Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (635. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 633634635636637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    8.1.1 de de sorun devam ediyorsa temiz kurulum yapıp birde öyle deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kral1840

ben temiz kurulum yaptıgım halde sorun devam ediyor. 8.1 den geçen farkedilir bi iyileşme görürde 8.1.1 betadan geçince aynı yarım ve 1 saniye arasında yinede gecikme var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Semih Bey

quote:

ben temiz kurulum yaptıgım halde sorun devam ediyor. 8.1 den geçen farkedilir bi iyileşme görürde 8.1.1 betadan geçince aynı yarım ve 1 saniye arasında yinede gecikme var.

Aynen temiz kurulum yaptım ilk bir kaç gün telefon açılması normal oldu, sonra yine gecikme yapmaya başladı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • john mclane kullanıcısına yanıt
    Semih Bey kullanıcısına yanıt
    yine 8.1 e göre daha iyi
    bekliyecez daha iyisini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kral1840 -- 19 Kasım 2014; 13:12:23 >
  • 8.1.1 de benim görüğüm şeyler çok ısınıyor ve daha hızlı bitiyor şarjı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adam john -- 20 Kasım 2014; 0:45:32 >
  • Wifi şarj durumu gayet iyi
    En uçuk über tüketim modunu açtığımda ise sonuç aşağıda (3G-RR3-Sinyal Zayıf-Oyun oynarken arkada müzik açık+ %50 Parlaklık) Bundan ekstrem bir tüketim olamaz herhalde.
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]Apple iPhone 5s [ANA KONU]

• 5s ios8.1.1 turkcell kullanıyorum. şebeke full çekiyor. baz istasyonu görüş mesafesinde hatta.

normalde gece telefonu tam doldurup fişten çekerim. sabaha kadar şarjı 8-10 saat %89-92 arasına düşerdi.
    kotam azaldığı için edge e aldım dün.
    telefonu %98e çıkardım yatacağım için. sabah %96 daydı.

3g sinde sorun var bu telefonun yada ios 8de
    (telefonun herşeyi açık wifi -mail -bildirimler vs.)
  • Font boyutu ne kullaniyorsunuz arkadaslar?

• merhaba arkadaşlar.
    başka bir konuda iphone 6 da şebeke sorunu yaşayan bir arkadaş apple destek i ararmış orası.
    arkadaştan alıntılar.

Apple'den aradılar biraz önce ve 8.1.1'e yükseltirken bağlantıda kopma sorunu yaşamış olabileceğimi ve kurulum yaparken telefon üzerinden değil iTunes üzerinden yapmamı istediler.

8.1.1'e güncelleme yapan arkadaşlar varsa eğer ve bu güncellemeyi telefon üzerinden yaptıysanız bazı problemler ortaya çıkabilirmiş. Apple bu sorunlar için 8.1.1 sonrası iTunes üzerinden yedekleme yapmadan "Geri Yükle" seçeneği ile tekrar kurulum yapmanızı istiyor.

Kısacası telefon ile güncelleme yapanlarda genel sorunlar mevcutmuş. iTunes'den tekrar kurulum yapın fakat yedekleme almayın.

Bu şekilde yapılmaması gerekiyormuş. Sıfırdan kurulumdan kasıtları tam anlamıyla baştan kurulması ve yedekten geri yükleme yapılmaması gerekiyormuş.

buda sonuç olarak servis yok yazan yerde ki son halle ilgi mesajı.

akşamki mesajı
    akşam test yaptığımda bir problem olmadı. Bir de sabah deneyeceğim. Bir durum ile karşılaşırsam buradan söylerim hocam sizlere.

sabah ki mesajı
    Apple'nin dediği şekilde kurduktan sonra şebeke sorunu giderildi. Bir sorun yok şuan için.

sonuç olarak apple ın dediği gibi sıfırdan kabloyla itunesden kurunca düzelmiş.
    birdaha güncellemeleri ota dan yapmamak lazım anlaşılan.

inşallah sizinde sorununuzu çözer.
    ben de haftaya anca denerim,bu ara yoğunum.
    sonuçlarınızı bekliyorum

• quote:

merhaba arkadaşlar.
    başka bir konuda iphone 6 da şebeke sorunu yaşayan bir arkadaş apple destek i ararmış orası.
    arkadaştan alıntılar.

Apple'den aradılar biraz önce ve 8.1.1'e yükseltirken bağlantıda kopma sorunu yaşamış olabileceğimi ve kurulum yaparken telefon üzerinden değil iTunes üzerinden yapmamı istediler.

8.1.1'e güncelleme yapan arkadaşlar varsa eğer ve bu güncellemeyi telefon üzerinden yaptıysanız bazı problemler ortaya çıkabilirmiş. Apple bu sorunlar için 8.1.1 sonrası iTunes üzerinden yedekleme yapmadan "Geri Yükle" seçeneği ile tekrar kurulum yapmanızı istiyor.

