Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (651. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 649650651652653
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Akasya apple Store teknik hizmet veriyormu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zurrani kullanıcısına yanıt
    1- Home tuşu sorunu ilelebet devam edecek gibi gözüküyor.
    2- AVPlayer ı şiddetle tavsiye ederim.
    3- :)
  • evet ttec ürünlerini teknosa'da gördüm kaliteli ürünleri var ama ekran koruyucusu göremedim. aslında dün istediğime yakın bir deri kılıf aldım çift taraflı kullanımlı bunun yanında ekran koruyucu düşünüyorum. kılıfı aldığım yerde bir tane cam koruyucu gösterdiler 40 liraya markasını sordum bilmiyorum dedi.
  • potansiyel suçlu P kullanıcısına yanıt
    cam koruyucular aşşağı yukarı o civarlarda 30-50 arasında.
    ttech in şarj aletinden memnun kalmadım,geri de veremedim şuan kenarda duruyor kullanmıyorum.
    akşam takmama rağmen şarj yüzde 64 te kalmıştı,fullememişti.
    cam koruyucu olarak kalitesini bilemem ama telefoncudan alıp taktırmanız daha başarılı olur,adamlar taka taka ustalaşmış durumda
    5-10 aşşağı pazarlık yapmayı unutmayın
  • kral1840 kullanıcısına yanıt
    valla bu telefon işinde özellikle şu cam ekran koruyucu fiyatlarını anlamadım :) piyasayı çok araştırıyorum 15 liraya da cam ekran koruyucu var 79 tl'ye de hani kılıfı gözleyerek, elleyerek kalitesini anlarsın peki cam ekran koruyucu da ne yapacağız mikroskopla mı bakmamız lazım kafamda deli sorular :))
  • potansiyel suçlu P kullanıcısına yanıt
    telefonu aldığım telefoncuya cam taktırcam dedim,kutudan çıkınca hemen camıda taktı 3mm lik 25 e.
    ne fark var bilmiyorum ama o kırılmaz sözleri yalan.
    arkadaşım 50 tl ye taktırdı kırılmazı telefon yere düşünce hem o cam kırıldı hemde ekran kırıldı.
    cam olmasa dokumatikte giderdi masraf artardı ama buna şükür.
  • kral1840 kullanıcısına yanıt
    evet işte bu yüzden bende şüpheyle yaklaşıyorum fiyat aralığındaki uçurum ve kalite farkından dolayı. çok telefonu düşüren biri değilim ama bir kere gitti mi de gidiyor neyse bakalım hocam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gktgsyn

Apple store dan randevu alin gidin gosterin probleminizi ayni gunde cozerler sorunu ama once baska bir hatla baska model telefonlarla karsilikli gorusun test edin ve bunu telefon gurultusunu gider secenegi acikken telefonu yanaginiza deyecek sekilde tutarak yapin...

Bizler sorunsuz olsun rahat edelim diyerek iphone aliyoruz idare edilecek birsey olmamali

İstanbul'da yaşasaydım olurdu aslında fakat Konya'dayım .birde şu aralar azaldı sorun.telefon gürültüsünü azalt seçeneği 1 haftadır kapalı,ayrıca telefonu tutma açısını ayarlama konusunda da deneyim kazanmış olabilirim:)anlayamamaktan şikayet eden yok şimdilik.hatta net geldiğini söylüyorlar:)

• http://www.spigen.com/iphone-5-case-slim-armor.html
    2 günlük linkteki ürün satılıktır...
    ilgilenenler pm atabilir. orjinal kutusunda 25 tl.
  • Merhaba arkadaşlar iphone 5s sony xperia z2 ve lg g3 32gb arasında kaldım Sizce hangisini almalıyım benim için önemli olan şeyler sosyal medya çok kullanırım hepsini kamerayı çok kullanırım oyun orta seviyede ekran boyutu önemli degil benim için 3 4yıl kullanmak istiyorum telefonu iphone 5s son güncellemelerle nasıl hale geldi ve benim için sarj konusu da önemli 1günü çıkarsa yeter ama yoğun kullanırım 3 telefonun da + ve -yönlerini söylerseniz sevinirim
  • lVMurat L kullanıcısına yanıt
    Diğer arkadaşlar ne der bilmiyorum ama benim görüşüm son 2 güncellemeden sonra 5S'in hem şebeke hem de wi-fi çekim kalitesi düştü.Fotoğraf anlamında bana göre gün ışığında vasat,iç mekanda ve gece çekiminde çok kötü.Samsung S3'le ve LG G2'yle kıyaslıyarak bunları söylüyorum ama G3'ün kamerası 5S'e çok çok göre iyidir diye tahmin ediyorumZ2 hakkında hiçbir bilgim yok.Yalnız şunu söyleyeyim bir sonraki güncellemeyle şebeke çekimi ve wi-fi performansı tekrardan normale dönerse ki bence dönecektir sosyal medyayı kullanmak için 5S birebir.Ne bir takılma ne uygulamayı yavaş açma sorunu yok.Diğer telefonlara göre bu konuda çok iyidir diye tahmin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: harungs1905

