Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (649. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 647648649650651
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nega.Thief

Arkadaşlar sizlerin telefonunda jelatindi ,kılıftı ,kaptı bunlardan var mı varsa nasıl bir şeyler acaba kalın jelatinin bir zarar dokunur mu telefona.

Teşekkürler

Jelatin var ve kilif olarak spigen tough armor kullaniyorum cok memnunum tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgencer05

Evet çeşitli forumlarda söylediğini çözüm yolunu gördüm ve denedim.nispeten çözdü sorunu özellikle sesin karşı tarafa yankılı gitmesi düzeldi sayılır.fakat telefon çok hafif ağızdan uzaklaştığında hemen anlayamıyorum diyor karşı taraf.yanağa paralel duruşunu hafiften değiştirmem yetiyor sesin bozulması için öyle çok uzaklaştırdığım falan yok yüzümden 1-2cm lik farktan bahsediyorum.diğer telefonlarda böyle bir durum yaşamamıştım şimdiye kadar. Telefon henüz 10 günlük servise versem mi diye düşünüyorum ama en a 10 gün telefonsuz kalırız.sürecin sonunda sorun yoktur deyip geri Gönderme ihtimalleride var.

Ayni sorunu bire bir ben de yasiyorum. Telefonu yanigima yapistirarak ve ahize asagi gelmeyecek sekilde konusmak zorunda kaliyorum. Nokia kullanirken hic boyle sorun yasamiyordum. 2bin liralik telefonla konusurken eziyet cekiyoruz resmen. Cihazi hic mi test etmediler bunlar. Servise versek bile swap ne oldugu belirsiz tamir gormus cihaz verecekler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: scoopi

quote:

Evet çeşitli forumlarda söylediğini çözüm yolunu gördüm ve denedim.nispeten çözdü sorunu özellikle sesin karşı tarafa yankılı gitmesi düzeldi sayılır.fakat telefon çok hafif ağızdan uzaklaştığında hemen anlayamıyorum diyor karşı taraf.yanağa paralel duruşunu hafiften değiştirmem yetiyor sesin bozulması için öyle çok uzaklaştırdığım falan yok yüzümden 1-2cm lik farktan bahsediyorum.diğer telefonlarda böyle bir durum yaşamamıştım şimdiye kadar. Telefon henüz 10 günlük servise versem mi diye düşünüyorum ama en a 10 gün telefonsuz kalırız.sürecin sonunda sorun yoktur deyip geri Gönderme ihtimalleride var.

Ayni sorunu bire bir ben de yasiyorum. Telefonu yanigima yapistirarak ve ahize asagi gelmeyecek sekilde konusmak zorunda kaliyorum. Nokia kullanirken hic boyle sorun yasamiyordum. 2bin liralik telefonla konusurken eziyet cekiyoruz resmen. Cihazi hic mi test etmediler bunlar. Servise versek bile swap ne oldugu belirsiz tamir gormus cihaz verecekler.

Sevgilimdeki 5s Gümüş renk 16 gb tada aynı sorum var hocam kronik bir ıphone problemimi acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: SemiÇevik

quote:

Orijinalden alıntı: scoopi

quote:

Sevgilimdeki 5s Gümüş renk 16 gb tada aynı sorum var hocam kronik bir ıphone problemimi acaba.

Malesef kronik gibi duruyor. Degistigim cihaz da boyleydi.

• scoopi kullanıcısına yanıt
    gümüşünde seste sıkıntı var uzay grisinde ekran esnemesi verilen paraya göre hakedilmeyen şeyler

• Epey çokmuş bu şikayetten muzdarip olanlar:)ben telefonun sesi konusunda aşırı hassasım,telefonun öncelikli görevi sesli iletişimi kaliteli bir şekilde gerçekleştirmek özellikle karşıdaki kişinin sesini hiç değişime uğramadan aktarması.iphone ve lumia modellerini bu konuda başarılı buluyordum bu sıkıntı olana kadar.htc m8 de de hiç bir sorun yaşamamıştım bu konuda sadece sık telefon değiştirmeyi Sevdiğim için değişiklik olsun diye takas ettim telefonu:(Android cihazların yeni çıkanlarını denesemde sürekli tekrar iOS a dönüyorum.ilk kez değişiklikten Pişmanlık duydum.forumda aynı sorundan cihazı servise gönderen arkadaşlar varsa deneyimlerini aktarabilirlerse çok memnun oluruz veya sorunu nasıl çözdüklerini.

