Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (631. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam her gün değiştirmeyin cihaz da boya atması olur sonra :-)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: techniquest35

Hocam her gün değiştirmeyin cihaz da boya atması olur sonra :-)

Valla hocam bu kap isi cok zevkli her gun degistiriyorum bi guzel gozukuyo yani :D ama boya atmasini diyorsan Allah bilir yapacak birsey yok :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RedInterface R kullanıcısına yanıt
    Bir kaç resim isterim kullandığınız kılıfların güzellerinden :-) bende sadece spigen tough armor var :-)

• Arkadaşlar elimde 4 aylık temi[Kunye=]z 16 gb 5s var kaça satabilirim tahminen ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Finkster

Benide ekleyin

1 hafta önce aldım 5S'imi . daha öncesinde 5C kullanıyordum ama denize girdim telefonla bozuldu

Edit : 16 GB , Space Grey

Kaça aldın hocam ?
  • 1-2 ay oldu herhalde ben cihazı alalı. Bu home tuşuna her bastığımda iğrenç ve kalitesizmiş hissi veren bir ses çıkıyor. Ve sanki biraz yumuşak gibi. Arkadaştaki 5s te ise ne bir ses var ne bir şey ve epey de sert o tuş. Hani arada bayağı bir fark var. Nedir bunun kerameti?

• quote:

Orijinalden alıntı: Semih Bey

5s in arkakısmını sevdiğim için görünmesini istedim bunu aldım önlü arkalı jelatinde var haftaya gelir.
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

merak ettim nerden ve kaca aldiginizi buradan veya pm ilen ulasir misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Omega

quote:

5s in arkakısmını sevdiğim için görünmesini istedim bunu aldım önlü arkalı jelatinde var haftaya gelir.

merak ettim nerden ve kaca aldiginizi buradan veya pm ilen ulasir misiniz

Merhaba, aliexpress sitesinden yani cinden aldim. Önlu arkali jelatin olarakda birlikte 3.89$ geldi sadece kab 3$ vardi fakat suan satici dukkani kapatmis hic bir urunu yok dun ayni urunden sitede varmi diye baktim Turuncu siyah olan birkiside vardi o da 5 kusur $ arasindaydi.gelince resim vs de eklerim.

• Resimleri atayim ancak su an Danimarka'dayim is seyehatinde.2 hafta sonra TR'ye donus yapacagim su an yanimda speck in ve cinden aldigim 2.5 dolarlik kilifim var speck in kilifi cok guzel ancak 50 lira verilecek bir kilif degil cunku arkasi asiri kaygan en sagdaki var bende

• Telefonun sol alttaki deliklerinden ses gelmiyor dimi bende sag alt taraftan muzik cikisi sesi. Sol taraf konusma sesi alma yeri mi yoksa calismiyor mu.
    Su menu dokunmatik tusu aklima takildi normalini bilmedigim icin ben basinca bi tik sesi geliyorda o da normal bence telefon yeni ve o sekilde olmasi lazim ses falan cikmazsa ilerleyen zaman da basa basa tus tikanir basmaz.biraz tik sesi cikacak ki hem hemen asinmasin hem hem yakin olmayip tikanmasin. Kuzenin esinin telf.de denicem bakim fark var mi bende kince çıt gibi degil kıt diye kalin bi ton cikiyor buda normal bence

• quote:

Telefonun sol alttaki deliklerinden ses gelmiyor dimi bende sag alt taraftan muzik cikisi sesi. Sol taraf konusma sesi alma yeri mi yoksa calismiyor mu.
    Su menu dokunmatik tusu aklima takildi normalini bilmedigim icin ben basinca bi tik sesi geliyorda o da normal bence telefon yeni ve o sekilde olmasi lazim ses falan cikmazsa ilerleyen zaman da basa basa tus tikanir basmaz.biraz tik sesi cikacak ki hem hemen asinmasin hem hem yakin olmayip tikanmasin. Kuzenin esinin telf.de denicem bakim fark var mi bende kince çıt gibi degil kıt diye kalin bi ton cikiyor buda normal bence

Hepsi normal soldaki mikrafon sagdaki hoparlor

• RedInterface R kullanıcısına yanıt
    Su ortadaki silver için olan şeffaf kılıf fena değilmiş. Dediginiz gibi 59 tl.ye sanmıyorum yani :-)

• arkadaslar ben de 16GB Space Grey ile aranıza katıldım
    cihazın tipini bozmayacak ince bir kılıf arıyorum. öyle çok düşüren eden bir insan değilim dikkatli kullanırım bu yüzden üstün koruma saglayan kaba kılıflara ihtiyacım yok. orijinal siyah deri kılıfı alsam önerir misiniz? yada başka bir öneriniz var mı?
  • Bu Fun Run'da benim gibi sorun yaşayan var mı? Sürekli network error hatası alıyorum.
  • arkadaşlar bende xperia z telefonumu satıp iphone 5s silver alarak aranıza katılmış bulunuyorum telefonu 1 haftadır kullanıyoum ilk iphone olduğuniçin tuhaf geliyor kullanması biraz tavsiye kılıf v.s. uygulama yada diğer şeyleri alabilirmiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

quote:

Orijinalden alıntı: Finkster

Benide ekleyin

1 hafta önce aldım 5S'imi . daha öncesinde 5C kullanıyordum ama denize girdim telefonla bozuldu

Edit : 16 GB , Space Grey

Kaça aldın hocam ?

hocam turkcellden aldım taksitle 130 a geliyo taksitleri paket ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lyzard

arkadaslar ben de 16GB Space Grey ile aranıza katıldım
    cihazın tipini bozmayacak ince bir kılıf arıyorum. öyle çok düşüren eden bir insan değilim dikkatli kullanırım bu yüzden üstün koruma saglayan kaba kılıflara ihtiyacım yok. orijinal siyah deri kılıfı alsam önerir misiniz? yada başka bir öneriniz var mı?

hocam apple'ın ip5s için üretmiş olduğu kılıflar korumasını iyi yapıyor fakat kolay aşınıyor . ben geçen gün telefoncudan ince silikon ve saydam bir kılıf aldım . korumasını gayet iyi yapıyor ve cihazın sadeliğini hiç bozmuyor bence alıcaksanız böyle bir kılıf tercih edin .
  • icloud hesabı nasıl sıfırlanır? Bilen var mı?

Şifresini falan demiyorum. Hesap zaten ben de fakat üzerindeki herşeyi silmek istiyorum.
  • Arkadaslar ios8 de safari kullanirken tek elle zoom yapamiyor muyuz? Eskiden bir tap yapip hemen ardindan surukleme yaptigimda zoom in yada out yapilabiliyordu?

• merhaba arkadaşlar
    40 günlük sıfır aldığım ios 8.1 li 5s im bugün gelen aramayı açamadım,ekran algılamadı.sonra 5-10 saniye sonra algıladı açtım.
    sonra teli kapatıp açıym dedim ve kapatmada da kaydırmayı yarıya kadar yaptı 2-3 denemede.sonra kapayabildim.
    sonrayeniden açtım bi sıkıntı yok.
    ilk defa yaptı.
    3-5 gündür telefonu kapatıp açmıyorum ondan mı yapmıştır,ios 8.1 den mi yoksa ekrandaki 3 mm lik cam dan mı anlayamadım.
    başına gelen oldu mu hiç.
    yardımlarınızı fikirlerinizi bekliyorum.
    teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.