Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (539. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 537538539540541
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 33emre96

Aranıza yeni katıldım 16 gb gold :)

• Hoşgeldin
  • Sagolun ilk iphoneum ve bugün kullanmaya başladım şu an olumsuz bişey görmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Pro-Pessimistic

quote:

Orijinalden alıntı: mami.

s.a arkadaslar aranıza yeni katıldım yanlız cihazımın garantisi ekim 4 de bitecek bitmeden servise vereceğim yanlız randevu alamıyorum yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkürler..

as hocam hosgeldın konuda kesınlıkle yardımcı olacak arkadaslar vardır

umarım kardeşim hoş bulduk yardımcı olabilecek birisi olursa çok makbule geçer garanti bitmeden değişim istesem iyi olur bir türlü alamadım ..
  • ufak bir yorum atayım dedim; iphone kullandığım günden beri her şey çok güzel bir daha asla android os cihaz almam. iphone kullanın kullandırın arkadaşlar
  • Arkadaşlar eylülün 6 sına randevum var ileri bir tarihle değişebilirim

• Selamlar. Sony z1ime su girdi ve garanti dışı denildi. Bunun üzerine yasal hakkım olan THH başvurumu yaptım.

Artık telefon almaya karar verdim. Ben iphone istiyordum Z2 almak istemiyordum ama ailem (su geçirse de z1den çok memnun olduğumu bildiklerinden) z2 almam için baskı yaptılar

Tam z2 siyah alacakken ellerindeki kutunun sistemde kayıtlı olmadığını söylediler ve kısmetimde iphone varmış dedim. 16 gb Gold rengini alarak aranıza katıldım.

Sony servisinden çok çekmiş biri olarak pişman olacağımı hiç sanmıyorum.

İlk sayfaya adımı eklerseniz sevinirim. İyi forumlar.
  • Yeni katıldım uzay grisi 16gb

• apple destek ile konuştum işi bilmeyen birini sanırım koymuşlar oraya adama anlatıyorum sesim karşı tarafa gitmiyor onunla konuşurkende ses kesilme sorunları oldu bana bir yetkili teknik servise gösterin diyor yav ne yapayım teknik servisi samsung telefon alıyoruz sanki :D yeni gönderim nasıl yapıyorlar arkadaşlar bir çok sorunu var telefonun çevredeki çoğu wi-fi ağlarını tanımıyor ve parmak izi stabil çalışmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: benkisacabede

Selamlar. Sony z1ime su girdi ve garanti dışı denildi. Bunun üzerine yasal hakkım olan THH başvurumu yaptım.

Artık telefon almaya karar verdim. Ben iphone istiyordum Z2 almak istemiyordum ama ailem (su geçirse de z1den çok memnun olduğumu bildiklerinden) z2 almam için baskı yaptılar

Tam z2 siyah alacakken ellerindeki kutunun sistemde kayıtlı olmadığını söylediler ve kısmetimde iphone varmış dedim. 16 gb Gold rengini alarak aranıza katıldım.

hayırlı olsun güle güle kullan ,inan pişman olmazssın,,

kardeş benim kızımdada sony z var telefona su girdi dokunmatik ekran çalışmıyor ama diğer herşeyi çalışıyor,,garantisine götürdük ,garanti dışı dediler telefonu iade ettiler,,senin yazını görünce birden aklıma geldı tüketici hakem heyetine gitsek sıfır telefon alabilirmiyiz,süreç ne kadar sürüyor,sen nasıl yaptın bilgi verebilirmisin,,,ben THH den olumlu cevap olmaz diye 380 tl verip ekranı değişmeyi düşünüyordum,,ne yapmamı önerirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: dalgıç murat

quote:

Orijinalden alıntı: benkisacabede

Selamlar. Sony z1ime su girdi ve garanti dışı denildi. Bunun üzerine yasal hakkım olan THH başvurumu yaptım.

hayırlı olsun güle güle kullan ,inan pişman olmazssın,,

kardeş benim kızımdada sony z var telefona su girdi dokunmatik ekran çalışmıyor ama diğer herşeyi çalışıyor,,garantisine götürdük ,garanti dışı dediler telefonu iade ettiler,,senin yazını görünce birden aklıma geldı tüketici hakem heyetine gitsek sıfır telefon alabilirmiyiz,süreç ne kadar sürüyor,sen nasıl yaptın bilgi verebilirmisin,,,ben THH den olumlu cevap olmaz diye 380 tl verip ekranı değişmeyi düşünüyordum,,ne yapmamı önerirsin

Eğer suyun altına kapak açık şekilde sokmadıysanız (ki bunu kimse yapmaz) THHye başvurun derim. Bununla ilgili örnek kararlar var.

KONUMU inceleyebilirsiniz. Sony bölümünde buna benzer konular mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BellatRixess -- 31 Ağustos 2014; 14:22:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Furkanİpek

Yeni katıldım uzay grisi 16gb

eyvallah hosgeldn hocam

• Arkadaşlar bende iphone 5s uzay grisi olandan var.Bir sorunu var yalnız.Touch idiye bastığımda sanki içinde toz şeker varmış gibi çıtırt sesi geliyor.7-8 basıştan sonra eskiye dönüyor,15 dk sonra yine aynı çıtırtı.Lütfen yardım edin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende dün teknosadan aldım aranıza katıldım. 16gb silver.

1999tl ye geldi. app store türkiye garantili aradım özellikle teknosada vardı.
    istanbulbilişim 1950 tl ama kendi garantisini veriyor ve çok şikayet var araştırınca vazgeçtim.
    bimeks 1940 tl web özel fiyatı.kredi kartım yok nakit alacağımdan alamadım.
    mediamark tanda alcaktım 1999tl di oda ama garantisini tam öğrenemedim almadım o yüzden. Media Marktaki iphone 5s ler 2 yıl appstore türkiye garantilimi ?

Appstore garantisi gerçekten farklı,nette herkes memnun.çok fazla cihaz değişimi var çünkü.sorunlarla ilgileniyorlar hep.
  • --kemal-- - kullanıcısına yanıt
    iphone 5 te aynı sorunu yaşayan arkadaşım vardı.
    telefoncunun tekinde yaptırdık .tek yapılan işlem açılıp temizlenip geri takılması oldu.

garanti varsa tabi servise gönderin düzeltirler.
  • Arkadaşlar 8aylık 5S'im ısınıyor önerebileceğiniz çözümler var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhngnl31

Arkadaşlar 8aylık 5S'im ısınıyor önerebileceğiniz çözümler var mı?

surumunuz guncel mi

• quote:

Orijinalden alıntı: anemik

iphone 5 te aynı sorunu yaşayan arkadaşım vardı.
    telefoncunun tekinde yaptırdık .tek yapılan işlem açılıp temizlenip geri takılması oldu.

garanti varsa tabi servise gönderin düzeltirler.

Servise sadece teli mi gönderecen yoksa başka bişeyleri göndermekte zorunlumu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • --kemal-- - kullanıcısına yanıt
    sadece telefonu vermeniz yeterli.daha önce genpaya telefon gönderdik. imei den bakıyolar sadece.fatura vs istenmiyor dostum.
  • 
Sayfa: önceki 537538539540541
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.