Yüzbaşı
25 Ekim 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 46 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar mf4 sıralamam 202 k sizce hangisi gelir ?? Sakarya metalurji malzeme 198 bin gecen yıl ve 2 kişi kontenjan arttırmıs lütfen anlayan biri yorum yaparsa çok sevinirim ??
Arkadaslar mf4 sıralamam 202 k ve bu listeyi çıkardım kendime gönlümde yatan aslında sakarya metalurji malzeme iö 198 binle kapatmıs gecen yıl sizce ne olur bir bakın ?
beyler metalurji ve malzeme mühendisliği yazacağım saü ancak teknoloji fak bir de müh fakültesi ne fark var bi ara bi dava acıldı bununla ilgili sanırım bilenler bi yorum atsın ??
Beyler sıralamam 200 k gecen yıl 180 k ile almış bölüm gelir mi dersiniz ? Cumhuriyet üni makinede 194 k ile kapatmış ??
Arkadaslar sıralamam 202 bin 193 le almıs gecen yıl gelir mi ??
Arkadaşlar lys 1 fena kötü geçti mat 2 15 geo 4 5 net gelecek..Sıralamam ygs 1 sıralamam 350 k d amacım 170 160 k ya çekmek ne kadar net gerekir fen de ??
Arkadaşlar laptop klavyesinde bazı tuslar çalısmıyor ama bazen çalısıyor klavyeyi söktüm altı toz dolmus baya aldım onları çalısmaya basladı sonra tekrar gitti şimdi yıne çalısıyor temassızlık mı var acaba ?
Arkadaşlar trigonometri çalısıcam ama sizce senol hocanın videoları mı izliyim yoksa teknofemde ki matcıyı mı ?
Arkadaşlar bende iphone 6 16 gb lık gold model var..Alalı oldu 2 ay filan..Ancak bugün bizim bir arkadaş daha almış aynı telefondan ancak onun ekranın sag alt köşesinde böyle bir kare var ona tıkladıgında ana ekran filan yazıyor nedir bu ? Sanki böyle kare ve onu ekranda sürükleyebiliyorsun bilginiz var mı ? Sanki bir seçenek simgesi gibi
Abi ben anlamıyorum ula 3 4 milyar maaş için ygs si lys si kpss si ile ayrı ayrı ugrasıyoruz sırf alalım 3 4 de rahat edelim ne rahatı sanki sonra hiç sıkıntımız kalmayacak...Bakıyorum parayı su gibi harcayan insanlar var bu adamlar uzaydan mı geldi nasıl oldu bu iş abi onar da şans varsa biz de neden yok isyanım var bu sisteme yemin ederim 3 4 alayım diye ugrasırken o parayı 1 saatte harcayan insanlar varken çalısma hevesim filan kalmıyor abi
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 702
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 17.071 (Bu ay: 304)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 192 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.