Kısacası telefon ile güncelleme yapanlarda genel sorunlar mevcutmuş. iTunes'den tekrar kurulum yapın fakat yedekleme almayın.

Bu şekilde yapılmaması gerekiyormuş. Sıfırdan kurulumdan kasıtları tam anlamıyla baştan kurulması ve yedekten geri yükleme yapılmaması gerekiyormuş.

buda sonuç olarak servis yok yazan yerde ki son halle ilgi mesajı.

akşamki mesajı
    akşam test yaptığımda bir problem olmadı. Bir de sabah deneyeceğim. Bir durum ile karşılaşırsam buradan söylerim hocam sizlere.

sabah ki mesajı
    Apple'nin dediği şekilde kurduktan sonra şebeke sorunu giderildi. Bir sorun yok şuan için.

sonuç olarak apple ın dediği gibi sıfırdan kabloyla itunesden kurunca düzelmiş.
    birdaha güncellemeleri ota dan yapmamak lazım anlaşılan.

inşallah sizinde sorununuzu çözer.
    ben de haftaya anca denerim,bu ara yoğunum.
    sonuçlarınızı bekliyorum

öyle saçma şey mi olur hocam

her güncelleme geldiğinde telefonu bilgisayara bağlayıp, fotoları verileri yedekleyip, güncel sürümü telefonu sıfırlayarak yükleyip, bir de yeniden uygulamaları tek tek elle yükleyecez???!!!

satarım valla telefonu. öyle saçma iş mi olur.

güncelleme dediğin ota ile gelir, wifi ile yüklersin kullanıma devam edersin.

yazılım indirip habire telefonu sıfırlama ile uğraşacak olsaydım hiç androidi bırakıp geçmezdim o zaman iphone'a, ben zaten fazlasıyla rom işleri ile uğraşıyordum androidde. sırf artık uğraşmayayım diye ios'a geçtim zaten

• schumici kullanıcısına yanıt
    bende çok şaşırdım ama siz yanlış anladınız bu sıfırdan yüklemek şebeke sorunu yaşayanlar için bir kereye mahsus.yani wifiden güncellerken bir kopma ya da bağlantıda düşme olduğunda sorun yaşayanlar için çözüm.
    normalde pc den itunesle direk güncelleme yapıp da sorun yaşayan yok.
    bunu bir sefer 8.1 den sonra şebeke sorunu yaşayanlar yapacaz.

e bu yedekleme falan bi ton sıkıntıya katlanan bende artık güncellemeleri ota dan değilde itunesle kabloyla yaparım artık direk,yani sıfırlamadan.
  • Senin sonuçlarına göre bende deneyeyim itunesten.
  • Bende aranıza katılmış bulunmaktayım arkadaşlar :) Spase Grey 16 gb iphone 5s'mle :)
  • ne0n66 kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun :)
  • Teşekkür ederim :)
  • Hocam kusura bakma bu imza eklemeyi nasıl yapıyoruz ? Bide listeye ekleme işlemi devam ediyor dimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ne0n66

Hocam kusura bakma bu imza eklemeyi nasıl yapıyoruz ? Bide listeye ekleme işlemi devam ediyor dimi ?

ayarlar kısmından yapın hocam ama profilinizin değil forumun ayarlar kısmından yoksa olmuyor
    yok hocam listeye eklemiyorum ama herhangı bir sorunda bana veya konu yazmanız yeterli olacaktır
  • Tamamdır hocam çok sağolun. Madem sıkıntın olursa yaz dedin sorayım bende o zaman :)
    Ben ekran koruyucusu alıcam ama öyle çok kalın silikon gibi olanlardan filan istemiyorum. Şeffaf parmak izini çok belli etmesin birde bu pantolona okulurken bile çizilenlerden olmasın yani çabuk çizilmesin :) Şimdi tukcell de 50 TL indirimim var şöyle bir ekran koruyucu buldum önerir misiniz ?

http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/aksesuarlar/cayka-excalibur-iphone-55s-on-arka-darbe-onleyici-ekran-koruyucu?place=device_category
    Darbe önleyici yazmışlar kalın olursa bunun sadece ön olanı da var.

http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/aksesuarlar/zagg-iphone-5-seffaf-ekran-koruyucu?place=device_category

http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/aksesuarlar/cellular-line--iphone-55s-cam-ekran-koruyucu?place=device_category

Son koyduğumu almıcam büyük ihtimalle ama yinede bi göstereyim dedim. Şimdiden teşekkür ederim..

• ne0n66 kullanıcısına yanıt
    hocam bende kırılmayanlardan var cidden kırılmıyor 90tlye yaptırdım cekıç dahı vurdum kırılmıyor.
    ama senın o onerdiklerinden 1. ve 2. güzel sen karar ver ama ımkanın varsa daha ucuza kadıkoyde yada ankarada oturuyorsan kızılayda falan bulabılırsın :)
  • 
Sayfa: önceki 633634635636637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.