Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (633. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 631632633634635
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amerikan apple cihazlarına biliyorsunuz Türkiye'de apple store bakmıyor. Avrupada bakıyorlar mı biliyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ne0n66

Arkadaşlar 22 ay garantili iphone 5s beyaz temiz bir cihaz ne kadar eder. Birinden alıcam telefonu ama arkadaşım piyasası yok dedi bende değerinden fazla para vermek istemiyorum. Sizlerden yardım bekliyorum.

Arkadaşlar biliyorum belki yeri değil ama piyasayı biliyorsanız yukarıdaki mesajıma yardımcı olabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadasa aldık garantisi de vardı daha beyaz 16gb 5s : 1330 gbi bişy e aldık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

arkadasa aldık garantisi de vardı daha beyaz 16gb 5s : 1330 gbi bişy e aldık.

Beyazın piyasası biraz daha düşük herhalde.

• behicefe kullanıcısına yanıt
    evet bakıyorlar. bu bilgiyi Apple Türkiye ile telefonla konuştuğumda almıştım.
  • ilginiz için teşekkürler arkadaşlar.
    ilk defa oldu arkadaşlar camdan olabilir heralde ya da 8.1 den mi ki bekleyip görcem bidaha olacak mı.
    şuan 8.1.1 e geçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kral1840 -- 18 Kasım 2014; 10:04:05 >
  • arkadaşlar arkadaşıma iphone 6 alacağız kvk lı.
    şimdi kvk lı cihazı direk apple götürsek bakıyor mu?
    ben bakıyor dedim arkadaşa ama yanılmayayım.
    benim 5s genpalı sanıyodum direk apple çıktıda
    ama arkadaşın ki kvk lı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kral1840

arkadaşlar arkadaşıma iphone 6 alacağız kvk lı.
    şimdi kvk lı cihazı direk apple götürsek bakıyor mu?
    ben bakıyor dedim arkadaşa ama yanılmayayım.
    benim 5s genpalı sanıyodum direk apple çıktıda
    ama arkadaşın ki kvk lı.

Bakilir hocam. Turkiye uretimi olan tum iphonalara apple storede bakarlar. Yeterki kutunun arkasinda model numarasin TU yazsin

• ne0n66 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam.
    şimdi bugün akşam alcaz telefoncu getittirdi cihazı.
    kvk lı diye vurguladı ama arkadaş da apple daha iyi diye duymuş bana sordu.
    bende sizin gibi biliyodum,teşekkürler.
  • kral1840 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam. Gule gule kullanin.

• 5s i 8.1 den 8.1.1 e güncelledim dün gece 15 dakikada.
    bu arama gelince açınca 1-2 saniye bekletmesi titremesi çalması geçmiş düzelmiş fakat 7.1.2 de olmayan wifi kopması yine yaşadım balkonda 2-3 diş çekerken yine 3g ye geçti wifi ye bağlanayım mı diye sordu ve bağlandı geri.
    whatsaptaki bağlanma hızındaki yavaşlık geçmiş,ios 8.1.1 e geçince düzeldiydi bide whatsapp güncelleme aldı ikisininde etkisi var.
    kilit ekranında sms geldiğinde sağa kaydırdığımızda ana ekranı açması yani sms e gitmemesi 8.1.1 sonrası iki mesajda olmadı.ya o da düzelmiş ya da yapacak yine.çünkü önceden de arada yapıyodu.
    yine 8.x ler beklenecek tam stabilite için.
    bence 8.1 den 8.1.1 e geçilir jb yapılmayacaksa.
    bu wifi kopma olayıda ilerde düzeltilir heralde.

şimdilik gözlemlerim bu.diğer tecrübeli arkadaşlarında görüşleri tam bir yol gösterir bize.
    saygılar.

yorum değiştirme sebebim:
    sms geldi kaydırdım ve ana sayfaya geldi.
    yani sms e geçme işi de düzelmemiş.
    bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kral1840 -- 18 Kasım 2014; 12:59:05 >

• kabım gelsi çok süper duruyor rengi çok iyi tupturuncu :))) ön sticker önü biraz çizik ama önemli değil bu fiyata bu da güzel :)
  • Merhaba arkadaşlar 5s kullanıyorum bende size onemli bir sorum var. yardımcı olursanız bana çok sevinirim.ben telefonumu 2. el aldım ilk günler lg g2 ile kafa kafaya şarjı gidiyordu. şimdi lerde ne olduysa oldu gece sarjdan cıkarıyorum(12:00) %100 de oğlen(11:00) e kadar uyuyorum ve telefon masanın üstünde duruyor şarjı na bakıyorum hiç bisey açık değil(3g-wifi) 75 85 şarjı oluyor kulanım a bakıyorum %100 den %0 a kadar hiç şarj etmeden orta kullanımda 3saat kullanım 8 saat bekleme süresi. Lütfen yardım edin garantisi var genpa dan.
  • yaw 8.1.1 de şarj nasıl gidiyo; 3g açılınca su gibi düşüyo...
  • navigator kullanımlarını merak ediyorum süresi kaç.
  • Semih Bey kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun.
    cihazla fotolarını bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kral1840

hayırlı olsun.
    cihazla fotolarını bekliyoruz

tesekkürler :)) masaya telefonu arkası dönük olarak koyduğum zaman acayip güzel duruyor :D Çok az bi içeri gömük gibi geliyor suan ekran lastiği çizilmesin diye ama böyle olması lazım zaten :) gerçekten güzel. Turuncu renginden nasıl olacağından süpheliydim. neo hybrid spigen in truncu renki yok ve int.te de aradım hep yok turuncu rengi merak ediyorum koyu bir turuncu neyseki pembemsi falan değil :)) tavsiye ederim babamın telf. alınca resim cekcem :)

sarı siyah alacaktım sonradan profesyonel makinayla çekilmişte güzelde sonra kullanıcı resiminden baktım çok çiğ bi sarı renk duruyor iyi ki bunu almısım diyorum. Yalnız siz alsanız ekran koruculu olan az da olsa pahalıyla normal kabı alın sadece koruyucuyla kab aynı diyatsa ekran koruculuyu alırsınız çünkü sticker kenarı kırısmıstı belkide ben çıkartırken kırıstırmıs olabilirim ama öyleydi kendi kırısıktı buyuk ihtimal . Telefona hayran olma sebebim oldu resim gönderince görürsünüz :)

ekleme: bilgisayardan giriyorsan fare ile bir yazıyı seç o zaman acılan kopyala v.s. yukarıda acılan sekme turuncusuna yakın bir renk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Semih Bey -- 18 Kasım 2014; 13:47:51 >

• Arkadaşlar bu telefonun çekim gücünde mi sorun var yoksa eski kullandığım lg g2 mi çok iyi çekiyordu anlayamadım..avea kullanıyorum g2 ile sorun yaşamadığım noktalarda çekmiyor bu telefon..8.1.1 den ümitliydim belki düzeltilir diye ama çekim gücünde bir değişme göremedim malesef..bir ayarı falan var mıdır bunun?..

• bu aralar jb düşündüğüm için henüz geçmedim ama inş düzelmeler vardır da bende geçerim
  • Semih Bey kullanıcısına yanıt
    o fotoyu hatırlıyorum hocam çok güzeldi.
  • 
Sayfa: önceki 631632633634635
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.