Diğer arkadaşlar ne der bilmiyorum ama benim görüşüm son 2 güncellemeden sonra 5S'in hem şebeke hem de wi-fi çekim kalitesi düştü.Fotoğraf anlamında bana göre gün ışığında vasat,iç mekanda ve gece çekiminde çok kötü.Samsung S3'le ve LG G2'yle kıyaslıyarak bunları söylüyorum ama G3'ün kamerası 5S'e çok çok göre iyidir diye tahmin ediyorumZ2 hakkında hiçbir bilgim yok.Yalnız şunu söyleyeyim bir sonraki güncellemeyle şebeke çekimi ve wi-fi performansı tekrardan normale dönerse ki bence dönecektir sosyal medyayı kullanmak için 5S birebir.Ne bir takılma ne uygulamayı yavaş açma sorunu yok.Diğer telefonlara göre bu konuda çok iyidir diye tahmin ediyorum.

Hocam bende 5S den önce s3 kullanıyordum, 5S fotoğraf konusunda bariz şekilde çok iyi bence s3 e göre, diğer dediklerinize Katılıyorum ama uygulama açma kapama geçiş konularında çok çok iyi bence de

• ya şu lanet ayfon için bi mp3 çalar bulamadım arkadaş herşey paralı.allahını seven ekolayzırı olan ücretsiz bi mp3 çalar söylesin bi zahmet.yeminle bezdim telefondan.sınırlı kotam oldugu için mobil veriyi kullanıcam zaman açıp kapamak işkence oldu.hey gözünü sevdiğim G2 keşke satmasaydım
  • harungs1905 H kullanıcısına yanıt
    senin kullandığın 5S çakma falan herhalde dostum.

abartmayın. telefonumda 8.1.2 yüklü. hiçbir android in olamayacağı kadar seri ve stabil.

Kamera hakkında dediklerinizden zaten belli atıp tuttuğunuz. Gündüz çekimleri ve özellikle gece çekimleri çok çok başarılı. özellikle gece çekimleri G3 ten ve tüm androidlerden iyidir. Az araştıran insan bunu kendisi anlar zaten.

Soran arkadaş burda sorup kestirme yoldan bilgi edinmektense araştırsa kendisi de görecektir.

Derdim reklam değil alan alsın almyan almasın. Zaten androidlerin fiyatı çok düştü. İsteyen alsın parası cebinde kalsın. Ama iphone u kötülemesin. Parasının hakkı telefon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suvari25

abartmayın. telefonumda 8.1.2 yüklü. hiçbir android in olamayacağı kadar seri ve stabil.

Kamera hakkında dediklerinizden zaten belli atıp tuttuğunuz. Gündüz çekimleri ve özellikle gece çekimleri çok çok başarılı. özellikle gece çekimleri G3 ten ve tüm androidlerden iyidir. Az araştıran insan bunu kendisi anlar zaten.

Soran arkadaş burda sorup kestirme yoldan bilgi edinmektense araştırsa kendisi de görecektir.

Derdim reklam değil alan alsın almyan almasın. Zaten androidlerin fiyatı çok düştü. İsteyen alsın parası cebinde kalsın. Ama iphone u kötülemesin. Parasının hakkı telefon.

marka fanboyluğu yapar gibi konuşmuşsun kardeş.ya G2 yada G3 kullanmadın yada yanlış kullandın.bende G2 vardı foto kalitesi G2 nin daha iyiydi,arkadaşımdaki 5s ile birlikte test ettik.foto yu geçtim akıcılık konusunda G2 kat kat üstün ayfondan. G3ü bilemem ama G2 program açmada geçişlerde vs. bi tık önde.tabi nasıl kullandıgına bağlı.sonuçta android bi ton kişiseleştirmesi var.takoz da yapabilirsin yağ gibi kayan bi telefonda yapabilirsin.4k video modu ve slow mo modu yüklemiştim G2 ye ve gayet hoş olmuştu.ayfonda herşey belirli sınırla içinde.dışına çıkamıyosun.en kötü özelliği alt ve üstteki barları kişiselleştiremiyosun.ayfonda tek hoşuma giden parmak izi okuma ve sağlamlık.gerisi boş beleş.he bide herşey paralı.
    ekleme : arama geldiğinde cevaplamada epey bi gecikme var bakalım ne zaman düzelcek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HoneyBadger82 -- 18 Aralık 2014; 21:04:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: suvari25

