Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (604. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Omega

quote:

Orijinalden alıntı: denizyaziyor

Arkadaşlar uygulama önerisi yapar mısınız? Siz hangilerini kullanıyosunuz? Şimdiden teşekkürler.

Sosyal için fb,twitter fb messenger
    oyunlar:okey,okey101
    camera:camwow
    bir de video DL var videoları ındırebiliyor.
    jb de var bende jb sayesinde indirdiğim tek şey ise music box hocam

Çok sağolun hocam. Aklınıza gelirse söylerseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8.0.2 güncellemesini yapanlar telefonun performasından memnun mu ?

2 ay önce tllefonu aldım hiç yazılım günlelemesi yapmadım. 7.1.1 ile telefonu kullanıyorum. Güncellemeyi tavsiye eder misinz?
  • adizman kullanıcısına yanıt
    sende güncelleme yapmayanlar gibi 8.1 i beklemeye devam et
  • Arkadaslar dun aldim telefonu 16 gb liktan 3-4 yildir nerdeyse android kullaniyordum iosa gectim iyilide gecmisim 2 gundur mutluyum telden tek sikinti bu wifi ile wifi kotumu bu cihazin anlamadim wifi full gorunuyor ama internete bazen girmiyor bazen whatsappta baglaniyor yaziyor mesajlar gelmiyor bir ayari falan mi var.

• yuzi_35 kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun.
    benimde ilk gün 3g de daha fazla olmak üzere nette sıkıntı vardı whatsapta falan ama şimdi bi sıkıntı yok.
  • Salı günü İphone 5s uzay grisi Apple Türkiye Garantili 16 gb modelimle Apple kervanına ben de katılıyorum. 6 alacakken 5s de karar kıldım pişman değilim. 1650 tl ye mal ettim n11 den sıfırını.
  • 8.0.2 hiç stabil degil arada donmalar oluyor 8.1 le düzelecek inşallah :)
  • kral1840 kullanıcısına yanıt
    Enteresan valla dicem telefon mu bozuk nisanlimdada oluyormus gerci ayni yerden ayni zamanda aldik ama anlamadim .

Ve saolun tesekkurler bakalim cok memnundumda su wifi canimi sıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: zulu123

quote:

Orijinalden alıntı: mapıt

arkadaşlar daha önce iphone 4s kullandım kesinlikle çok memnundum ve iphondan başka bir telefon almayı düşünmüyorum size sorum sizce iphone 5s mi yoksa iphone 6'mı iphone 5si temiz ikinci el almayı düşünüyorum iphone 6'nın kasasını duruşunu çok sevmedim ama işte yeni sonuçta daha az eskiyecek ve ayrıca applerda s serileri daha iyi oluyor kafam çok karışık lütfen yardım edin

bugün yeni iPad serileri tanıtıldı. iPad mini serisi A7 chipset ile çıktı. Bunun anlamı şudur; 5s'te de aynı chipset kullanıldığına göre bu sene çıkan iPad mini A7 işlemci ile iOS 10 alacağına göre 5s de iOS 10 alacaktır ve diğer uygulama ve kullanım özelliklerinden eksiksiz ve sorunsuz olarak faydalanacak demektir. bu durumda, yeni daha uzun kullanırsın kafasıyla çirkin 6 serisi almanın hiçbir mantığı yoktur. Kaldı ki, tecrübeli iPhone kullanıcıları her zaman serilerin "S" modellerini kullanmayı tercih ederler. Yani her türlü şu anda 6 serisi alınmaz. En kötüsü 6s alınır. En mantıklısı ise şimdi 5s alıp 3 sene sonra 7s almak. Şu anda 6 serisine saldıranların büyük çoğunluğu sürekli telefon değiştiren kişiler. yani 6s çıkınca kan ter içinde ellerindeki 6 serisini satıp en önden sıraya girerek 6s alacaklardır. maddi olarak bu mutlu azınlığın içinde değilseniz, aldığınız bir telefonu en az 3 kullanmayı planlıyorsanız, mantık yine aynı yönü gösteriyor. şimdi 5s, 3 yıl sonra 7s.

Ben de 6 almayı düşünüyorken 5s aldım ve pişman değilim. Sizin görüşünüze %100 katılıyorum.

