Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (603. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 601602603604605
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar birşey sormak istiyorumm

5S kullaniyorum ama son zamanlarda sarj olayım baya azaldi 8 saat kullaniyordum 6 saate falan düştü ne yapmam lazım bilgisi olan var mı
  • iamalegend kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Apple in işlemcileri cok guzel arkadaslar

Bu çözünürlükte A7 işlemcisi zaten cok rahat çalışıyor

2K ekranı ipadler de bile her oyun akıcı.

Internet performans i iphoneler da cok iyi düzeyde

Telefonlarınıza siz iyi bakın yeter :) o sizi uzun yıllar hizmet eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suvari25 -- 17 Ekim 2014; 20:40:37 >
  • Ne yalan söyleyim bu ikinci elden çok soğudum
    1500 veripte yanılacagıma 300 daha çıkarırım zaten öyle Yaptım
    6 nın arka kısmı yüzünden 5s aldım resmen

• Day one Programını kullanan arkadaşlar
    Yeni 5s te provamın bu iCloud dan senkronizasyon nasıl yapılıyo ben bi türlü yapamıyorum

• Merhaba arkadaşlar. Telefonum yaklaşık 2 haftadır bataryası daha çabuk bitmeye başladı. Telefon 2-3 aylık. Sizce sorun be olabilir ve nasıl çözebilirim. Yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: denizyaziyor

Merhaba arkadaşlar. Telefonum yaklaşık 2 haftadır bataryası daha çabuk bitmeye başladı. Telefon 2-3 aylık. Sizce sorun be olabilir ve nasıl çözebilirim. Yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.

Çok kötü görünmüyor, oyun oynadıysanız falan bu normal zaten.

• Iphone bu kadar vahim mi bataryasi yaa 4 değil 6 saat bile gitse kotu yani, ben t50 de rahat 1 gunu çıkarıyorum, 3g de kullanmiyorum cunku yariyariya farkediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: der ve gider

quote:

Merhaba arkadaşlar. Telefonum yaklaşık 2 haftadır bataryası daha çabuk bitmeye başladı. Telefon 2-3 aylık. Sizce sorun be olabilir ve nasıl çözebilirim. Yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.

Telefona şarjda hiç bakmıyorum denecek kadar az bakıyorum. İlk aldığım zamanlar 7 saatte kadar geliyodu ama ye bu aralar böyle oldu anlamadım. Telefon daha çok yeni. Kafama çok takıldı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: der ve gider

quote:

Telefona şarjda hiç bakmıyorum denecek kadar az bakıyorum. İlk aldığım zamanlar 7 saatte kadar geliyodu ama ye bu aralar böyle oldu anlamadım. Telefon daha çok yeni. Kafama çok takıldı

Önceleri 2G'de kullanırken şimdi 3G'de kullanıyorsunuzdur, yeni bir oyun yüklemişsinizdir ya da yeni bir uygulama arka planda şarjı yiyordur. Yeni bir oyun yüklemişsinizdir günde yarım saat oynamanız bile şarjınızı azaltacaktır. Yani kullanımınızla alakalı.

• zulu123 Z kullanıcısına yanıt
    vallahi hocam hani büyük hilmi "bide böyle düşün" diyor ya aynı öyle söylemişisinz ve beni kesinlikle çok büyük ikna ettiniz ben hiç böyle düşünmedim bu kadar da pro değilim zaten ama "s" serilerinin iyi olduğunu biliyorum ayrıca iphone 5sin kasasını daha çok seviyordum böyle güzel açıklama yaparak beni ikna ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum geriye sıfır mı alsam yoksa temiz ikinci el 5s mi alsam onu düşünmek kaldı
  • birde şu telefona bakıyorumhttp://www.sanalreyonum.com/telefon-telekomunikasyon/cep-telefonu/lg-g3-d855-32gb-siyah-akilli-telefon.html LG G3 yani ekran bakimindan v.s. ucurum var üstelik yeni model iphonede fiyat daha zor düşüyor falan söyle dusunmek lazım 5s i 2 sene kullansan o zamana kadar adamlar 8s i cıkarır ve telefonun fiyatı yerde sürünür satmasam daha iyi denecek duruma gelir lg de yeni model hemen değeride düşmez ekran görüntüsü zaten afet birsey hemde 5sten suan bile daha ucuz.İphone marka sattıgı bir kesin fakat insan ayrıcalıklıla olmak istiyor diğer yönünü düşünüyorsun 2-3 yıl önce herkeste iphone doldu tastı 3310 gibi herkeste var maşallah, zor bu işler diyerek bitiriyormusum :p neyse görünüyor yani malzeme yapısını bilmem fakat lg g3 görünüşüde özellikleride fiyatıda daha iyi görünüyor.

• İphone almayı düşünenler, n11 kampanyasına baksın derim.

iphone 5s 1829 lira + %11 indirim + 111 lira puan + avantajix = 1585 TL ye geldi

http://www.n11.com/apple-iphone5s-16gb-apple-turkiye-garantili-P25758969
  • Bu dediginiz indirimler herkez icin gecerlimi usta

• Arkadaşlar uygulama önerisi yapar mısınız? Siz hangilerini kullanıyosunuz? Şimdiden teşekkürler.

• Kahvemi yaptim pc yi aciyorim simdi her turlu soruya sikintiya cozum bulacagim insallah :)

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan11237637

Bu dediginiz indirimler herkez icin gecerlimi usta

Geçerlidir hocam niye olmasın bakın bi linke
  • quote:

Arkadaşlar uygulama önerisi yapar mısınız? Siz hangilerini kullanıyosunuz? Şimdiden teşekkürler.

Sosyal için fb,twitter fb messenger
    oyunlar:okey,okey101
    camera:camwow
    bir de video DL var videoları ındırebiliyor.
    jb de var bende jb sayesinde indirdiğim tek şey ise music box hocam
  • 
Sayfa: önceki 601602603604605
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.