• Arkadaşlar size şu kadar diyeyim şu saatten sonra elime samsung sürmem ben gerek kullanım rahatlığı gerek görüntüsü gerekse hızı mükemmel bir telefon yok androidmiş yok işte bilmemneymiş hikaye arkadaşlar 1 sene sonra samsung teller sinir krizi geçirmenize neden oluyo

• quote:

Orijinalden alıntı: Nega.Thief

Arkadaşlar sizlerin telefonunda jelatindi ,kılıftı ,kaptı bunlardan var mı varsa nasıl bir şeyler acaba kalın jelatinin bir zarar dokunur mu telefona.

Teşekkürler

jelatin yerine cam koruma+spigen tough armor kullanıyorum.gayet güzel bi ikili oldular
  • quote:

Orijinalden alıntı: dalgıç murat

ayarlar>erişebilirlik>telefon gürültüsünü gider kapalı yapın,,yada konuşurken telefonun altındaki mikrafondan ağzınızı uzak tutmayın,,eğer uzak tutarsanız sizin sesinizide rüzgar sesi olarak algılayacağından şuan yaşadığınız sorun meydana geliyor,ama telefon gürültüsünü gider i kapatırsanız problem çözülür

Cevabınız için tekrar teşekkür ederim.Az önce aklıma geldi sağlıklı bir görüşme yapabilmek için illaki gürültüyü azalt seçeneğini kapalı tutmamız gerekiyorsa bu bütün 5s lerin bu özelliğinin Hatalı olduğu anlamına mı gelir. Öyle ya o özelliği gürültüyü filtrelemek için koymuşlar özelliğini yerine getirmediği gibi birde iletişimi baltalıyor.hoş ben bu özelliği kapatıncada sorunu çözemedim ya neyse:(

• 5S Almayı düsünüyorum satan olrusa bana ulasabilir
  • Arkadaşlar bu telefonların şarj kablolarının garanti süresi 6 ay mı yoksa 24 ay mı sürekli kopukluk yapıp duruyo 11 ayda pert oldu kablo :/

• quote:

Orijinalden alıntı: farate

5S Almayı düsünüyorum satan olrusa bana ulasabilir

pm attım ...
  • Arkadaşlar Denizli içi ilgilenen olursa 5S GOLD 16 GB Çiziksiz 3-4 aylık telefonumu satacağım ilgilenen olursa burdayım :) 6 sı olan varsa takasada girebilirim
  • Arkadaslar aranizda kayitsiz space gray 5s satan varsa, kozmetigi yerinde, ben alabilirim

Bende 4s var oda kayitsiz siyah tertemiz garantisi yeni bitti

• Apple storedan iphone 6 Gold aldım,değişim istedim beyaz rengiyle,tekrar değişim istedim Space greyle en sonunda iade edip eski gözağrım 5s'e Gold rengiyle geri döndüm diyeceğim şu ki hiçbir rengi beni kendine bağlayamadı 6'nın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dalgıç murat

ayarlar>erişebilirlik>telefon gürültüsünü gider kapalı yapın,,yada konuşurken telefonun altındaki mikrafondan ağzınızı uzak tutmayın,,eğer uzak tutarsanız sizin sesinizide rüzgar sesi olarak algılayacağından şuan yaşadığınız sorun meydana geliyor,ama telefon gürültüsünü gider i kapatırsanız problem çözülür

Cevabınız için tekrar teşekkür ederim.Az önce aklıma geldi sağlıklı bir görüşme yapabilmek için illaki gürültüyü azalt seçeneğini kapalı tutmamız gerekiyorsa bu bütün 5s lerin bu özelliğinin Hatalı olduğu anlamına mı gelir. Öyle ya o özelliği gürültüyü filtrelemek için koymuşlar özelliğini yerine getirmediği gibi birde iletişimi baltalıyor.hoş ben bu özelliği kapatıncada sorunu çözemedim ya neyse:(

Hocam 5s kullaniyorum 1 senedir ve aldigimdan beri telefon gurultusunu gider secenegi acik konumda hic bir skintisida yok gayet saglikli gorusmeler...Bence siz cihazinizi bi apple store ye gosterin kolay gelsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: SemiÇevik

gümüşünde seste sıkıntı var uzay grisinde ekran esnemesi verilen paraya göre hakedilmeyen şeyler

Altın'da?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8.1.2 ile zil seslerim geri geldi en azından.
  • Ona daha kusur bulamadım 😄

• 
Sayfa: önceki 647648649650651
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.