcası :)
  • S.a arkadaşlar aranıza katılmıs bulunuyorum. 2 gün önce 5s 64Gb space gray aldım.

İphone 3 - 3gs - 4 - 4s - 6 olarak kullandım suan da 5s alek seriyi bozmamıs oldum.

Note 4 den geçtim arkadaşlar android i övmek veya ios u kötülemek değil ama wifi de aşırı sıkıntılar çekiyorum. Kopmalar çekmemeler ne bileyim ağız tadıyla bağlanmıyor.

İos 9.1 yüklü şuan sıkıntı mı var sistem de şıan yoksa cihaz da mı problem var anlayamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

Bu kılıflar nasıldır arkadaşlar iş görür nü? Telefonun kasasına zarar verir mi?

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/iphone-5-5s-kilif-ultra-ince-seffaf-iphone5-5s-188968522

Ayrıca telefonla çektiğim ağır çekim videolarını bilgisayara kopyaladığımda normal video hızında oluyor. Ağır çekim videoları bilgisayarıma nasıl aktarabilirim? Aklıma bir yere upload edip mesela youtube sonra oradan indirmek geliyor ama çok uzun ve zahmetli iş. Ayrıca video kalitesini de düşürebilir. Yardımcı olursanız sevinirim.

Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.

• veyiss_18 kullanıcısına yanıt
    Note 4 den geçdim demişsiniz. Bende iphone 5s kullanıyorum şu anda. Ancak note 5 ile iphone 6s plus arasında kararsız kaldım. Note 4 ü ne kadar kullandınız uzun vade de kama yavaslama yaptı mı siz niye 5s e gectiniz acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: mt28

Dostum aynı sorunu ben de 9 la yaşamaya başladım. Artık sık sık wifi dan kopmalar da yaşıyorum. 8 de bu tip sorunlar yoktu. sildim tekrar kurdum falan ama bir işe yaramadı. Çözüm bulup haber verirsen sevinirim.

Hocam şuana kadar bir çözüme ulaşamadım kaç kere restore ettim filan bir şey değişmedi anlamadım çok saçma bir olay
  • Arkadaşlar merhaba ikinci el iphone 5s aldım cihaz tertemiz 1 yıllık cihazla ilgili tek sıkıntım bazen bi anda sarjı ani düşüş yaşıyor 35 den 27 ye bi anda düşmesi gibi bunun sebebi ne olabilir 1 yıllık cihazın batarya olarak böyle olması normal mi ve bataryanın ne kadar performansta çalıştığını öğrenebileceğim herhangi bir uygulama var mı şimdiden teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecelik85

Arkadaşlar merhaba ikinci el iphone 5s aldım cihaz tertemiz 1 yıllık cihazla ilgili tek sıkıntım bazen bi anda sarjı ani düşüş yaşıyor 35 den 27 ye bi anda düşmesi gibi bunun sebebi ne olabilir 1 yıllık cihazın batarya olarak böyle olması normal mi ve bataryanın ne kadar performansta çalıştığını öğrenebileceğim herhangi bir uygulama var mı şimdiden teşekkür ederim

İtools 3 ile bakabilirsin, batarya ölmeye başlamış yavaştan özellikle 3g açıkken sık olur o düşmeler
  • 
Sayfa: önceki 773774775776777
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.