Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (538. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün 5s almaya gittim adam 3 eylülde kampanya olacak, o zamanı bekleyin dedi. (Mediamarkt) 9 eylülde de iphone 6 tanıtılacak. 55 alırsam pişman olmaktan korkuyorum iphone 6 tanıtıldığı keşke Bekle şeyim diye.Ne yapsam ya..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5s 32gb gold kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FurkanCbn

Bugün 5s almaya gittim adam 3 eylülde kampanya olacak, o zamanı bekleyin dedi. (Mediamarkt) 9 eylülde de iphone 6 tanıtılacak. 55 alırsam pişman olmaktan korkuyorum iphone 6 tanıtıldığı keşke Bekle şeyim diye.Ne yapsam ya..

Ekran boyutu sorun değilse 5s alabilirsiniz hala.

• quote:

Bugün 5s almaya gittim adam 3 eylülde kampanya olacak, o zamanı bekleyin dedi. (Mediamarkt) 9 eylülde de iphone 6 tanıtılacak. 55 alırsam pişman olmaktan korkuyorum iphone 6 tanıtıldığı keşke Bekle şeyim diye.Ne yapsam ya..

küçük telefon istiyorum ama istediğim herşeyide yapsın derseniz 5s kesinlikle.
  • quote:

Medi marktde ki 3 eylül kampanyasiyla alakali başka birşey öğrendiniz mi acaba bende 5s alcam da

• İtube tarzı bir program var mı sanırım kaldırmıslar eskisini

• Ankara içi sıfır ayarında iPhone 5s Space Gray 16 GB Cihazı 12.07.2014 tarihinde Ankara Vatan(Eryaman) şubesinden aldım telefonum sıfır ayarında.Hiç çiziği yok (kılcal dahil) Yanında Hediyelerde vericem ; ( Vatandan aldığım Belkin marka kılıf vericem 48 ekye almıştım + AppStoredan aldığım PowerSupport HD parlama önleyici ekran koruyucu 44 TL'ye almıştım+ Turkcell'den aldım 40TL'ye kırılmaz camıda veriyorum ) hem böyle sıfır telefonu hemde böyle hediyelerde ucuza bulmanız biraz zor şimdiden hayırlara vesile olsun. telefonumun fotosuna gerek duymadım zaten dediğim gibi sıfır ayarında sadece vereceğim hediyeleri çektim

• quote:

Orijinalden alıntı: SinqLyTouch

Ankara içi sıfır ayarında iPhone 5s Space Gray 16 GB Cihazı 12.07.2014 tarihinde Ankara Vatan(Eryaman) şubesinden aldım telefonum sıfır ayarında.Hiç çiziği yok (kılcal dahil) Yanında Hediyelerde vericem ; ( Vatandan aldığım Belkin marka kılıf vericem 48 ekye almıştım + AppStoredan aldığım PowerSupport HD parlama önleyici ekran koruyucu 44 TL'ye almıştım+ Turkcell'den aldım 40TL'ye kırılmaz camıda veriyorum ) hem böyle sıfır telefonu hemde böyle hediyelerde ucuza bulmanız biraz zor şimdiden hayırlara vesile olsun. telefonumun fotosuna gerek duymadım zaten dediğim gibi sıfır ayarında sadece vereceğim hediyeleri çektim

Fiyat söylememişsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurD7

Bugün Zorlu Center'da cihazın ekranının sağ üstü oynadığı için 0'ı ile değiştirildi. Aynı sorunu yaşayanlar varsa gitmenizi öneririm anında değişiyor.

telefonunuzun garantisi kimden acaba?
  • Aranıza yeni katıldım eklerseniz sevinirim 16 GB Uzay Grisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

arkadaşlar iphone 5s kullanıyorum. acil yardımınıza ihtiyacım var. iphone sesli notlar ile ses kaydı yapıyorum oldukça uzun. bir saat falan. (ders notları)

telefon sabit yerde duruyor ve çaldığı zaman veya sessizde de olsa ses kaydı duruyor ve ses kaydı telefon çalana kadar yapılıyor. gerisi yok.
    telefonu gece moduna aldığım zaman arayan numara art arda 2 kere arayınca (kimin 2 kere arayacağını tahmin edemiyorum) telefon gece modundan çıkıyor ve çalmaya başlıyor. ses kaydı duruyor.

ne yapmam lazım acaba ? istediğim şey ses kaydı telefon çaldığı zaman değil, ben durdurmak istediğim zaman dursun.

Ben de derslerde sesli not aliyorum, ne yazikki tek yontem cihazi ucak moduna almak.

Ayarlar-> rahatsız etme ->yinelenen aramaları kapatın

• Silver 16 GB ekleyebilirsiniz
  • Vatan'dan almıştım Apple garantili sanırım ama garanti kimden olduğu önemli değil Amerika cihazı değilse değişiyor her cihaz.
  • quote:

Vatan'dan almıştım Apple garantili sanırım ama garanti kimden olduğu önemli değil Amerika cihazı değilse değişiyor her cihaz.

ücretsiz ? genpadan filan da olsa bile mi ?
  • Evet, Türkiye cihazıysa her türlü değişiyor zaten. Ekran oynaması sorunu varsa değiştiriyorlar.
  • quote:

Evet, Türkiye cihazıysa her türlü değişiyor zaten. Ekran oynaması sorunu varsa değiştiriyorlar.

çok teşekkürler
    o zaman genpa garantili telefonda alabilirim. türkcellden alınmış bulmuştum 1850 ye vazgeçmiştim
  • Beyler ekranın sol üstü oynama olayı nasıl olmuyor kıronik bir sorunmu yardımcı olurmusunuz

• KONU YENİDEN CANLI ARKADASLAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HALO -- 30 Ağustos 2014; 1:15:36 >
  • s.a arkadaslar aranıza yeni katıldım yanlız cihazımın garantisi ekim 4 de bitecek bitmeden servise vereceğim yanlız randevu alamıyorum yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mami.

s.a arkadaslar aranıza yeni katıldım yanlız cihazımın garantisi ekim 4 de bitecek bitmeden servise vereceğim yanlız randevu alamıyorum yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkürler..

as hocam hosgeldın konuda kesınlıkle yardımcı olacak arkadaslar vardır
  • 
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.