Yeterince araştırma yaptım iphone 5s in şarjına çok kötü diyorlar mesela ne kadar ekran ne kadar bekleme süresi alıyorsunuz sosyal medya internet çok kullanırım foğraf çok çekerim oyun tek tük ve yoğun kullanırım 1günü çıkarır mı? Ayrıca mesela z2nin arka kamerası 5s e göre daha iyiymiş ama 5s in de ön kamera yönünden daha iyiymiş ve bu telefonun gece cekimi nasıl o telefonlara göre bunların cevabıını merak ediyorum bir de iphone da bazı uygulamaların paralı oldugunu duydum appstore da cok az mı uygulama var hiç ios kullanmadııgım için bilmiyoorum

• Marka fanboyluğu yapmamın bana bi getirisi yok. Ama karalamaya da luzum yok.

Android 3 yıl kullandım. Hem debir nexus um vardı. Yeni ios a geçtim. Farkları gayet iyi biliyorum. En saf android hali bile günden güne kasıyor arkadaşlar. Bilinen gerçekler artık duymayan bilmeyen kalmadı. Android in nasıl bir sistem olduğunu biliyoruz. Avantajları var. Dezavantajları var. İsteyen istediğini alır. iOS un avantajı basitliği, kararlılığı ve ömrüdür.

Şu ana kadar ios 8 de bir çok bug gördük. Hepsi birer birer gideriliyor. Başta böyle olması çok normal. iOS kullanan insan hataların giderileceğini biliyor. 3 yıllık 4S e güncelleme çıkartan bir firma var ortada. Hala o telefonun kararlılığı için uğraşılması verilen paranın hakkıdır tabiki telefonun donanımı çevresinde mümkün sınırlar.

Yabancı sitelerde boy boy testler var. Herkes kullanımına göre telefonunu seçer alır. Fakat siz gece çekimi kötü diyorsunuz ben bunu anlayamıyorum. iPhone ların gece çekimi için optimize edildiğini herkes bilir. Yabancı siteleri okumalısınız.

size bir örnek
    Kaynak phonearena.com

https://store.donanimhaber.com/f5/19/d8/f519d821e772ef2046fa108d6bc581da.png

@IVMurat

sana tek tavsiyem; eğer çok para vermke istemiyorsan Z2 ve G3 al gerçekten fiyatları çok uygun bu aralar.

Ama şunu aklında bulundur. 5S in kamerası, işlemcisi, grafik işlemcisi, stabilitesi daha iyidir.

ekranı küçüktür. toplu taşımada kullanması rahattır. ama film izlemesi o kadar eğlenceli değildir. Bataryası da günlük kullanımı çıkartıyor. Bir z2 değildir. karar senin
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: HoneyBagdeR2

ya şu lanet ayfon için bi mp3 çalar bulamadım arkadaş herşey paralı.allahını seven ekolayzırı olan ücretsiz bi mp3 çalar söylesin bi zahmet.yeminle bezdim telefondan.sınırlı kotam oldugu için mobil veriyi kullanıcam zaman açıp kapamak işkence oldu.hey gözünü sevdiğim G2 keşke satmasaydım

tek derdin eq ise ayarlar- müzik in içinde var seçenekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: HoneyBagdeR2

ya şu lanet ayfon için bi mp3 çalar bulamadım arkadaş herşey paralı.allahını seven ekolayzırı olan ücretsiz bi mp3 çalar söylesin bi zahmet.yeminle bezdim telefondan.sınırlı kotam oldugu için mobil veriyi kullanıcam zaman açıp kapamak işkence oldu.hey gözünü sevdiğim G2 keşke satmasaydım

Denon audio vardı

https://itunes.apple.com/tr/app/denon-audio/id520604518?l=tr&mt=8

Capriccio vardı bir de ama hala eq ayarlanıyor mu bilmiyorum,denersiniz.

https://itunes.apple.com/tr/app/capriccio-free-ultimate-music/id434829018?l=tr&mt=8

• Kasık biti : standart ayarları beğenmiyorum hocam.kendi müzik ve kulak zevkime göre ayar yapmak istiyorum
    what_tha : denon ücretli hocam,diğeride
  • 
Sayfa: önceki 649650651652653
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.