• arkadaşlar 5S kullanıyorum ios 8.0.2 var şuan ve bikaç gündür kilit açarken telefon sanki res atıyor gibi oluyor apple logosu geliyor ve 4-5 saniye sonra şifre girme ekranı geliyor, böyle bir problemle karşılaşan varmıdır acaba çözmek için ne yapabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: merenkisa

arkadaşlar 5S kullanıyorum ios 8.0.2 var şuan ve bikaç gündür kilit açarken telefon sanki res atıyor gibi oluyor apple logosu geliyor ve 4-5 saniye sonra şifre girme ekranı geliyor, böyle bir problemle karşılaşan varmıdır acaba çözmek için ne yapabilirim

hocam bu ios8 ler hep problem vallahi :)
    bilmiyorum ben 7.1.2 deyim ama bilir biri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omega

quote:

Orijinalden alıntı: merenkisa

arkadaşlar 5S kullanıyorum ios 8.0.2 var şuan ve bikaç gündür kilit açarken telefon sanki res atıyor gibi oluyor apple logosu geliyor ve 4-5 saniye sonra şifre girme ekranı geliyor, böyle bir problemle karşılaşan varmıdır acaba çözmek için ne yapabilirim

hocam bu ios8 ler hep problem vallahi :)
    bilmiyorum ben 7.1.2 deyim ama bilir biri

vallahi aynen öyle. ios 7 kullanırken hiçbir problemim yokken şu aralar sanki android kullanıyor gibiyim, sürekli bir problem var umarım düzelir 8.1'den sonra şimdilik onu beklemekten başka çare yok gibi
  • Arkadaslar 5s gold icin kilif oneriniz var mi? Aliexpress'de orjinal deri apple case'in replikasi yapmislar hardal rengi olandan alayim diyorum. Kullanan var mi tavsiye edermisiniz?

• Arkadaşlar telefonu açtıktan sonra neleri kontrol etmeliyim? Yani cihazda bir sorun var mı yok mu, bunu anlamak için öncelikle ne yapmam lazım? Samsung'da bir numarayı tuşladığımızda mesela ölü piksel testi, ses kontrolü falan açılıyordu. iPhone'da da böyle bir şey var mı?

Belli iade şartları var cep telefonlarında sanırım, o iade şartlarını ihlal etmeden üründe sıkıntı var mı yok mu nasıl anlayabiliriz?
  • meraba arkadaşlar iphone 6 çıktıktan sonra 5s almaya karar verdim ve şu an türkiyede en uygun 1850 ye var galiba ama hiçbiyer taksit yapmıyor o sıkıntı var
    arabistanı araştırdım biraz orda 1200-1300 civarında fiyatlara geliyor bildiğiniz güvenebileceğim bi mağaza var mı acaba bi de ordaki iphonelarda facetime olmuyormuş galiba
  • arkadaslar ben de amerikadan telefon getiricem fiyatı uygun olacagından daolayı amsıken 6 alıyım dıyordum ama sekil ve ekran olarak 5s daha güzel duruyor acaba 6 almazsam sonradan pişman olurmuyum?

bir ihtimal de yurtdısından getirmek yerine hazır yurtdısından getirilmiş telefon buldum 5s 32 gb acılmamıs kutu dıyor satıcı hazır pasaportta varmıs ıstersen acıp paketi kaydını yaparım fıyat 1550 diyor acılmamıs oldugunu nasıl anlarım ve fiyat cok uygun geldı bir numara olmasın dıye korkuyorum neleri kontrol etmeliyim alırken???
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanibana

arkadaslar ben de amerikadan telefon getiricem fiyatı uygun olacagından daolayı amsıken 6 alıyım dıyordum ama sekil ve ekran olarak 5s daha güzel duruyor acaba 6 almazsam sonradan pişman olurmuyum?

bir ihtimal de yurtdısından getirmek yerine hazır yurtdısından getirilmiş telefon buldum 5s 32 gb acılmamıs kutu dıyor satıcı hazır pasaportta varmıs ıstersen acıp paketi kaydını yaparım fıyat 1550 diyor acılmamıs oldugunu nasıl anlarım ve fiyat cok uygun geldı bir numara olmasın dıye korkuyorum neleri kontrol etmeliyim alırken???

kutusunun dısında da imei yazar acmadan kayıt etsen olmuyor mu de.
  • Kılıf önerebilecek olan var mı mümkünse link atıversin alışveriş sitelerinden

sade ve şık olsun
  • Güvenilebilecek mağaza derken Arabistan'ı mı kastettiniz?
  • tugrulmd T kullanıcısına yanıt
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/spigen-sgp-slim-armor-iphone-5-5s-kilif-130068093

petrol rengini siyah 5s ime aldım bu satıcıdan ertesi gün geldi orjinal ürün,az bişey kalınlaştı ama çok çık ve kaliteli.
  • 
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.